Těhotenství po potratu 2x

20.4.20 11:18

Těhotenství po potratu 2x

Ahoj holky mám prozbu na ty co už to mají za sebou. Chtěla bych se optat jsem po 2 potratech.. Jeden v lednu 2020 a druhý červenec 2020.. Otěhotněl někdo takhle po více potratech ještě?? Děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22374
20.4.20 11:19

Ve kterém týdnu jsi ty potraty prodělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
20.4.20 11:20

Já jsem teda zatím jen po jednom potratu. Ale nevlastní sestra měla malého, pak 4 potraty a teď má druhého.
V Kolikátem tt jsi je prodělala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2963
20.4.20 12:13

Já otěhotněla v lednu 2019 (únor revize 10tt) pak jsem otěhotněla v srpnu 2019 ale neudrželo se a cca 4-5tt (samovolné krvácení a pak již tt negativní) naposledy jsem otěhotněla listopad 2019 a nyní máme 26tt+3 - zatím je vše v pořádku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
20.4.20 12:39

Ahoj! Já 3 zamlklé těhotenství s revizemi po sobě. Pak zdravé miminko. Další zamlklé těhotenství a k dalšímu jsme si nechali pomoct v car ;-) Měli jsme špatnou genetiku embryí. Takže se uklidňuji, že by byla jinak miminka nemocná a tělo se s tím prostě vypořádalo takto samo :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.20 14:02

@Janli poprvé nevím v kolikatem týdnu.. A po druhé v 9 tt :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.20 14:03

@petula.bir Tak ať je vše v pořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.4.20 14:04

@Lirio Tak já už naštěstí děti mám.. A právě najednou 2× po sobe potrat.. Tak si tak myslím že už to asi ani nepůjde :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
22.4.20 07:47

@Kačuláá21 To může být opravdu blbá shoda náhod… Jen pro info, tehdy mi primář říkal, že 3 z 5 těhotenství končí potratem. Tím nechci nic zlehčovat. Vím, jak je to těžké. Ale prostě těhotenství je hotový zázrak a musí se skloubit tolik faktorů, aby z toho bylo zdravé miminko :-)
Neházela bych flintu do žita. Ber na tom pozitivní to, že otěhotnět můžeš!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
28.4.20 10:56

Ahoj, já mám za sebou dvě zamlklá těhotenství v září 2017 (6tt) a v květnu 2018 (8tt), teď jsem znovu těhotná, zatím jsem na začátku 7tt a vše v pořádku. Tentokrát je miminko „neplánované“ (chtěli jsme si dát na čas), ale chtěné, a po těch dvou předchozích zkušenostech jsem pořádně vyklepaná. Ale snažím se myslet pozitivně :)
A jinak jsem slyšela i o případech, kdy ženy byly těhotné třeba 6×, ale jen 2× to dítě donosily zdárně až do konce. Opravdu to může být jen smůla, věřím tomu. Mně hodně pomohlo dát si čas a soustředit se na jiné věci, třeba na to, co všechno bych chtěla stihnout a zvládnout, než to dítě opravdu přijde, abych na něj byla maximálně připravená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat