Těhotenství po první MS po revizi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.16 21:02
Těhotenství po první MS po revizi

Dobrý večer,

ráda bych se Vás zeptala maminky, které z Vás otěhotněli po první nebo druhé MS po zamlkém těhotenství, zda těhotenství probíhalo v pořádku a miminko jste donosily, nebo zda naneštěstí těch potratů bylo víc. Zrovna se nacházím v situaci, že jsem po revizi v 11. tt - miminko bylo od 10. tt bez srdecni akce a přemýšlím, kdy se začít snažit a zda je risk těhotnství hned po prvni MS. Názory se na toto téma liší, tak mi nejvíce objasní situaci realita. Děkuji za odpověď. Anonym z důvodu citlivosti.

Reakce:
Lišťule
Kecalka 173 příspěvků 06.01.16 21:13

Otěhotněla jsem po první MS po revizi, cca 6. týdnů, těhotenství naprosto v pořádku. Synovi bude teď v pátek rok :-) Nikdo nic neříkal, že by to bylo brzy, já to beru tak, že Příroda ví, co dělá :-) Držím palce :palec:

tezi
Hvězda diskuse 52534 příspěvků 06.01.16 21:15

Taky jsem otěhotněla po první MS po revizi a dneska má chlapeček téměř 3,5 roku, chodí do školky.

enyem
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 06.01.16 21:26

Otěhotněla jsem po druhé ms, těhu v pořádku, chlapeček má 3.měsíce.
O miminko jsem přišla v 18tt.

Martina.N78
Závislačka 3994 příspěvků 06.01.16 21:39

Otehotnela jsem po prvni MS po revizi ZT. Můj gyn. doporucoval pickat 3 cykli, dr. v nemocnici, co prováděla revizi, rikala, ze pokud budu po sestinedeli chtit a citit se na sex, ze stačí jeden cyklus. Dekuji ji za tuto radu. V listopadu nam byli 2 roky :-) problem jsme meli jen s prenasenim a tim padem zkazena zadni plodovka a snura kolem krku.Ale jsme zdravý:-) vse dopadlo skvele :-)

Elianto74
Ukecaná baba ;) 1854 příspěvků 3 inzeráty 06.01.16 21:42

Mela jsem revizi pro ZT v 9.tydnu a 8 tydnu po revizi jsem uz byla ve 3.tydnu. Jedna MUDr mi rekla, ze to neni vhodne, muj gyndar prohlasil, ze priroda vi, co dela. Tehotenstvi bez problemu, porod mi vyvolavali 11 dni po terminu a cacorka ma 11 mesicu :-)
Drzim palce!!!

jaaaanina
Echt Kelišová 8626 příspěvků 06.01.16 21:44

Také jsem měla zamlklé v 11tt a otěhotněla jsem po druhé ms. Vše v naprostém pořádku, kluk jak buk :palec:
Držím palce :hug:

zuzanka003
Kelišová 7476 příspěvků 06.01.16 21:48

Já otěhotněla po 2 MS a teď sem 33tt a vše v pořádku

LLLL
Kelišová 5960 příspěvků 06.01.16 22:10

Revize nekdy v 11tt, dr rikala pockat 3m, v nemocnici mi jedna dr rikala dokonce 6m 8o po prvni ms jsem otehotnela, vse probehlo v pohode, dr rikala jen neco jakoze jsme si pospisili, jinak nic :) Vsak je to jen a jen vase vec, podle toho, jak se citite ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.16 20:42

No tak to je 100% uspesnost :)dekuji za tak pozitivni zpravy :hug: a vsem nam, co prisly o miminko, preji co nejdrivejsi prosperujici tehotenstvi s miminkem na jeho konci v naruci :hug:

Váš příspěvek
Reklama