Těhotenství po konizaci a rekonizaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marťa M
Nováček 5 příspěvků 1 inzerát 09.11.14 17:38
Těhotenství po konizaci a rekonizaci

Ahoj,
je tu prosím někdo kdo je těhotný nebo už má mimčo doma a za sebou má dvě konizace. Zajímalo by mě jaká jsou rizika jak pro mimčo tak pro mě.
Díky za reakce Marťa

Reakce:
Uživatel je onlineHermina.p
Zasloužilá kecalka 798 příspěvků 34 inzerátů 09.11.14 18:00

Mám jen jednu ale rozsáhlou. Těhotenství jsem proležela od 18tt částečně doma, částečně v nemocnici, syn se nakonec narodil v 37tt. Ale záleží jak velkou část čípku ti vzali a ne kolik bylo konizací :nevim:

janina022
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 09.11.14 18:34

Mam za sebou jen jednu konizaci. Těhotenství bylo bez problemu co se konizace tyce, nejake male trable byly ale to s konizaci nesouviselo

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >