Tehotenstvi po antikoncepci

2
5.8.05 05:08

Tehotenstvi po antikoncepci

Dobry den, zdravim vsechny budouci i stavajici maminky z Japonska! Ziji zde uz sedm mesicu a asi tu jiz zustanu natrvalo. Hormonalni antikoncepce zde vubec neni popularni, a tak se nemam s kym poradit, proto prosim o radu Vas. Hormonalni antikoncepci uzivam jiz asi patnact mesicu, ale nyni jsme se s manzelem rozhodli, ze bychom radi meli brzy miminko. Je mi dvacet dva let. Antikoncepcni pilulky na tento mesic doberu asi za dva tydny, potom jsem se je rozhodla prestat uzivat. Chtela bych se zeptat na Vase zkusenosti, jak dlouho po preruseni uzivani antikoncepce se Vam podarilo otehotnet? Muj druhy dotaz se tyka antikoncepce. Od te doby, co jsem ji zacala uzivat, mam neustaly vytok, mnohokrat leceny, ale stale se vraci. jde o kvasinkovy zanet, provazeni palenim a svedenim a hustym bilym vytokem. Nekdy pres neprijemne paleni nemohu celou noc usnout. Prestane to v dobe behem a po menstruaci (nebo par dni po lecbe), ale pak se vse brzy vrati zpet. Chtela jsem se zeptat, jestli by to nemohlo byt z te antikoncepce? Snad tato potiz prestane, az ji prestanu uzivat. Dekuji moc za pomoc a Vase zkusenosti! Sakura

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

240
5.8.05 07:35

Ahoj Sakura,
ja som uzivala antikoncepciu 3 roky v kuse (Novinette a neskor Loette) a otehotnelaa som na 3. mesiac po vy:,–(eni bez problemov. Je pravda ze prvy mesiac po vy:,–(eni praskov som trpela pred MS nevolnostami a velkymi bolestami, ale nie som si ista ci to bolo vy:,–(enim.
Co sa tyka tych vytokov, tiez som s tym mala problemy hlavne v lete, a moj dr. mi na:,–(il nejake tabletky (nie antibiotika) a vaginalne cipky a prestalo to. Ale zeby na to mala vplyv antikoncepcia, o tom nepadla rec, v lete je to vraj normalne tym ze sa zena poti a oblecenie tesne prilieha na telo. Myslim ze tvoj gynekolog po dokladnom vysetreni pride na to co je pricinou vytokov.
Maj sa v Japonsku krasne a prajem skore uzdravenie a bezproblemove otehotnenie :-))
Majki a princeznicka 21tt+4

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50
5.8.05 07:50

Ahoj Sakura,
ja som brala HA vyse 5 rokov bez prestavky, po vy:,–(eni sme si mesiac davali pozor, aby som vedela, ci nabehne normalny cyklus a hned ten dalsi som bez problemov otehotnela.
S vytokmi som mala tiez problem, podla mna to moze suvisiet s tabletkami, lebo ako som ich prestala brat, tak sa mi to ani raz nezopakovalo a to su vraj tehotne na mykozu nachylne..
Drzim palce! Pa Rysulka 28.tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
5.8.05 08:42

Já jsem brala antikoncepci 11 let v kuse a po vysazení proběhl jeden MS cyklus a v druhém jsem již otěhotněla. Myslím ale, že je to zcela individuální, protože tady taky hodně záleží na pravidelnosti cyklu před zahájením používání antikoncepce. Je ale pravda, že jsem si myslela, že to snažení bude trvat déle a docela mě to překvapilo, že to bylo tak rychle. Teď už mi zbývá jen pár týdnů či spíše dnů do porodu. Přeji hodně štěstí při snažení :P

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
2114
5.8.05 10:09

Ahoj, ja brala HA 5l a po vysazeni sem prvni mesic mela velke bolesti bricha. Taky sme si prvni 3m davali pozor abych neotehotnela aby se telo vratilo do normalu no a jen co sme si pozor prestali davat do 14dnu sem byla tehu. Jinak s kvasinkovymi mykozami taky hodne „kamosim“ :twisted: ale z my zkusenosti sem je mela i pred uzivanim HA i v prubehu uzivani HA. Ale je tu jeste jedna dulezita vec. Nechci te strasit, ale dej si na to pozor :! Moje prvni tehu probihalo do 6m naprosto bez problemu. Pak zcista jasna ve 27tt stahy a v nem. mi zjistili ze mam kvasinkovy zanet :evil: takze se dcera narodila ve 27tt kvuli tomuto :cry: Ted je ji 6l a je naprosto zdrava :P Stesti :! Pri druhem tehu by se mi to stalo zas ale uz se to ohlidalo a v zarodku vylecilo, takze sem rodila az 39tt. :P Sany. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
860
5.8.05 18:21

AHoj Sakuro, ja brala antikoncepci cca 3 roky, vy:,–(ila jsem, jednou probehla MS a hned dalsi mesic jsem otehotnela.
Co se tyce kvasinkovyho vytoku, nemyslim, ze by to souviselo s antikoncepci, ale doktor rikal, ze kdyz milovani probiha normalne s s timhle onemocnenim, preneses to na partnera a ten nema vlastne zadne priznaky a predava ti to pak dal a dal pri dalsich soulozich…i kdyz si to snazis vylecit, takze by to asi chtelo zajit k doktorovi i se partnerem a vylecit se oba.
Jinak lek, kterej zabira se jmenuje pimafucin…
Snad jsem to napsala srozumitelne :)
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
9.8.05 07:33

Ahojky,

já jsem brala HA od 15 ti let bez přerušení, po 11 letech jsem ji vy:,–(ila zdůvodů že jsme s namželem chtěli založit rodinu. proběhla u mě jen jedna menst. bez HA a hned druhý měsíc jsem byla těhotná.

Achesa a Ferdík

""http://lilypie.com/days/051106/2/9/1/+10/.png:http://lilypie.com/…9/1/+10/.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
10.8.05 03:58

Dekuji moc!!!

Vsem Vam moc dekuji za rady i zkusenosti, zda se, ze snad budu moci otehotnet brzy po vysazeni antikoncepce. Uz se moc na detatko tesim! Muzu se zeptat, jak jste potom tehotenstvi poznaly? Jake zmeny jste na sobe zaregistrovaly? Dekuji za odpoved!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.8.05 15:55

Ahoj, z předchozích příspěvků mám trochu pocit, že tu nezapadám :? Já jsem brala antikoncepci (novynette, regulon) cca 3,5 roku. Loni v červenci jsem vy:,–(ila, protože chceme mimčo, a pořád nic! Ovulace probíhá, ale MS cyklus trvá 45 dní. Pořád se to po té antikoncepci nesrovnalo…Tak nevím. Ještě pár měsíců počkám, a pak to začnu řešit. Pořád si říkám, že nejsem těhotná proto, že to tak strašně chceme. Ale myslela jsem si, že s otěhotněním nebude problém, je mi 21. Možná se málo snažíme … :D Chci se zeptat vás, které jste tak rychle otěhotněly, kolikrát týdně se tak s manželem tulíte? My jsme dost pracovně vytížení a většinou večer dost unavení, takže se tulíme tak 1× týdně…na mimčo asi nic moc. (?)
Ahoj, Markéta

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama