Těhotenství po mimoděložním těhotenství, bolest břicha

772
14.5.17 16:48

Těhotenství po mimodeloznim těhotenství, bolest břicha.

Prosím o vaši zkušenost. V lednu jsem prodělala mimodelozni těhotenství, nyní jsem opět těhotná, úplně na začátku, 4+1 a dneska mě cely den boda, poboliva na pravé straně. To je strana, kde nemám vejcovod..mate někdo podobnou zkušenost a bylo to v pořádku? Bolel vás vajecnik nebo strana, kde není vejcovod? Nebo se mám obávat dalšího mimodelozniho, mám hrozny strach… :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17450
14.5.17 16:55

@llenka-li Ano, bylo. V tehotenstvi je normalni, ze nekde pichne, tahne. Je to psycho, pockej, po potvrzeni tehotenstvi pomoci utz se ti ulevi. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.5.17 17:09

Já jsem tedy v pořádku, ale v těhotenství mě na začátku pořad někde píchalo bodalo tahalo. Je to normální. Je třeba počkat tak 2 týdny na utz, pro jistotu řekni mudr, že už jsi jedno eug prodělala, pokud to neví, ať se koukne i mimo dělohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
14.5.17 17:38

Holky moc dekuju. Mě tak nějak poboliva a tahá podbrisek pořad a to normální je - uprostřed, i ta levá strana. Ale děsí mě, když mě nebolí nic jiného a cítím jen tu pravou a dneska mě cely den bolí jen ta práva, jedno místo. A četla jsem, ze se stává, ze se to tehu pak uchyti v ty jizve, takže silim…a na utz ještě dlouho nic nebude vidět. V pátek 11dpo jsem měla hcg 62, ještě půjdu v pondělí a ve středu na krev a snad hcg poroste jak má.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama