Těhotenství oplodnění

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
26.1.22 18:07

Těhotenství oplodnění

Ahoj holky, před cca 5 měsíci jsem vysadila antikoncepci. S přítelem míváme nechráněný sex. Měli jsme ho 21.,22. a 23. Přítel to do mě pouští, ale za tu dobu co neberu antikoncepci tak jsem neotěhotněla. Jsme mladí a zdraví. Ovulaci mám od 20. do 26. Dnes mě začalo bolet celkem dost v podbříšku. Je možné, že by se mimčo uhnizďovalo? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9349
26.1.22 18:26

Promin ale jak to sakra mame vedet? Mozny je kdeco…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26656
26.1.22 18:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky, před cca 5 měsíci jsem vysadila antikoncepci. S přítelem míváme nechráněný sex. Měli jsme ho 21.,22. a 23. Přítel to do mě pouští, ale za tu dobu co neberu antikoncepci tak jsem neotěhotněla. Jsme mladí a zdraví. Ovulaci mám od 20. do 26. Dnes mě začalo bolet celkem dost v podbříšku. Je možné, že by se mimčo uhnizďovalo? Děkuji

Je možný, že se vajíčko (fakt to není mimčo :mrgreen: ) uhnízďuje úplně stejně, jako že máš ovulaci až teď, že máš zaraženej prd, natažený svaly nebo střevní chřipku :nevim: Ale možná dorazí nějaká křišťálová koule, aby ti poradila lépe :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5689
26.1.22 18:39

Nechráněný sex. Tak ano je to možné. Vic se dozvíš tak ta týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
26.1.22 18:41
@Anonymní píše:
Ahoj holky, před cca 5 měsíci jsem vysadila antikoncepci. S přítelem míváme nechráněný sex. Měli jsme ho 21.,22. a 23. Přítel to do mě pouští, ale za tu dobu co neberu antikoncepci tak jsem neotěhotněla. Jsme mladí a zdraví. Ovulaci mám od 20. do 26. Dnes mě začalo bolet celkem dost v podbříšku. Je možné, že by se mimčo uhnizďovalo? Děkuji

To ti nikdo nepovi, kristalovou kouli nemame. Počkej až ti vynechá ms, pak to teprve řeš. A nevysiluj, u zdravého páru je normální i rok čekání, pak se to teprve víc řeší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28883
26.1.22 18:43
@Anonymní píše:

Možné je vše, ale hrotit to 5 měsíců po vysazení je brzo, tělo se může vzpamatovávat klidně i rok :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19454
26.1.22 18:47

Ne, nemáš ovulaci od 20. do 26. Co třeba si něco nastudovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1393
26.1.22 18:51

Já teda tu věšteckou kouli ve středu ze zásady nevytahuju, snad bude nápomocný někdo jiný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41997
26.1.22 19:45

Nechráněný sex znamená, že můžeš otěhotnět. Že jste zdraví (myslím z hlediska plodnosti) máte podloženo lékařem?
Jinak píchání v břiše můze být cokoliv. Počkej, až nedorazí Ms, a testuj se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6112
28.1.22 21:21

Ovulaci rozhodně nemáš 6 dní v kuse, to je spíš jen plodné období (tzn., že se tvoří plodný hlen, čípek se otevírá a spermie mají lepší podmínky pro přežití). Ovulace je jednorázová záležitost a vajčko jako takové je vhodné k oplodnění asi tak 24h (názory se různí, někdo tvrdí, že je to jen 12-18h).

V přirozeném cyklu bez antikoncepce se tam dole furt něco mrví, píchá, dloubá, bolí a neznamená to často vůbec nic, je to jen přirozený proces. Pokud máš cyklus pravidelný, tak testuj první den vynechání a do té doby si najdi něco k zabavení se. Přeji, ať se brzy zadaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat