Těhotenství po darování vajíček?

10.4.20 21:26

Tehotenstvi po darování vajíček?

Ahoj holky.
Jsem tak trošku na vážkách a nevím jak začít. Předem se omlouvám, zda to bude delší, ale ráda bych vám to popsala dopodrobna.
Minulý měsíc 15.3. jsem byla na odebrani vajíček. (darovala jsem vajíčka. Prosím rypave komentáře si nechte v zásuvce :-) )
Menstruaci jsem dostala po zákroku 29.3. během toho mi zjistili polycisticke ovarie, což vysvětluje můj nepravidelný menstruační cyklus. Mívám vždy nanejvýš 7 dní zpoždění čili menstruační cyklus mám delší než klasických 28 dni. Klasicky menstruace proběhla v pořádku bez bolesti jakobych na žádném zákroku ani nebyla. Teď se dostávám k hlavní věci. Dnes je 10.4. a menstruace byla naposledy (skončila) 4.3.
1.4. jsem si dělala test ale nic na něm nebylo a to jsem se cítila ještě v pohodě. Ale teď poslední cca 4 dny jsem věčně unavená, pořád bych jen spala, jedla, prsa mě bolí, břicho mám jak balon. Předevčírem jsem měla jemne hnědý výtok ale teď zas nic jen na čípku husty, bílý jak tvaroh. Dokonce mě pichlo/zalechtalo u pupiku. Jsem kuřačka a dnes se mi po cigaretě udělalo nevolno.
Ráda bych znala nějaký vás nazor. Hlavně na sobě cítím něco neobvyklého, divného ani nevím jak to popsat. Hlavně pocit na zvracení který mám hlavně večer. Přes den málo skoro vůbec.
Předem děkuji za rady, názory a omlouvám se za takovou menší slohovou práci ????☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1168
10.4.20 21:28

Jestli chceš otěhotnět, přestaň kouřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
782
10.4.20 21:32

Pardon za OT: V ČR mohou darovat kuřačky vajíčka??? Hustý…

K otázce, může to být cokoli, já bych s tím asi radši šla k doktorovi, na ultrazvuk. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1105
10.4.20 21:35

A ty chces byt tehotna? ten vytok mi spis zavani infekci a nevolnost muze byt kdecim…nezavlekli ti tam dpis nakou infekci pri tom zakroku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
10.4.20 21:40

Já bych řekla že by to mohl být hormony při odebírání vajíček a nebo jak pise @kalie nějaká infekce. Každopádně ať tak nebo tak co nejdříve k doktoru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4975
10.4.20 21:41

Tak si udělej test znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
@listento píše:
Pardon za OT: V ČR mohou darovat kuřačky vajíčka??? Hustý…K otázce, může to být cokoli, já bych s tím asi radši šla k doktorovi, na ultrazvuk. :think:

Začala jsem až nyní nekouřím moc a ani dlouho. Během zákroku a začátku darování jsem kuřačka nebyla :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270

Na těhu to sedí, taky se mi zničehonic cigára zhnusily a darování vajíček by snad zdravou ženu nemělo ovlivnit ne? To bys měla vědět nejlíp, neříkej že s tebou tohle na klinice neprobirali. Tak teď nejlíp nekur, nepij a počkej :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.20 21:43
@kalie píše:
A ty chces byt tehotna? ten vytok mi spis zavani infekci a nevolnost muze byt kdecim…nezavlekli ti tam dpis nakou infekci pri tom zakroku?

Kdyby to přišlo tak nebudu zklamaná. Nechávám tomu volný průběh. Až to přijde tak to přijde. No…to mě taky nejdřív napadlo ale nic mě nepálí, nesvedi. Když jsem byla na kontrole po zákroku, tak vše bylo v pořádku i následující menstruace jak jsem výše zmiňovala. Každopádně zkusím znovu test a pak poletím k Dr

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.20 21:46
@Tarlin píše:
Na těhu to sedí, taky se mi zničehonic cigára zhnusily a darování vajíček by snad zdravou ženu nemělo ovlivnit ne? To bys měla vědět nejlíp, neříkej že s tebou tohle na klinice neprobirali. Tak teď nejlíp nekur, nepij a počkej :kytka:

Nene jsem jinak naprosto zdrava. Ani polycisticke ovarie nebyly problém pri darování a ostatní testy byly taky v pořádku. Děkuju moc, uvidím co z toho bude :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13329
10.4.20 21:55

@Tvyvleckova a napadlo tě udělat další test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338
10.4.20 21:58

Já tomu asi nerozumím, píšeš:… Menstruaci jsem dostala po zákroku 29.3… Dnes je 10.4. a menstruace byla naposledy (skončila) 4.3…

Jestli jsi měla menstruaci 29.3., tak jsi teprve nějaký 12DC a na další menses je ještě brzy, vlastně jsi teprve před ovulací, zvlášť když máš dlouhé cykly.

Břicho můžeš mít nafouklé k ovulaci. A jsi po stimulaci, ještě pořád můžou hormony dojíždět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.4.20 22:45

@Whitedog pardon. Naposledy byla 29.2. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3338
10.4.20 22:55

V tom případě si zopakuj těhotenský test.
A pak napiš, docela by mě zajímalo, jestli bude pozitivní.
A už nekuř, ať to vyjde jakkoliv ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.20 06:57

V lednu a únoru si psala, že se s partnerem snažíš o dítě. Proč si tedy v březnu šla darovat vajíčka??

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama