Těhotenství po laparoskopii – cysty na vaječníku

30.12.19 23:01

těhotenství po Laparoskopii cysty na vaječníku

Ahoj, je tu prosím maminka která otěhotněla po Laparoskopii cysty na vaječníku???
U mě už je to sice pár let co jsem na té operaci byla, ale nemůže se díky tomu nějak ohrozit těhotenství?? Jsem v 11 týdnu…
Děkuji moc za rady :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10761
30.12.19 23:30

@Lulisek555 jak by mohla laparo před pár lety ohrozit tvoje těhotenství? Já byla na laparo cysty v 6/2017, pak v 9/2017 na punkci cysty, v 3/2018 jsem otehotnela a v 11/2018 jsem porodila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49493
30.12.19 23:33

A stát by se mělo co konkrétně? Na vaječníku něco bylo, laparoskopicky (čili tři vpichy do břicha) to odstranili, takže už to tam není a ničemu to neškodí, těhotenství se zdárně vyvíjí. Běžně odnosí děti ženské, které absolvovaly mnohem náročnější operaci přímo na děloze (už jenom běžnej císař, kdy tam zůstává srostlá jizva a celý břicho bylo rozříznutý), vaječník jako takovej už svou hlavní funkci (vyprodukovat vajíčko a v prvních týdnech se postarat o dost progesteronu) splnil a zvládnul to evidentně dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.12.19 23:46

@lachtanice86 @ugluk
Moc děkuji za uklidnění :palec:
V poslední době se mi nějak nedaří usnout a tak místo toho přemýšlím :D :D občas mě něco napadne a hned vyšiluju :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama