Těhotenství, ovulace a nebo něco jiného?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cullenova
Kecalka 335 příspěvků 41 inzerátů 18.11.18 16:55
Těhotenství, ovulace a nebo něco jiného?

Ahoj děvčata,

můžete mi poradit, co tohle všechno má znamenat a co to může být? Za normálních okolností bych si myslela, že to je ovulace a nebo těhotenství, ale vzhledem k tomu, že už 3 roky vkuse beru HA, nejsem si tak úplně jistá, co to mé tělo říká.

Mám bolavá prsa a citlivé bradavky, jsem náladová - hlavně tedy výbušná, dokážu se hodinu smát a během chvíle jsem ve stavu, kdy se mi něco nelíbí a jsem na všechny okolo nepříjemná. Také trpím na zácpy a větší nadýmání. Mám taky pocit, že se mi zvětšilo břicho a na váze jsem přibrala 2-3 kg. Jinak pořád jím a něco mlsám. Což jsem dělala skoro vždy, ale ne v takové míře. O nechuti k sexu ani nemluvím…

Sice jsem si zapomněla 1.11. vzít prášek, ale to by stejně nic neovlivnilo, protože jsem pak 3.11. dostala MS a sex proběhl až 8. a 11.11. Přijde mi divné, že bych měla těhotenské příznaky tak brzy, tak jsem se koukla na říjen, hodila si na netu do těhotenské kalkulačky údaje a vyšlo mi, že pokud jsem měla poslední MS 8.10., k pravděpodobnému otěhotnění došlo 21.10. - což jsme sex s přítelem v ten den měli, ale s ochranou (ze zdravotních důvodů jsme spolu několik měsíců spali s prezervativem) a ještě v kombinaci s HA. Byla by teda setsakremetská „smůla“, kdybych otěhotněla.

Jsem z toho poměrně v rozpacích, takže bych byla ráda za každou radu :lol:

Reakce:
Anna85
Kecalka 378 příspěvků 18.11.18 17:05

Jedina rada je tehotensky test :)

Cullenova
Kecalka 335 příspěvků 41 inzerátů 18.11.18 17:14

Nad ním taky uvažuji, ale říkám si, že kdybych otěhotněla okolo toho 20, tak bych nedostala začátkem listopadu MS, a kdybych otěhotněla v listopadu, tak by se mi ještě nic neukázalo, protože to je týden od sexu a test se ukáže pozitivní až 15 dní po. :think:

Anna85
Kecalka 378 příspěvků 19.11.18 03:04

Nemuzes byt tehotna uz dele?
Takhle, priznaky souvisi s HCG, jestli mas uz dost vysoke hcg na tehotenske priznaky, tak bude i pozitivni test.
Kdyz bude negativni, tak to bude nejspis ovulace.
Kdybys mela takove potize delsi dobu, tak zajdi k dr. Treba ti nesedi antikoncepce nebo mas zdravotni problem a telo ti to takto rika.

Cullenova
Kecalka 335 příspěvků 41 inzerátů 19.11.18 09:44

Podle kalkulačky bych mohla být cca 6+0.tt. Napsala jsem si, co všechno mám za příznaky, teoreticky by to odpovídalo, ale nevolnosti žádné nemám a MS také dorazila v pohodě. Během týdne se ale na test vrhnu, ať vím, jestli si objednávat další balení HA. Každopádně, jsem docela v rozpacích :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.11.18 11:10
MS

Ahoj holky, zrovna dnes jdu k Dr. par měsíců trpím na velké nevolnosti. Před 14.dny už jsem u Dr. byla…řekl ze je vše v pořádku…těhotná zatím nejsem…mám křeče v podbříšku, mám zimnice. Par měsíců mi skáče i MS. Když mi skončí tak třeba za 3dny nebo i za 14 dni ji dostanu znovu ???? Dle Dr. je vše v pořádku…Tak já už opravdu nevím…Uvidm co mi řekne dnes…Mám z toho hruzu ???? Neměla jste to některá?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >