Tehotenstvi po pasovem oparu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
lleenka
Povídálka 22 příspěvků 04.01.17 12:25
Tehotenstvi po pasovem oparu

Dobrý den, strašně mě trápí zda mohu otěhotnět když trpím na pasovy opar :,( 23.10.16 jsem v 41tt musela porodit mrtvou holčičku po kontrole mi Dr. Zjistila že jsem prodělala pasovy opar a že je velká možnost že to byla příčina byl to úplně první opar :,( nevím zda když znovu otěh. Bude problém když mám tohle. Děkuji za odpověď :)

Reakce:
Smarcie
Ukecaná baba ;) 2016 příspěvků 04.01.17 13:06

Nebezpečný je prvovýsev. Další opar už by neměl mít na miminko vliv ;)

chipsa
Extra třída :D 13147 příspěvků 04.01.17 13:32

Také jsem trpěla pásovým oparem. Zajímá mě, jak to vzniká? Měla jsem ho jenom jednou, kdy doktorka nasadila antibiotika.

lleenka
Povídálka 22 příspěvků 04.01.17 13:34

Každý ho máme ale jen když má někdo oslabenou imunitu tak se projevuje mě na to nic nrdala.

Janli
Kelišová 7217 příspěvků 04.01.17 14:10

Pásový opar jsem měla dva roky před těhotenstvím. Těhotenství potom bylo bez problému. V pátém měsíci jsem začala mít velké bolesti v místech, kde opar byl, ale lékař to vyhodnotil jen jako poškozené nervy po prvním výsevu, které teď bolí, protože se kůže napíná. Narodila se mi zdravá holčička.

Smarcie
Ukecaná baba ;) 2016 příspěvků 04.01.17 19:32

@chipsa Pásový opar je stejný vir jako neštovice. je to reaktivace viru. Většinou se to stane při oslabené imunitě nebo stresu…

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Předražené boty Gucci: Kdo z našich celebrit by skočil po ošuntělých teniskách?

Nedlouho po skandálním rasistickém svetru módní dům Gucci představil nové... číst dále >

Antalová o skvělém manželství: Z premiéry půjdeme do hotelu jako milenci!

Herečka Alena Antalová (46) je jednou z hlavních hvězd nového filmu Jiřího... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >