Těhotenství po porodu a vysazení hak

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
11.11.21 12:09

Těhotenství po porodu a vysazení hak

Ahoj, možná trochu stupidní dotaz ale zkusím to. Je to rok co jsem porodila, od té doby jsem brala v kuse antiko. V říjnu jsem ji vysadila. Menstruace se nedostavila. Cca 3 týdny po vysazení jsem měla s manželem nechraneny styk. Menstruace pořád nikde, a ovulaci nepoznám. Máte někdo zkušenosti? Jak je to s tou ovulaci a menstruaci, případně tehu? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11943
11.11.21 12:19

Cca 14 dní po styku si udělej tehotensky test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869
11.11.21 12:47

Nejjednodušší je zkusit si test, ale po tý hak to můžeš mít jen rozházený. V tuhle chvíli ti nikdo nic jinýho nenapíše :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.21 13:11
@Nikky121 píše:
Nejjednodušší je zkusit si test, ale po tý hak to můžeš mít jen rozházený. V tuhle chvíli ti nikdo nic jinýho nenapíše :kytka:

Jo ještě jsem byla na očkování (jojo ovečka) a to prej taky může rozhodit cyklus

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.21 13:13
@JancaS84 píše:
Cca 14 dní po styku si udělej tehotensky test.

To mám rozhodně v planu, jen jsem myslela, že tu bude někdo na podobné vlně,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869
11.11.21 13:28

@NodetectionLenny víc než to oočkování si myslím, že dělá bordel ta antina :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.21 13:32
@Nikky121 píše:
@NodetectionLenny víc než to oočkování si myslím, že dělá bordel ta antina :nevim:

No právě. Jak říkám, brala jsem ji rok kuse, a od vysazení byl pouze jeden nechraneny sex. To by byla asi dost náhoda, kdybychom se trefili že :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
869
11.11.21 13:34

@NodetectionLenny ono někdy jednou stačí :mrgreen: :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.21 13:42
@Nikky121 píše:
@NodetectionLenny ono někdy jednou stačí :mrgreen: :pankac:

To Teda 8o i když doufám, že bychom se trefit nemuseli. Jasný postinor znám, jen chlap by to neprekousl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11943
11.11.21 14:00
@NodetectionLenny píše:
To mám rozhodně v planu, jen jsem myslela, že tu bude někdo na podobné vlně,

Jo, já jsem na podobné vlne. Přesně za týden mám termín porodu malé co vznikla z prerusovanyho sexu přesně rok po porodu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.21 14:03
@JancaS84 píše:
Jo, já jsem na podobné vlne. Přesně za týden mám termín porodu malé co vznikla z prerusovanyho sexu přesně rok po porodu :nevim:

A antiko jste brala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
732
11.11.21 14:03

Myslim, ze se ti proste jeste nesrovnal cyklus a tehotna nebudes… to bych videla jako nejpravdepodobnejsi variantu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.21 14:07
@JitulkaJ píše:
Myslim, ze se ti proste jeste nesrovnal cyklus a tehotna nebudes… to bych videla jako nejpravdepodobnejsi variantu

Díky, potřebovala jsem uklidnit, Bo jsem plasan

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3590
11.11.21 15:37
@NodetectionLenny píše:
Díky, potřebovala jsem uklidnit, Bo jsem plasan

Hele klidne tehotna byt muzes, ja takhle otehotnela hned po vysazeni z jednoho nechranenyho styku. Taky jsem si blahove myslela, ze mam jen rozhazeny cyklus z HA, kdyz ms furt nikde a pritom jsem byla v 6tt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.11.21 21:07
@Ernais píše:
Hele klidne tehotna byt muzes, ja takhle otehotnela hned po vysazeni z jednoho nechranenyho styku. Taky jsem si blahove myslela, ze mam jen rozhazeny cyklus z HA, kdyz ms furt nikde a pritom jsem byla v 6tt :mrgreen:

Tohle nebylo hned, ale cca 3 týdny po vysazení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat