Těhotenství po 37. roce

11.6.13 19:36

Tehotenstvi po 37

Ahoj. Najdou se tu holky, co jsou tehotne, nebo maji dite/deti po 37. roce? Jak dlouho jste se snazili? My se s manzelem snazime od unora, zatim bezuspesne. Ja 37 a on 42. Nemame zadne zdravotni problemy. Posledni cyklus me to docela vzalo, ze to zase nevyslo. Vim, ze to jsou jen 4 mesice snazeni, ale cas utika. A tak jsem vas chtela poprosit o vase zkusenosti a povzbuzeni. Nechci si pripustit, ze by to vubec nemuselo vyjit. Chci verit, ze to pujde, i kdyz jsem uz starsi. :) Budu vdecna, za vase prispevky/rady. Diky. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29365
11.6.13 19:37

@Nova snazilka v 37 jsem měla své třetí dítko, ve 40 čtvrté… tak budu držet palce, aby vám to taky vyšlo… :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.6.13 19:38

@Regina Hero Jee, dekuji, to je super! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15230
11.6.13 19:41

Já rodila v 37 poprvé a zatím naposledy. :) Taky nám to nešlo hned. Vydrž a neboj, půjde to! Druhé těhotenství se nevydařilo, no a teď čekáme, jestli se ještě zadaří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49024
11.6.13 19:42

Já jsem ve 37 rodila, manžel měl 42. Nechránili (o snahu se nejednalo) jsme se 2 roky, už jsme měli jednoho chlapečka, proto jsme to nehrotili. Rozumím vám, se závistí jsem se dívala na bříška kolem sebe, z miminka v náručí jsem se sesypala. Nakonec se povedlo, když jsme to vůbec nečekali.
Nevím, v jaké jste situaci- zda máte dítě, je-li potřeba lékařské vyšetření apod. Jen jsem příkladem, že to jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.6.13 19:43

Mám 3 děti, letos mi bude 38 a o čtvrtý se snažíme zhruba 2 roky a 4 měsíce. Jenže já neovuluju. Občas si nechám napsat Clostilbegyt, nehrotím to, neběhám na UZ, jako u třetího, tam to vyšlo po 3 měsících braní clostíku. Jestli to má přijít, tak to přijde, jestli ne, nezhroutím se, ačkoliv by si ještě holčičku moc přála. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
700
11.6.13 20:11

Mně 37 bude až na podzim :oops: A snažíme se :lol: Jednu princeznu už doma máme, to mně bylo 34.
Moje mamka se narodila babičce v 36 a měla ještě mladšího sourozence.
A můj děda z taťkovy strany se narodil prababičce v 43 a měl taky mladšího sourozence.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.6.13 20:15

Moc dekuji za vsechny prispevky. :) My jsme se brali pozdeji, ruzne okolnosti, driv to neslo atd. Prave ze deti jeste nemame, je to snazeni o prvni. Mne cely zivot rikala mamka, jak jsme plodna rodina, vsechny deti se povedly skoro napoprve, zadne zdravotni problemy a zadne potraty. Takze jsem si myslela, ze to pujde snadno a rychle :roll: Ja mam cely zivot pravidelnou MS, prvni tri mesice snazeni jsem testovala ovulaci - pozitivni testy, jen minuly mesic jsem pozitivni test nenasla. UTZ vporadku. Manzel pujde v srpnu na spermio. Jinak je ve velmi dobre zdravotni kondici, sportuje, vypada o 7 let mladsi :mrgreen:. Akorat ja mam asi 5 kg nadvahu (BMI 25.4 asi) Tak nevim, jestli to hraje velkou roli. Ted zaciname paty mesic snazeni. Chci strasne verit, ze se to tentokrat povede :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2547
11.6.13 20:21

@Nova snazilka mně je 40. a mám první miminko. snažili jsme se ale dlouho, cca 2 roky, nakonec to vyšlo :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
115
11.6.13 20:42

Ahoj, já na své 37.narozeniny ( červenec ) čekám své první :-) - už to máme za 3 týdny. Snažili jsme se 8 let a nakonec se to povedlo na 6-té IVF. Neztrácej hlavu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8638
11.6.13 20:49

Ahojky, v 37 jsem otěhotněla půl roku po vysazení HA. Sice se těhu pokazilo :(, ale hned po té jsem bezproblémů otěhotněla znovu a ted se prcek ráchá ve vaně a zlobí s tatínkem. :pankac:
Držím palce at se zadaří co nejdřív :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2672
11.6.13 22:22

@Nova snazilka No me bude 37 na podzim a druhe se nam uz rok a ctvrt nedari. Ted to budem resit pres CAR. Pritom prvni dite bylo hned napoprve, to mi ale bylo 32.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
344
11.6.13 22:34

Ahojky mně bylo 36 a manželovi (tehdy přítelovi) 37, snažili jsme se od ledna. Otěhotněla jsem v červenci:-) taky už jsem si říkala, že to budeme muset nějak řešit, dala jsem si čas do konce prázdnin. No a podruhé jsme se snažili asi od prosince a vyšlo to zase v červenci :) Takže mě to trvá tak přes půl roku než se zadaří. Letos v dubnu jsem porodila druhé dítko a v květnu mi bylo 40. Klíííd všechno dobře dopadne. Ještě máš čas :) Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.6.13 22:38

@MarikaIna Jee, to je hezke povzbuzeni ;) Moc dekuji :hug:. Tak snad by se taky mohlo zadarit ted a dve // by byly 1.7. :dance: To by bylo super :dance:. Tak preji krasne chvile s mimiskem. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8114
11.6.13 23:11

@Nova snazilka třetí dítko-dcera se nám narodila po Clostilbegytu, když mi bylo 37,5. Vloni jsme se shodli, že by jsme ještě rádi jedno dítko, aby dcerka nebyla „jedináček“ a nechali jsme to osudu. V červenci jsme o miminko přišli a další jsme počali letos v březnu (po půl roku „nechání to osudu“). Miminko se narodí na moje 40té narozeniny ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat