Reklama

Těhotenství po interrupci v šestinedělí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

vaflinka
Povídálka 22 příspěvků 21.01.18 13:21
Těhotenství po interrupci v šestinedělí

Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit. Už je to přes měsíc, co jsem bohužel musela na mou první interrupci skoro ve třetím měsíci. Než mi něco budete vyčítat, nemohli jsme si to s přítelem dovolit, protože nemáme zázemí a já studuji. Dne 7.12.2017. Jsem byla na interrupci bohužel. V sestinedeli jsme s přítelem měli pohlavni styk s ochranou, bohužel kondom nám práskl. Mám po sestinedeli, mesicky se mi nedostavily. Testy těhotenské jsou negativní. Chci se zeptat, zda li bych mohla opět být těhotná, i když testy jsou negativní z moče. Děkuji za vaše odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 21.01.18 13:26

Po potratu, hned po týdnu do dnes jsme několikrát s přítelem provozovali sex bez ochrany, ale neudelal se do mě ani jednou.

Tak tohle je fakt ochrana. Ano, tehotna byt muzes a prekvapuje me, ze nekdo je tak hloupy, ze tyden po potratu opet opakovane provozuje nechraneny sex.
O tom ostatnim radeji nemluve.

Malaga
Generální žvanilka 24554 příspěvků 21.01.18 13:28
@vonajebohyne píše:
Po potratu, hned po týdnu do dnes jsme několikrát s přítelem provozovali sex bez ochrany, ale neudelal se do mě ani jednou.Tak tohle je fakt ochrana. Ano, tehotna byt muzes a prekvapuje me, ze nekdo je tak hloupy, ze tyden po potratu opet opakovane provozuje nechraneny sex.
O tom ostatnim radeji nemluve.
???
něco mi uteklo?

vaflinka
Povídálka 22 příspěvků 21.01.18 13:29

Ano možná sem hloupá proste, je mi 19 let a nikdy se mi toto nestalo. Ze by proste práskl kondom. A nemohou být ty mesicky opozdeny z důvodu stresu? Plus ty testy negativní, děkuji za odpověď@vonaje­bohyne

pikola
Neúnavná pisatelka 19055 příspěvků 21.01.18 13:29

A jak je to dlouho, co praskl?

Malaga
Generální žvanilka 24554 příspěvků 21.01.18 13:29
@vaflinka píše:
Dobrý den, chtěla bych se s vámi poradit. Už je to přes měsíc, co jsem bohužel musela na mou první interrupci skoro ve třetím měsíci. Než mi něco budete vyčítat, nemohli jsme si to s přítelem dovolit, protože nemáme zázemí a já studuji. Dne 7.12.2017. Jsem byla na interrupci bohužel. V sestinedeli jsme s přítelem měli pohlavni styk s ochranou, bohužel kondom nám práskl. Mám po sestinedeli, mesicky se mi nedostavily. Testy těhotenské jsou negativní. Chci se zeptat, zda li bych mohla opět být těhotná, i když testy jsou negativní z moče. Děkuji za vaše odpovědi.

možný je všechno…je otázka jak moc je to pravděpodobné…

PAN66
Zasloužilá kecalka 922 příspěvků 21.01.18 13:31

..

Příspěvek upraven 21.01.18 v 13:32

vaflinka
Povídálka 22 příspěvků 21.01.18 13:31

Hele dva tydny :o ale testy negativní. Někde jsem četla, ze ženy byly těhotné, i když jim vyšel test negativní @pikola

vaflinka
Povídálka 22 příspěvků 21.01.18 13:32

Hele nevycitejte mi nic, byla jsem hodně psychicky na dne. Před potratem jsem volala matce plakala jsem když jsem byla v nemocnici ze to nedokazu. Řekla mi, ať přijedu za ni okamžitě. Ze se o mě postará, ale už bylo pozdě. Pritel se na mě vykašlal PAN66

vaflinka
Povídálka 22 příspěvků 21.01.18 13:33

A hodně toho lituji, nic jsem nedávala. @PAN66

monicka1990s
Kecalka 162 příspěvků 21.01.18 13:34

@vaflinka já když jsem potratila a musela jsem na dočištění( kyretáž), což je vlastně to samé co se dělá při interupci, tak jsem dostala menstruaci až po 4 měsících, takže to žes nedostala MS ještě neznamená, že jsi těhotná, ale tělo potřebuje ještě čas na to dát se dohromady.

vertunka
Závislačka 4619 příspěvků 21.01.18 13:36

@vaflinka proc jsi proboha mela styk v sestinedeli??? Jste kralici nebo co??!!

Uživatel je onlineiiiv
Extra třída :D 10910 příspěvků 21.01.18 13:37

@vaflinka máš tady 4 diskuze, tam už jsi odpověď určitě dostala :zed:

vaflinka
Povídálka 22 příspěvků 21.01.18 13:38

Protože mi doktorka řekla ze jsem zdravá, v pořádku a ze se mi deloha stáhla, měla jsem vše čisté a nekrvacela jsem už @vertunka

vaflinka
Povídálka 22 příspěvků 21.01.18 13:39

Jen jsem chtěla vědět, jaká je možnost otěhotnět v sestinedeli­. @iiiv

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >