Těhotenství po první tabletě antibiotik

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

elena321
Povídálka 11 příspěvků 23.03.18 09:11
Tehotenstvi po prvni tablete antibiotik

Ahoj, chtela bych se zeptat na jeden dotaz týkající se antibiotik a antikoncepce. V úterý jsem si vzala prvni tabletku penicilinovych antibiotik ktere mam užívat sedm dni a zároveň jsem přibližně tri hodiny po uziti mela nechráněný přerušovaný styk pri kterém nedoslo k zadne nehodě, jen jsme nepoužili kondom. Uz šestý měsíc užívám čisté gestagenni antikoncepci azalia, naprosto poctivě. Od te chvíle zadny styk neprobehl. Myslíte že je nejaka šance těhotenství vzhledem k užívání antibiotik? Dekuji

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 23.03.18 09:21

@elena321 ne, riziko není hned.. může být při dlouhodobějším braní - třeba týden a pod

jancabr
Kecalka 323 příspěvků 23.03.18 12:58

Taky si myslím, že těhotná nebudeš. Pro jistotu si můžeš v době očekávání MS udělat těhotenský test. Ale já bych být tebou byla v klidu a hlavně se pořádně vyležela z nemoci.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >