Těhotenství po mimoděložním těhotenství

30
6.7.20 21:56

Těhotenství po mimoděložním těhu

Zdravim maminky, v dubnu jsem byla na laparoskopii skrz mimodelozni tehu, o tyden pozdeji jsem musela podstoupit zakrok znovu, protoze mi stale rostlo hcg a odstranili mi levy vejcovod. Snazit jsme se mohli po probehle menstruaci. Zadarilo se nam na druhy pokus..tedy, delala jsem si tehu test a je pozitivni, podle menses jsem ve ctvrte tydnu.Jsem stastna a pritom strach, co kdyz se to bude opakovat.Kdy by jste sly na gyndu? Ve 4tt neni urcite nic videt na utz..Dekuji vam za zpravy a popripade za povzbuzeni. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1845
7.7.20 18:04

Ahoj já po mimodeloznim otěhotněla cca po trictvrte roce… Už jsem nedoufala… Obednala jsem nás do Car :roll: a tam jsem přijela už s pozitivním tt… :mrgreen: byla jsem ve 4tt na utz nic. Ale vzali mě krev a objednali mě hned za týden.. Prý abych se nebála dalšího mimodelozniho… Na téhle kontrole jsem byla 4+6 a už byla pěkně vidět tečka tam kde by měla být… Zkus zavolat k dr třeba tě vezme.. Mě bylo řečeno že po mimodeloznim by měla být žena více hlidana jelikož je až 20% šance že se bude to mimodelozni opakovat… Bohužel… Proto jsem. Měla taky nervy na dranc… Držím pěst

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama