Těhotenství po 40 letech, máte zkušenost ?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.03.18 15:47
Těhotenství po 40 letech... máte zkušenost ?

Ahojky, je mi 41 let a již a těhotenství zatím potvrzené z domácích testů…Je to nečekané, krásně, ale o to víc se bojím…Máte prosím, zkušenost???

Děkuji a z určitých důvodů jako anonym, neb to neví ještě ani manžel… :)

Díky za příspěvky :)

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinevertunka
Závislačka 3755 příspěvků 08.03.18 15:51

Gratuluji :kytka:

A bude to prvni?? Radu nemam, ja jsem uplne jina generace, ale treba Absoloniva se stala taky matkou ve 40 a vypada vi nez spokojene ;-).

tzipora
Kecalka 395 příspěvků 08.03.18 15:51

Nebudu psát kdo, ale v mojí rodině porodila žena zdravého syna ve 45 letech. Je to zlatíčko. Těhotenství bylo bez problémů. Mela jen těhotenskou cukrovku. A na škole nam geneticka řekla, ze pocit dítě přirozeně po 40 roce veku se povede pouze ve 2%případu. Tak Ti gratuluji. :)

modrasek13
Ukecaná baba ;) 1021 příspěvků 08.03.18 15:53

Moje segra ceka v červenci a je ji 40,5 a mam kamaradku, ktera ma dvojcatka a rodila ve 46 letech. Obe těhotenství snasely lip jak ja ve 30 :lol:

rena621
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 08.03.18 15:59
@Anonymní píše:
Ahojky, je mi 41 let a již a těhotenství zatím potvrzené z domácích testů…Je to nečekané, krásně, ale o to víc se bojím…Máte prosím, zkušenost???

Děkuji a z určitých důvodů jako anonym, neb to neví ještě ani manžel… :)

Díky za příspěvky :)
:srdce: Super! Ja osobne ne ale moje kolegyne zjistila v 39 ze je tehotna. Byl to pro ne zazrak uz to davno vzdali. Narodil se jim zdravy kluk. Tehotenstvi mela rizikove a musela mit klid odpocivat. Porod ok a za 6mesicu zjistila ze je opet tehotna. Maji 2 kluky. Takze Vam drzime palce. Vek problem neni horsi to je s energii potom. Diky diteti se budete udrzovat ve forme.

Lenka_Hal
Závislačka 3402 příspěvků 08.03.18 16:12

Gratulace :kytka: ja otehotnela planovane ve stejnem veku. Nevidela jsem rozdil mezi timto a tehotenstvim pred 10lety.Vse probehlo bez problemu.

hankacd
Kecalka 107 příspěvků 08.03.18 16:32

Já jsem rodila naše páté dítě ve 41 letech a 3 měsících. Těhotenství i porod byly naprosto ukázkové. Gratuluju ti! :kytka:

elena.78
Kecalka 478 příspěvků 08.03.18 16:37

Mně bude na podzim 40, za měsíc čekám prvního potomka. Pokud to bude možné, plánujeme co nejdřív ještě druhé. Takže gratuluji a ať vše probíhá jak má :kytka:

Jinak jedna sousedka porodila před třemi týdny ve 45 letech čtvrtého potomka, další ve 41 třetího potomka.

jesterka001
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 08.03.18 19:29

Má osobní zkušenost: dítě v 43 letech. Těhotenství naprosto v pohodě :palec: neboj :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Přišel o ženu i Českou Miss! Ditmar skončil v nemocnici a prosí o modlitby

Martin Ditmar skončil opět v péči lékařů. Bývalý šéf České Miss musel být po... číst dále >

Je Janečkova manželka taky sestra? Lidé se smějí jeho milence za nový projekt

Lilia Khousnoutdinová se mediálně proslavila nejvíc tím, že se provalil její... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama