Těhotenství po odebrání vejcovodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
SweetChilliSauce
Nováček 4 příspěvky 08.01.19 10:18
Bolest v těhotenství po odebrání vejcovodu

Dobrý den, vím, že podobných diskuzí je tu spousta, nenašla jsem ale odpověď na svou otázku. V listopadu mi brali kvůli mimoděložnímu těhotenství vejcovod. Nyní jsem podle testů opět těhotná, 5. týden. K doktorovi jdu v pátek. Neustále ale cítím tu stranu, kde mi vejcovod brali, pobolívá a někdy v ní píchá. Můj dotaz tedy je, zda je to normální nebo zda bych měla lékaře vyhledat dřív. Nekrvácím a bolest není nesnesitelná. Jen jsem se chtěla zeptat, zda ty z vás, které za sebou mají podobnou zkušenost, měly také bolesti v oblasti odebraného vejcovodu, když znovu otěhotněly.
Děkuju mockrát za odpověď a hezký den všem.

Reakce:
blueberryx
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 08.01.19 10:43

Po odebraném vejcovodů jsem (zatím) neotěhotněla. Ale lékařka mi kladla na srdce,abych se na kontrolu objednala týden po vynechané MS a pozitivním testu,aby se vše zkontrolovalo. Jinak nevím kolikáté tvé těhotenství to je,ale určitě pobolivani a bolesti jsou v pořádku jak se roztahuje děloha. Ale určitě bych se objednala na kontrolu. Držím palce

SweetChilliSauce
Nováček 4 příspěvky 08.01.19 10:48

@blueberryx Děkuju za zprávu. Když počítám mimoděložní, je toto moje druhé těhotenství. Tedy žádný porod za sebou nemám. :) K doktorovi jdu v pátek, jen jsem se chtěla zeptat, zda je bolest a píchání v oblasti chybějícího vejcovodu ok. Tak snad… :)

mijala
Kecalka 232 příspěvků 08.01.19 10:57

Já jsem otěhotněla půl roku po odebrání vejcovodu, a už si nepamatuju jestli mě tam taky píchálo :think: už mám doma 15m dítě a v době ovulace mě taky píchá na té straně kde vejcovod nemam :think:

luciie88
Kecalka 136 příspěvků 24.02.19 18:35

@SweetChilliSauce tak jak to dopadlo, vše v pořádku?

SweetChilliSauce
Nováček 4 příspěvky 25.02.19 17:02

@luciie88 Děkuju, všechno v pořádku. Teď začínám 13.tt a ve čtvrtek jdu na ultrazvuk a screening. :) Tak snad bude všechno ok a děťátko je spokojené a hezky roste. :)

luciie88
Kecalka 136 příspěvků 25.02.19 19:46

@SweetChilliSauce je tak to je super, to mám radost :) já jsem po mimodeloznim a laparoskopii týden, tak takové pozitivní zprávy ráda čtu :kytka: tak ať miminko krásně roste a přeji pohodové těhotenství :srdce:

Váš příspěvek
Reklama