Těhotenství po IVF, KET - TP březen, duben, květen 2014

1258
11.8.13 17:22

Těhotenství po IVF, KET - TP březen/duben/květen 2014

Ahoj všem,

jsem po 3. IVF, které proběhlo v červenci a konečně je úspěšné a 6. 8 jsem na testu objevila vytoužené //, které následně potvrdili HCG v krvi na 142. Ráda bych poznala podobné maminky, které k miminku přišly stejnou cestou pomocí umělého oplodnění, abychom se podělily o své zkušenosti, těšení a obavy z různých vyšetření a došly spolu do zdárného konce – tedy do termínu porodu duben 2014 :dance:

Těším se na Vás :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7967
11.8.13 17:27
@kudiska píše:
Ahoj všem,

jsem po 3. IVF, které proběhlo v červenci a konečně je úspěšné a 6. 8 jsem na testu objevila vytoužené //, které následně potvrdili HCG v krvi na 142. Ráda bych poznala podobné maminky, které k miminku přišly stejnou cestou pomocí umělého oplodnění, abychom se podělily o své zkušenosti, těšení a obavy z různých vyšetření a došly spolu do zdárného konce – tedy do termínu porodu duben 2014 :dance:

Těším se na Vás :hug:

ahoj,

to gratuluju, teď ještě, aby se mimoušek udržel :-))

já jsem právě ve fázi druhého IVF.. mám před transferem a doufám, že ho budeme mít… včera jsme měli 4 oplodněná vajíčka, dneska nám braly vzorky na genetiku a zítra si mám volat, jak genetika dopadla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1258
11.8.13 18:24

@sylviasek Budu držet palce, aby všechno dobře dopadlo a věřím, že ET se dočkáš a pak i vytoužených // :srdce:

Já jdu v út znovu na krev, aby se vidělo, jestli HCG stoupá a za další týden na 1. UTZ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7967
11.8.13 18:40
@kudiska píše:
@sylviasek Budu držet palce, aby všechno dobře dopadlo a věřím, že ET se dočkáš a pak i vytoužených // :srdce:Já jdu v út znovu na krev, aby se vidělo, jestli HCG stoupá a za další týden na 1. UTZ.

no vytoužených // jsem se už dočkala, ale bohužel jsem měla SP v 6 týdnu :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7967
11.8.13 18:40
@kudiska píše:
@sylviasek Budu držet palce, aby všechno dobře dopadlo a věřím, že ET se dočkáš a pak i vytoužených // :srdce:Já jdu v út znovu na krev, aby se vidělo, jestli HCG stoupá a za další týden na 1. UTZ.

a já budu v úterý držet pěsti :-)) to můžná půjdu na ET..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12071
11.8.13 18:44

Ahoj, ja sem sice nepatrim.ale jsou to presne 3roky co jsem nasla vytouzene // na testu a dnes mi tu beha skoro 2.5lety syn, jen sourozenec se nedari:-/,drzim palce at v dubnu porodis zdrave miminko, jarnatka jsou super :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7967
11.8.13 19:06
@MR píše:
Ahoj, ja sem sice nepatrim.ale jsou to presne 3roky co jsem nasla vytouzene // na testu a dnes mi tu beha skoro 2.5lety syn, jen sourozenec se nedari:-/,drzim palce at v dubnu porodis zdrave miminko, jarnatka jsou super :dance:

to je mi líto, ale určitě se i Vám zadaří :hug: a já sem v podstatě taky ještě nepatřím :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
11.8.13 19:21

Ahoj,

som po 3 IVF a 4. pokus bol s minimalnou stimulaciou Clostilbegytom, 2.8 som mala prvy pozitivny test a teraz cakam do 1. UTZ 23.8. Sme dost napati s manzelom, pretoze pri 2.IVF bol test pozitivny, ale skoncilo to MA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
447
23.8.13 10:40

Ahoj, jsem po 2. ivf, 2.9. jdu na krev, zda se zadařilo:)) rada si s vámi budu psát. jsem z liberce, je mi 38 let

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
263
23.8.13 11:06

.

Příspěvek upraven 20.05.14 v 10:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
447
23.8.13 11:48

@Petraaaa tak to gratuluji!!!, já musim chvilku počkat, než budu vědět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1258
23.8.13 13:08

Jeee holky ja uz se bala, ze budu muset diskuzi smazat. Ja jsem dnes 5+6 a v ut nam rekli, ze cekame dvojcata :srdce: :srdce: ve ct jdeme na utz na srdicka, jestli budou. Nejdriv to byl sok ikdyz s tim clovek pocita a ted se strasne moc tesime :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
447
23.8.13 13:11

Ahoj, to je bezva, přeju ti to, já už se nemůžu dočkat dne, kdy půjdu na krev a budu vedet, utika mi to pomalu, úpred mesicem jsme stehovali, nemam tu kamosky a manžel je celý den v práci

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
231
23.8.13 21:36

Ja sa pridavam s dobrymi spravami. Dnes sme boli na utz a videli sme srdiecko. Zatial vyzera vsetko v poriadku a sme 6+2 tt.
Filija neboj ono to zbehne ani nebudes vediet ako. S manzelom sme pred navstevou MUDr. akurat zhodnotili ako sme pred 3 tyzdnami vraveli, ze sa nedockame a uz je to tu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
263
24.8.13 10:55
:-)

Příspěvek upraven 20.05.14 v 10:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...