Těhotenství po Agolutinu může být?

Anonymní
17.3.17 10:46

Těhotenství po agolutinu muže byt ?

Holky chci se zeptat zda je možné po agulutinu otěhotnět. Jelikož mě meskala menses tak mě doktror udělal kontrolu včera bylo vše v pořádku. Dva folikuly 22mm a sliznice 6mm píchl mi agolutin a dnes ráno byl sex. Myslíte Ze by se mohlo zadarit??dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5187
17.3.17 10:50

Proč ti píchal Agolutin, když jsi měla 2 folikuly 22mm, tudíž jsi zřejmě byla těsně před (zřejmě opožděnou) ovulací?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2250
17.3.17 10:51

No, nevím úplně zda s takovým průběhem, ale povím ti, jak to bylo u nás. Taky jsem meškala, na UTZ nic, sliznice vysoká, sex pár dní před očekávanou MS. 2× Agolutin a nakonec z toho bylo těhotenství :)
Agolutin jsou hormony žlutého tělíska, které již existující těhotenství podpoří, anebo pomohou vyvolat MS, pokud těhotná nejsi. Takže čekej, do 10 dnů bys to měla buď dostat, anebo si udělat test

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5187
17.3.17 10:57

Pokud se Agolutin píchne po ovulaci, tak může případné těhotentství jen podpořit.
Pokud se ale progesteron podává před ovulací (a tady jasně ještě neproběhla), tak může právě ovulaci zabránit. Otázka je, takto těsně před už mohla být ovulace jakoby nastartovaná, tak těžko říct, co to udělá… nezbývá než vyčkat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49154
17.3.17 11:03

Dost mě překvapuje, že ti na folikuly 22 mm píchnul Agolutin, ale tak je docela pravděpodobné, že už byla ovulace těsně na spadnutí a škody by to napáchat nemělo. Pokud k té ovulaci došlo, šance na otěhotnění je nějakých 15-20 %, pokud ne, tak je samozřejmě nulová, ale i tak může MS dorazit až za dalších 14 dní. Na tohle bych, když už něco, při snaze o otěhotnění píchla spíš Pregnyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.3.17 11:09

On mě to holky pichnul kvůli menses aby konečně proběhla protože od ledna nebyla. Řekl mi ze pokud to nedostanu tak mám zkusit test. Prave by mě zajímalo zda by tam ta šance mohla byt otěhotnět.

• Nahlásit
  • Citovat
49154
17.3.17 11:36

Nojo, ale evidentně nebyla, protože se hodně opozdila ovulace. Ale pokud už je ovulace, do 14 dní je MS. Když viděl, že je ovulace na spadnutí (a po ovulaci stoupá progesteron), tak píchnout progesteron je trochu nelogické.
Takže ještě jednou - pokud ovulace proběhla, máš 15-20 % šanci na otěhotnění.
Pokud neproběhla, nemáš šanci žádnou.
Jestli proběhla nebo ne, bez ultrazvuku nepoznáš (ani ovutesty, ani BT, ani kontrolou progesteronu z krve).
Tudíž pokud MS do 14 dnů nedorazí, zkus test.
Nic víc spolehlivějšího se tu nedozvíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.17 18:46

@ugluk zatím od středy menses nepřišla a sex byl čtvrtek ráno a sobota ráno.

• Nahlásit
  • Citovat
49154
19.3.17 18:50

No ještě aby přišla po pěti dnech, když byl folikul 22 mm… Nějak vzrušovat bych se začala, až kdyby nedorazila po 14 dnech, pak bych zkusila test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.3.17 19:33

@ugluk zkusím test za 12dni ale myslím si ze to dostanu třeba to vyslo ale při me smůle těžko.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
21.3.17 16:41

Holky dneska mě začínají pobolivat obě prsa a občas lehce podbrisek myslíte Ze to muže byt tehu nebo menses? ovu by 15.3.na test je ještě brzy ze

• Nahlásit
  • Citovat
49154
21.3.17 17:57

Dost dobře to může být i ten Agolutin. Ano, na test je ještě minimálně týden času, koneckonců i na nějaké těhotenské příznaky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.3.17 19:22

@ugluk dělám si trosku prave naději :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
49154
21.3.17 22:20

No tak to si klidne delej, ale fakt nadopovana hormonama zvenci, kasli na priznaky. Trvam na svem prvnim prispevku - nedorazi-li do 14 dni MS, zkus test. Veskere priznaky mohou byt ovlivnene temi hormony nebo klidne i vsugerovane, vzhledem k tomu, jak se pozorujes. Proste minimalne na tyden vypust a uvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.3.17 10:07

Tak holky koukejte

Holky dnešní ranni test

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu