Reklama

Těhotenství po pěti měsících vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 19:39
Těhotenství po pěti měsících vztahu

Anonym, děkuji.
Je mi 35 roků, jsem v šestém měsíci po pěti měsíčním vztahu s mužem, který je ode mě o 5 let mladší. Předtím jsem měla vztah, který trval téměř 10 roků, odcizili jsme se, rozešli, nikam to nevedlo a já se za pár týdnů seznámila s mužem, se kterým nyní čekám dítě. Zpočátku jsme byli velmi šťastni, potom mezi námi začaly problémy ohledně bydlení, já chtěla bydlet ve městě tak jako doposud, on chtěl na vesnici, kde má několik pozemků a chtěl stavět domek. Já jsem mezitím začala vzpomínat na muže, se kterým jsme se rozešli, ne, že bych ho chtěla zpět, ale nebyla jsem s tím rozchodem vnitřně srovnaná.
S mužem, se kterým nyní čekám dítě jsme se tedy rozešli, respektive dali si pauzu a já za pár dnů zjistila, že jsem těhotná, dala jsem mu to vědět, on byl nadšený a dítě jsme si nechali, on se moc těší, já taky, nakonec bydlíme spolu ve městě, což jsem si i přála-přizpůsobil se. Říká se, že když žena ne už zrovna nejmladší jak jsem já pozná muže, se kterým si rozumí, že klidně může za půl roku otěhotnět a je to O. K.
Ale mě napadá, neunáhlila jsem se? Mám ho moc ráda, dá se i říct, že jsem šťastná, ale pořád přetrvává to, že jsem se vnitřně nesrovnala s rozchodem z předchozího vztahu. Antikoncepce neselhala, já jen byla nezodpovědná.
Vyšlo to některé z vás, která otěhotněla po pár měsících vztahu, jste s tím mužem, jste šťastné?
Děkuji za odpovědi.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AnastazieB
Echt Kelišová 8299 příspěvků 13.12.16 19:41

Podle mně ses unáhlila, já bych do toho po pěti měsících nešla, ale byla to nehoda, stalo se.

Little_Talker
Ukecaná baba ;) 2328 příspěvků 1 inzerát 13.12.16 19:43

My se s manželem vzali po dvou týdnech od seznámení a o svatební noci si udělali prcka, teď čekáme druhé a naprostá spokojenost…

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 13.12.16 19:44

Ano, podle mě to bylo hodně brzo po rozpadu tak dlouhého vztahu, sama říkáš, že s tím srovnaná nejsi :nevim: teď už s tím ale nic nenaděláš, nezbývá než ti popřát, aby vám to vyšlo, dost o tom ale pochybuji.

rigousek
Kelišová 7117 příspěvků 13.12.16 19:44

Já otěhotněla taky tak nějak po půl roce. Jsme spolu stále, máme dva syny a neměnila bych. Už to bude pět let.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 19:48

Budu psát anonymně, protože nejde o mě. Mám v okolí 2 různé případy. První je kamarádka ze základky. Jednoho krásného dne se potkala s kamarádem z dětství a prostě se spolu hned vyspali a z toho jednoho úletu zjistila, že je těhotná, tak se dohodli, že to spolu zkusí. Chlapečkovi je 6 let, čekají druhé dítě a když byly synkovi 4 roky, tak se brali. Jsou spolu naprosto spokojení, i když kamarádka přiznává, že kdyby tehdy nečekala syna, tak by do vztahu nešla a jedním dechem dodává, že je ráda, že to tak dopadlo. Bylo jí v té době 29 let.
Druhá kamarádka se ve 35 letech rozešla po 10 letech s přítelem, po 14 dnech se dala dohromady s kamarádem, který byl aktuálně taky čerstvě po rozchodu - jemu je 37 let a okamžitě se začali snažit o dítě. Jak jim to vyjde, je otázka, ale oba už jsou dost realisti, tak nečekají zázraky. Přiznávám, že v daném věku už to i chápu. Kamarádka má dlouhodobé problémy a s expřítelem se snažili dlouho, byli i na IVF…
Prosím nechat anonym nebo smazat.

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 13.12.16 19:51

Znam slecnu, ktera v jedne dobe uplne zmenila svuj zivot-partnera, praci, bydliste. Otehotnela snad po dvou trech mesicich vztahu. Pred porodem meli s partnerem nadhernou svatbu a je z nich spokojena rodina

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 19:53

Ano, otehotnela jsem planovane po trimesicni znamosti a jsme spolu spokojene uz temer sestnact let.

Alternativa
Kecalka 239 příspěvků 13.12.16 19:57

Moje známá z blízkého okolí otěhotněla se svým mužem také asi po měsíci vztahu. Jsou spolu stále a jejich holčičce je už sedm. Pokud k sobě lidé nepatří nezáleží jak dlouho spolu jsou. S miminkem si na bývalého nejspíš už moc nevzpomeneš.

SussieS
Závislačka 3810 příspěvků 13.12.16 19:58

Ano, podle mě to bylo unáhlené. Vyjít to může, ale jsou to spíš výjimky a jelikož nejsi srovnaná s předchozím rozchodem, moc nadějí tomu nedávám… no uvidíš, dítě bude, zbytek se ukáže časem :)

ZuzaMi 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 20:06

Naši mě počali po dvou měsících chození.. letos jsou spolu 26 let :)

niki V
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 13.12.16 20:09

Já jsem otěhotněla po 3měsíční známosti, plánovaně oba jsme to tak chtěli. Vzali jsme se a je to super ale u mě je to tim, že vím že on je ten pravý a na bývalého nemyslím, nedá se to ani srovnat, s bývalým jsem byla 6let a nebylo to nikdy takové jako s manželem. Přeju Vám ať vám to vyjde :kytka:

niki V
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 13.12.16 20:11

@Devuska jako bys psala o mě :mrgreen:

Devuska
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 13.12.16 20:24

@niki V Nepisu :) myslim, ze takovych pripadu bude hodne

Taao 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.16 20:26

@Alternativa Proč si na bývalého s miminkem nejspíš už nevzpomene? Toto se mě trochu osobně dotýká, proto se ptám. Když má někdo někoho hluboko v srdci, tak mateřství dokáže, že zapomene?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama