Těhotenství po krátkém vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 20:53
Těhotenství po krátkém vztahu

Dobrý večer…

Je vůbec možné aby vztah vydržel pokud hned z kraje přišlo neplánované těhotenství? Je mi 22, mám doma ale rok a půl letou dceru. Příteli je 25 a děti nemá. Dali jsme se dohromady po mých neúspěšných vztazích, hlavně posledním s otcem malé. (Paradox je, že jsem tomuhle dala košem když jsem 2 měsíce chodila s otcem malé). Známe se prakticky od děti, až sporadicky ale i tak jsme se během života vídali, chodili ven. Byl to proste kamarád. Nedávno jsme to dali dohromady po tom, co jsme se viděli asi po 3 letech… Něco přeskočilo… A hotovo. Věděli jsme, že chceme být spolu a že konečně ani jeden není zadaný. Nechala jsem si napsat zodpovědně antikoncepci jak se sluší a patří, kór s malým dítětem. Řekla bych, že to bylo možná střevní virózou a průjmem ale prostě selhala. A nyní jsem těhotná. Přítel má radost, ač mladý a ač já ještě stále malé dítě… Rozumím si s ním jak s nikým a taky mě uklidňuje fakt, že jsem sledovala jeho vývoj života od dítěte, přes pubertu až v chlapa. Ale stále jsem na pochybách, zda-li to vůbec jde ustát… Těhotenství po 3 měsících vztahu. Kdybych ho neznala vůbec, zvažovala bych interrupci, protože bych se úplně bála kdo to je za člověka. Ale známe se tak nějak a padl verdikt od obou nechat si. Prosím, máte někdo nějaké zkušenosti? :oops:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mayunka
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 29.07.19 20:56
@Anonymní píše:
Dobrý večer…Je vůbec možné aby vztah vydržel pokud hned z kraje přišlo neplánované těhotenství? Je mi 22, mám doma ale rok a půl letou dceru. Příteli je 25 a děti nemá. Dali jsme se dohromady po mých neúspěšných vztazích, hlavně posledním s otcem malé. (Paradox je, že jsem tomuhle dala košem když jsem 2 měsíce chodila s otcem malé). Známe se prakticky od děti, až sporadicky ale i tak jsme se během života vídali, chodili ven. Byl to proste kamarád. Nedávno jsme to dali dohromady po tom, co jsme se viděli asi po 3 letech… Něco přeskočilo… A hotovo. Věděli jsme, že chceme být spolu a že konečně ani jeden není zadaný. Nechala jsem si napsat zodpovědně antikoncepci jak se sluší a patří, kór s malým dítětem. Řekla bych, že to bylo možná střevní virózou a průjmem ale prostě selhala. A nyní jsem těhotná. Přítel má radost, ač mladý a ač já ještě stále malé dítě… Rozumím si s ním jak s nikým a taky mě uklidňuje fakt, že jsem sledovala jeho vývoj života od dítěte, přes pubertu až v chlapa. Ale stále jsem na pochybách, zda-li to vůbec jde ustát… Těhotenství po 3 měsících vztahu. Kdybych ho neznala vůbec, zvažovala bych interrupci, protože bych se úplně bála kdo to je za člověka. Ale známe se tak nějak a padl verdikt od obou nechat si. Prosím, máte někdo nějaké zkušenosti? :oops:

Ahoj. Po 2 měsících vztahu. A neznala jsem ho. Někdy válčíme ale jsme spolu 12 let

Pea12
Povídálka 39 příspěvků 29.07.19 20:58

Poznala jsem chlapa, dali jsme se do kupy, po cca 4 měsících jsem otěhotněla - neplánovaně. Vše ok. Teď už máme 2 úžasné dcery a 5 let manželé :dance:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 20:58

@mayunka ahojky… Válčí se občas všude, jak v kratších, tak v delších vztazích, co si budeme. ale bylo vám asi i více roků, ne? :oops:

darekp
Závislačka 2776 příspěvků 29.07.19 21:00

Znam par, ktery spolu zacal randit, ona jeste vdana, v ty dobe ji bylo asi 27 let, on mladsi 22 let.. ani se nepokouseli chranit a za par mesicu samozrejme taky tehotna (osobne nechapu :lol: ), ale uz je to 8 let a ted uz maji druhy ;) takze budoucnost to urcite muze mit :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 21:00

Ženy myslíte, že ten věk není překážka? Znáte to… Chlapy.. že dlouhou blbnou. Já teda vím, že přítel už je vyblbly. Aby ne, sledovala jsem tu jeho pubertu. Je už klidný a s dcerou to umí líp, jak vlastní táta. Ale vrtá mi hlavou, takové to když se chlapy naráz mění… Nikdy nebyl zlý, hajzlik, přítelkyně nikdy nepodváděl. Byl vždy pracovitý, čestný, svědomitý (rok v armádě)… No přála bych si aby to byl on, už jen proto, jak jsme se mijeli celej život a protože fungujeme tak, jak kdyby to bylo odjakživa..

Pea12
Povídálka 39 příspěvků 29.07.19 21:01
@Anonymní píše: Ženy myslíte, že ten věk není překážka? Znáte to… Chlapy.. že dlouhou blbnou. Já teda vím, že přítel už je vyblbly. Aby ne, sledovala jsem tu jeho pubertu. Je už klidný a s dcerou to umí líp, jak vlastní táta. Ale vrtá mi hlavou, takové to když se chlapy naráz mění… Nikdy nebyl zlý, hajzlik, přítelkyně nikdy nepodváděl. Byl vždy pracovitý, čestný, svědomitý (rok v armádě)… No přála bych si aby to byl on, už jen proto, jak jsme se mijeli celej život a protože fungujeme tak, jak kdyby to bylo odjakživa..

Já byla mladší než ty, jestli ti to pomůže.. ;)

Pea12
Povídálka 39 příspěvků 29.07.19 21:02
@Anonymní píše: Ženy myslíte, že ten věk není překážka? Znáte to… Chlapy.. že dlouhou blbnou. Já teda vím, že přítel už je vyblbly. Aby ne, sledovala jsem tu jeho pubertu. Je už klidný a s dcerou to umí líp, jak vlastní táta. Ale vrtá mi hlavou, takové to když se chlapy naráz mění… Nikdy nebyl zlý, hajzlik, přítelkyně nikdy nepodváděl. Byl vždy pracovitý, čestný, svědomitý (rok v armádě)… No přála bych si aby to byl on, už jen proto, jak jsme se mijeli celej život a protože fungujeme tak, jak kdyby to bylo odjakživa..

Nebo my… :mrgreen:

Jana206
Nadpozemská drbna 28262 příspěvků 29.07.19 21:03

Ano, znám víc takových případů. I navrat k nekomu, kde se znají od dětství. Ale taky vztahy, kde to nevyšlo a jsou z toho akorát naschvály a boje o dítě.

mayunka
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 29.07.19 21:03
@Anonymní píše:
@mayunka ahojky… Válčí se občas všude, jak v kratších, tak v delších vztazích, co si budeme. ale bylo vám asi i více roků, ne? :oops:

Mně 20 a jemu 19 když jsem otěhotněla. Vyprdnul se na vysokou a šel dělat. V 6 měsíci jsme se vzali. Loni malem rozvod. Byla jsem odstehovana přes pul roku. Každý jsme si někoho našli, ale zjistili jsme, že nám to nevyhovuje:grin:asi bez sebe neumíme žít

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.07.19 21:04

Dámy poprvé někoho miluju s takovým zvláštním nádechem. Miluju i to že jsme se znali v různých etapách života. Já jako malá holka do něj byla blázen, on stydlivý kluk… Pak v pubertě, to prostě blbnul.. a dala mu košem já… Naposledy to zkusil v mých 18, já tehdá randila krátce s otcem malé… Dala jsem mu košem… To už nedal a nepsali jsme esi, nic.. Pak téměř 3-4 roky pauza.. a teď nedávno se dozvěděl, že jsem bez otce malé a viděli jsme se v obchodě.. A napsal a okamžitě toho využil…první jsem se bála strašně z toho udělat vztah… Ale jde to, a je to super. I v domácnosti fungujeme, jak kdyby to bylo odjakživa..

mayunka
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 29.07.19 21:05

A jinak… Znala jsem plno lidí, co měli x letý vztah a nevyšlo jim to… Nikdy nevíš, můžeš s někým být 5 let a stejně se pak třeba rozejdete.

stinga
Echt Kelišová 8393 příspěvků 29.07.19 21:08

To ti nikdy nikdo nezaručí, že to bude fungovat
ale podle toho, co píšeš, to vypadá dobře, že vám to může vyjít :hug:

MichaelkaT
Kecalka 147 příspěvků 29.07.19 21:10

Ja s pritelem otehotnela po mesici vztahu a to jsem ho ani driv neznala. V podstate jsme spolu mesic tak nejak randili a ja neplanovane otehotnela. Ted mame ctyrmesicniho synka a zatim nic nenasvedcuje tomu, ze by to nemelo vydrzet, mame krasny vztah. Rikam si ze je to lepsi, nez kdyz jsou spolu lidi 10 let, uz se spolu nudi a tak si poridi dite. Nam to dite aspon prislo kdyz jsme byli porad v te zamilovane fazi… :lol: nevidim duvod aby vam to neklaplo! Neexistuje zadna idealni hranice nebo tabulka kdy si poridit dite. Dulezite je, abyste s tim byli oba v pohode a tesili se na nej.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 29.07.19 21:11

Přesně. Délka vztahu nevypovida vůbec o tom, jak dlouho bude par spolu. Na to bych vůbec nebrala ohled. V okolí mám i páry, které se rozešli po x lete známosti, stejně jako ty, které se rozešly po par měsících. Já otěhotněla po 4 měsících vztahu, ale byli jsme starší, já 29 a chlap 35. Kluk už má přes rok a jsme manžele a všichni nám říkají, jak jsme skvělý par a myslím si to teda taky, rozumíme si skvěle, tak snad to tak i zůstane. Jestli je ti dobre, tak bych se zbytecne nestresovala, nějak bylo, nějak bude. Užívej si to :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama