Těhotenství po HA

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
13
10.1.22 18:10

Těhotenství po HA

Dobrý den, ráda bych se zeptala. Od srpna jsem vysílá HA. Snažíme se o mimi ale samozřejmě od té doby žádná menstruace. Tedy ano hned po vysazení HA jinak nic. Začala jsem pít kontryhelový čaj. Teď 3 den bolest v podbřišku ale MS nikde. Těhotensky test minulý týden a negativní.
Máte někdo zkušenost? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23169
10.1.22 18:27
@Nikw99 píše:
Dobrý den, ráda bych se zeptala. Od srpna jsem vysílá HA. Snažíme se o mimi ale samozřejmě od té doby žádná menstruace. Tedy ano hned po vysazení HA jinak nic. Začala jsem pít kontryhelový čaj. Teď 3 den bolest v podbřišku ale MS nikde. Těhotensky test minulý týden a negativní.
Máte někdo zkušenost? Děkuji

Pokud nenaskočí MS, máš jít k lékaři, tos nevěděla? :nevim: Někdy je potřeba trochu tomu cyklu pomoct naskočit. Takže šup na vyvolávačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.1.22 19:12

@unuděná byla jsem. Řekl mi že to je normální. Že klidně i rok.. Proto to píšu.. Proto jsem začala pít ten čaj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3518
10.1.22 19:12

@Nikw99 co myslíš tím „samoržejmě žádná menstruace“? Na tom nic samozřejmého není a musíš samozřejmě na gyndu… nějaký čaj to moc nenapraví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.1.22 19:14

@Petra Star psala jsem to teď. Dr mi řekl že to je normální prý, že bez menstruace můžu být i rok. Mám přijít až v březnu. Proto se ptám jestli někdo měl něco podobného. Já u Dr byla okamžitě:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24249
10.1.22 19:16
@Nikw99 píše:
@Petra Star psala jsem to teď. Dr mi řekl že to je normální prý, že bez menstruace můžu být i rok. Mám přijít až v březnu. Proto se ptám jestli někdo měl něco podobného. Já u Dr byla okamžitě:)

Ne, není to normální. To není lékař, ale felčar. Zkus si koupit gynex a vyměnit doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.1.22 19:18

@Janli jo,proto to píšu. Dekuju o tom gynexu jsem už slyšela:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23169
10.1.22 19:18
@Nikw99 píše:

Tak s ohledem na plánování těhotenství ti vřele doporučuji změnit gynekologa, protože tenhle přístup rozhodně není ok. Představa, že s ním řešíš cokoli nestandartního kvůli otěhotnění/těhotenství je až děsivá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.1.22 19:20

@unuděná ano,já mu zavolám tedy jestli to bude se mnou nějak řešit nebo ne. Každopádně jsem se jen zeptala jelikož nemám ve svém okolí někdo kdo měl podobný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23169
10.1.22 19:29
@Nikw99 píše:
@unuděná ano,já mu zavolám tedy jestli to bude se mnou nějak řešit nebo ne. Každopádně jsem se jen zeptala jelikož nemám ve svém okolí někdo kdo měl podobný problém.

Jasně, chápu. Fakt doporučuji lepšího lékaře. Kamarádka brala HA 10 let a když po vysazení nepřišla MS ani měsíc po očekávaném termínu, tak doktor okamžitě začal ten stav řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.1.22 19:41

@unuděná jo moc dekuju, někdo si třeba řekne že sem magor že nejdu k Dr. Ale já to řešila:) jen teď mě 2 dny bolí to břicho jestli to je ze to přijde nebo ne. No uvidíme :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
10.1.22 19:54

Ja brala po vysazeni gynex a pupalkovy olej v kapslich. A menstruaci jsem mela prvni cyklus po 39 dnech a pak se to zkracovalo postupne na 28. Pote jsem prestala uzivat. Mozna, ze by mi menstruace normalne naskocila i bez gynexu, ale me celkove pomohl sklidnit,,hormony,, po vysazeni HA. A brala jsem pouze 5 kapek 1× denne. Davkovani si kazdy upravi podle sebe, muzes az 7 kapek 3× denne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
10.1.22 19:56

Mě první/druhá MS po vysazení přišla normálně, pak téměř jen 2 měsíce špinění. Začala jsem brát vitamíny s inositolem a cyklus zase naběhl…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.1.22 20:05

@ivya moc děkuji, zkusím ještě něco a asi se objednám k Dr dřív než březen. No uvidíme co mi řekne. Dekuju. Moc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
10.1.22 20:06

@Katynka6 dekuju, já ještě něco zkusím:)) jsem asi hodně zoufalá už nevím. Zas když zavolám dr řekne mi to co stále dokola. Že je čas než tělo se vzpamatuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat