Těhotenství po revizi ve 14. týdnu

Anonymní
20.10.20 16:15

Tehotenstvi po revizi..14tyden

Ahoj holky jsem desaty den po revizi ve 14tydnu chci se zeptat. Je tu nektera z vas co se snazila po sestinedeli znivu otehotnet?
Chtela bych se po sestinedeli pokud bude v poradku prohlidka snazit zas otehotnet
Tak me zajima jak ste na tom byly vy

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24379
20.10.20 16:31

Ahoj, já jsem teda byla těhotná dýl o měsíc, tak jsem měla vyvolávaný porod a pak revizi ještě, ale určitě bych počkala aspoň na kontrolu a na 1-2 ms. Já jsem čekala tři měsíce, zkusili jsme to znovu po třetí ms od potratu. Dřív jsem ani nechtěla, psychika nebyla ještě dobrá a chtěla jsem vědět, že je tělo a cyklus v pořádku. Což bych tak brzy nevěděla. Povedlo se hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 16:52
@andelka83 píše:
Ahoj, já jsem teda byla těhotná dýl o měsíc, tak jsem měla vyvolávaný porod a pak revizi ještě, ale určitě bych počkala aspoň na kontrolu a na 1-2 ms. Já jsem čekala tři měsíce, zkusili jsme to znovu po třetí ms od potratu. Dřív jsem ani nechtěla, psychika nebyla ještě dobrá a chtěla jsem vědět, že je tělo a cyklus v pořádku. Což bych tak brzy nevěděla. Povedlo se hned.

Na kontrolu pockam urcute jen proste citim ze bych se mela snazit jako by mi neco rikalo vnitrne

Me vyvolavali taky tyden a neslo to tak sem sla na uspani

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 17:03
@andelka83 píše:
Ahoj, já jsem teda byla těhotná dýl o měsíc, tak jsem měla vyvolávaný porod a pak revizi ještě, ale určitě bych počkala aspoň na kontrolu a na 1-2 ms. Já jsem čekala tři měsíce, zkusili jsme to znovu po třetí ms od potratu. Dřív jsem ani nechtěla, psychika nebyla ještě dobrá a chtěla jsem vědět, že je tělo a cyklus v pořádku. Což bych tak brzy nevěděla. Povedlo se hned.

Me hodne nakoplo to ze vysledky jaou v poradku a muzeme mit deti stoho jsem mela sileny strach. Porad me boli ze sme o miminko prisli ale rikam si a vnitrne citim ze bych se chtela snazit co nejdriv. Ale pokud doktor me prohlidne a nedoporuci mi to tak do toho nepujdu. Jen me zajimalo co ostatni protoze jsem v diskuzich cetla ze i otehotneli v sestinedeli coz bych se hodne bala

• Citovat
  • Nahlásit
24379
20.10.20 22:07
@Anonymní píše:
Me hodne nakoplo to ze vysledky jaou v poradku a muzeme mit deti stoho jsem mela sileny strach. Porad me boli ze sme o miminko prisli ale rikam si a vnitrne citim ze bych se chtela snazit co nejdriv. Ale pokud doktor me prohlidne a nedoporuci mi to tak do toho nepujdu. Jen me zajimalo co ostatni protoze jsem v diskuzich cetla ze i otehotneli v sestinedeli coz bych se hodne bala

To já taky. Navíc mi fakt ty dva tři měsíce trvalo, než jsem se z toho psychicky dostala, srovnala, a v takovém stavu bych znovu zkoušet otěhotnět nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.20 22:14

Ja jsem bohuzel pripad, ktery sel na revizi v 7tt a doted se nam otehotnet znovu nepodarilo:( revize byla loni v breznu.. prvni tt prislo hned po dvou mesicich. Tim te ale nechci strasit. Cekala jsem ty tri mesice, ale znovu bych uz cekala jen na MS. Protoze se rika, ze je pak pohnojeno a my to vlastne prosvihly a ted nam to nejde a nikdo nevi proc.

• Citovat
  • Nahlásit
170
31.10.20 13:54
@Anonymní píše:
Ahoj holky jsem desaty den po revizi ve 14tydnu chci se zeptat. Je tu nektera z vas co se snazila po sestinedeli znivu otehotnet?
Chtela bych se po sestinedeli pokud bude v poradku prohlidka snazit zas otehotnet
Tak me zajima jak ste na tom byly vy

Ahoj.Ja byla v srpnu na revizi taky ve 14 tt. Dodrzeli jsme s setinedeli a počkali na první ms a pak už jsme se začali snažit.
Každým dnem čekám, že přijde další ms ale vnitřně doufám, že nedorazí 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama