Těhotenství po abdominoplastice

1050
23.2.16 12:05

Těhotenství po abdominoplastice

Zdravím všechny, chtěla jsem se zeptat, zda je zde někdo, kdo znovu otěhotněl po abdominoplastice, zda to mělo vliv na těhotenství, jak po porodu bříško vypadalo atd.
Já jsem po operaci rok a půl, teď jsem v 17 týdnu, lékař mi před operací tvrdil, že kdybych náhodou otěhotněla, tak to není problém, hodně jsem zhubla, takže bříško po porodech a s jizvou vypadalo strašně, teď přibírám-jak jinak a pořád se sleduju:Dmám obavu z komplikací, co se týče vzhledu, čert to vem, tam jsem spíš zvědavá:D Děkuji za reakce :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5411
27.5.16 18:29

Koukam ze zadna reakce:-( taky by me to zajimalo… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1050
27.5.16 20:24

@Denis11 bohužel nikdo neodepsal, já jsem teď v 8 měsíci a zatím bříško dobrý, ale mám stie, což jsem předtím měla taky, tak je mám znovu, jak bude vypadat bříško po porodu zatím nevím, ale třeba si vzpomenu a písnu to sem :lol:
V původním příspěvku jsem nenapsala, že už těhotná jsem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
27.5.16 20:33

@Lea40 a jak velke brisko mas v porovnani s predchozim tehu? :-) a mas i sitku nebo ne? Ja mam i sitku.. tehu by jsme zksuili asi na podzim..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.5.16 10:45

Byla jsem po operaci cca 2 roky, pak otehotnela, nyni uz cekam porod kazdym dnem :) Zadne komplikace doposud, jen mi kazdy rika jak mam male brisko a ze nemuzu byt tesne pred porodem. Plastika drzi opravdu dobre. Strie nemam, hodne bricho mazu. U predeslych dvou jsem strie mela, ale nijak vyrazne. Jak bude vypadat brisko po porodu me take velmi zajima a jsem zvedava. Kazdopadne kdyby nevypadalo dle predstav, jdu do operace znovu. Byla jsem velmi spokojena :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1050
10.6.16 08:40

@Denis11 tak jsem napsala a neodeslalo se mi to, to miluju:)))
promiň, že píšu až teď, já mříšku nemám, bříško mám tak nějak střední, asi menší než dřív, při jiných těhu, jde mi jakoby víc do strany, ale jak už jsem psala, tak strije mám.

@Jana Michálková a co Ty? jak jsi dopadla,, už to máš za sebou?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.16 10:22

Jeste ne, rodit budu 17.6, tak uvidime pak ☺

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1050
10.6.16 11:26

@Jana Michálková tak budu držet palečky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5411
10.6.16 21:01

Dekuju za reakci :-) zkusime mimi na podzim tak jsem zvedava jestli to vubec vyjde. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.9.16 13:16

Ahoj holky, tak uz mam po porodu 3 mesice. Byl to treti cisar. Uz mam i puvodni vahu a musim rict, ze brisko dobry. Neni 100% jako po plastice, ale pekne se zatahlo. Rozhodne lepsi nez po prvnich dvou porodech bez plastiky. Ani kuze neni vytahana, klidne muzu hned do plavek a nikdo ani nepozna, ze jsem po porodu tak kratce. Uvidim jeste do roka a do dne. Drzim vam pesti, at jste taky dpokojene a mate pekna briska :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama