Těhotenství o 2 týdny mladší a vše v pořádku?

Anonymní
26.2.20 19:34

Těhotenství o 2 týdny mladší a vše v pořádku?

Stalo se některé, že dle poslední MS jste měli být např.8tt, ale na kontrole doktor říkal odpovídá 6tt, a srdíčko ještě vidět nebylo a vše bylo v pořadku i tak?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13876
26.2.20 19:37
@Anonymní píše:
Stalo se některé, že dle poslední MS jste měli být např.8tt, ale na kontrole doktor říkal odpovídá 6tt, a srdíčko ještě vidět nebylo a vše bylo v pořadku i tak?

To je dost časté, protože ne každá má ovulaci 14. den cyklu. Pokud hCG roste jak má a rozdíly mezi ultrazvuky odpovídají, tak by se měl i adekvátně posunout termín porodu a dál s datem PM vůbec nepočítat. Pozná se to ale až na další kontrole. Příští, max. popříští týden už by srdíčko mělo být vidět. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
26.2.20 19:38

Já jsem to tak měla :) ale miminko to rychle dohnalo, na prvním screeningu už bylo jen o týden pozadu, a teď je myslím 5 dní. Zatím ještě teda není na světě, ale končím 22. týden a první i druhý screening v normě. Držím palce :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1350
26.2.20 19:39

Teoreticky to možné je, já měla u druhého dítěte ovulaci pět dní před termínem MS.
Ale první těhotenství mi v 6tt skončilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
469
26.2.20 19:41

Ano u dcery to tak bylo. Na kontrole dle ms cca 8tt, nebylo srdíčko a plod odpovídal 6tt. Byla jsem z toho špatná a doktor mě doslova sprdnul, že pokud nevím přesně datum početí, tak ať se uklidním a nestresuju. Za 14 dní na další kontrole malá přesně odpovídala a dnes jsou jí 4 roky. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 19:42

Díky, právě mám cykly delší, kolem 32 dní, takže vůbec nevím, kdy ovulace byla, nikdy jsem nesledovala. Doktor říkal, že musela být ovulace později právě. Byla jsem min. tyden na první kontrole a byl vidět zloutkovy váček a pulzace budoucího srdíčka už byla spatřena, ale embryo ještě ne, prý je to signalizace vitality plodu, tak snad bude vše ok. Další kontrola je příští týden.

• Nahlásit
  • Citovat
780
26.2.20 19:47

Držím pěsti, ať vše dobre dopadne :hug:. Měla jsem to úplně stejně, dokonce i srdíčko už bilo, ale na další kontrole bez srdeční akce a zamlkle tehu. Ale já mám cykly přesné jak hodinky, takže už jsem tusila, ze to asi pozdější ovulaci nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
332
26.2.20 19:52

@Tate to mě mrzí :,( krvacela jste nebo spinila?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 20:07

U mě to vždy znamenalo neprosperujici těhotenství. Vývoj se od počátku opozdoval a nakonec tehu zamlklo.

• Nahlásit
  • Citovat
7
26.2.20 20:14

Ano, jsem ted 14 tt a tehotenstvi je dokonce o tri tydny mladsi nez dle MS

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.2.20 20:18

@andreabak to jste měla o tolik pozdě ovulaci nebo čím to?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
26.2.20 20:25

Tehotenstvi s dcerou bylo o tyden mladsi, tam nechapu, protoze jediny nechraneny styl byl tehdy kdyz mela byt ovulace. Se synem bylo tehotenstvi dokonce o dva tydny starsi, tak to nechapu vubec protoze by to znamenalo otehotnet pred tou posledni menstruaci, kterou jsem jeste mela.

• Nahlásit
  • Citovat
7
26.2.20 20:32

**@Anonymní: mela jsem prave posunutou ovulaci (mereno ovolucnimi testy), a cyklus za posledni dve Ms cca 36-40 dni, gynekolog se pri prvni navsteve nad tim ani nepozastavil, rovnou rekl, ze se budeme ridit dle ultrazvuku a rustu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
26.2.20 20:36

Jsem v 26 tt a miminko je od počátku o 11 dní mladší než podle menstruace ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
26.2.20 21:21

@Zabalu Ne, vůbec nic. Cítila jsem se skvěle - až na mírné tehotenske nevolnosti. Kdybych nebyla na ultrazvuku, kdo vi, jak dlouho bych byla v nevědomosti. Plod byl o dva týdny mladší, dali jsme tomu s doktorem ještě dva tydny, jestli to nedozene ci poroste, ale o par dni po prvním ultrazvuku se vývoj zastavil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama