Reklama

Tehotenstvi po pasovem oparu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lleenka
Povídálka 20 příspěvků 04.01.17 12:25
Tehotenstvi po pasovem oparu

Dobrý den, strašně mě trápí zda mohu otěhotnět když trpím na pasovy opar :,( 23.10.16 jsem v 41tt musela porodit mrtvou holčičku po kontrole mi Dr. Zjistila že jsem prodělala pasovy opar a že je velká možnost že to byla příčina byl to úplně první opar :,( nevím zda když znovu otěh. Bude problém když mám tohle. Děkuji za odpověď :)

Reklama

Reakce:

Smarcie
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 04.01.17 13:06

Nebezpečný je prvovýsev. Další opar už by neměl mít na miminko vliv ;)

chipsa
Extra třída :D 13140 příspěvků 04.01.17 13:32

Také jsem trpěla pásovým oparem. Zajímá mě, jak to vzniká? Měla jsem ho jenom jednou, kdy doktorka nasadila antibiotika.

lleenka
Povídálka 20 příspěvků 04.01.17 13:34

Každý ho máme ale jen když má někdo oslabenou imunitu tak se projevuje mě na to nic nrdala.

Janli
Kelišová 5362 příspěvků 04.01.17 14:10

Pásový opar jsem měla dva roky před těhotenstvím. Těhotenství potom bylo bez problému. V pátém měsíci jsem začala mít velké bolesti v místech, kde opar byl, ale lékař to vyhodnotil jen jako poškozené nervy po prvním výsevu, které teď bolí, protože se kůže napíná. Narodila se mi zdravá holčička.

Smarcie
Ukecaná baba ;) 2007 příspěvků 04.01.17 19:32

@chipsa Pásový opar je stejný vir jako neštovice. je to reaktivace viru. Většinou se to stane při oslabené imunitě nebo stresu…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama