Těhotenství po revizi, kdy první kontrola?

31
22.6.20 19:37

Těhotenství po revizi, kdy první kontrola?

Holky, slibuji(doufám) že poslední nová diskuze ode mě :D poo zjištění těhotenství, kterému předcházela revize z předešlého neúspěšného těhotenství( nebilo mu srdíčko, ukončeno v 10tt) jít za jak dlouho na kontrolu? 13. Března proběhla revize, no a teď jsem ve 4+2tt podle menstruace.. Docela měl píchá v podbříšku, ale to je asi normální, ale vzhledem k té revizi jsem trochu posránek teď :D poradíte? Můj gynekolog má dovolenou na celý týden, takže se optat přímo ho nemůžu.. Kdyby šlo o mé první tehotěnství tak je mi jasný, že bych mohla jít na kontrolu klidně za 2-3 týdny ale teď po té revizi mám strach. Nebo mám být v klidu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17582
22.6.20 19:39

Klid, zavolej si tam ten pristi tyden, ted by stejně nic nevidel a nemoh delat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31
22.6.20 19:40

@Kriss Tina to jsem potřebovala slyšet :) stejně by nic neovlivnil.. snad to bude dobrý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2700
22.6.20 19:41

Přesně, stejně to neuspěcháš. Je to buď a nebo a doktor to nijak neovlivní. Držim palce, ať to tentokrat vyjde :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23454
22.6.20 19:54

Já byla po předchozím nepovedeném těhotenství poprvé u Dr v 6 tt. Dřív tam stejně nic není vidět. Pokud tě vezme za týden dva, tak to úplně stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24570
22.6.20 20:03

Šla jsem normálně, až v 7tt aby bylo něco vidět, stejně je to buď a nebo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12887
22.6.20 21:37

Po revizi jsem šla na kontrolu až v 7tt. Je to buď a nebo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2458
22.6.20 22:37

Holky ve skupině chodí některé už 5+ a me si pozval až 7+4 kdy jde půlka z nich na druhou kontrolu. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.6.20 09:46

Ahoj, já šla po revizi na kontrolu až v 7+6 a bylo to to nejlepší rozhodnutí. Bylo krásné vidět srdíčko a vše bylo v pořádku. Úplně se mi vyhnuly stresy s tím, že bych byla 5+ a srdíčko ještě nebylo. Držím palce, vše bude dobré :four_leaf_clover: :slight_smile:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama