Těhotenství po úmrtí miminka

Anonymní
20.9.19 08:42

Těhotenství po úmrtí miminka

Ahoj holky mám prosím dotaz. Letos V červenci nám bohužel umřel syn v 36.tydnu. Přestalo mu bít srdíčko :,(. Samozřejmě se hned snažíme o další miminko, aby tu bolest to aspoň trochu umirnilo. MS mi meska 4 dny. TT jsem si dělala den po vynechání MS a snehobilo další den jsem na něj jen koukla a byl tam duch. Zkusila jsem znovu dnes ráno ale opět snehobilo :,(. Poslední MS byla 20.-24.8. Je možné že byla později ovulace a test by to prostě ještě neukázal? 14 dní už cítím bolest nejdříve od vaječníků následně se to přesunulo do podbřišku. Omlouvám se za sloh, ale věříme pp tom všem v každou naději. Snad mě pochopíte :,(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1985
20.9.19 08:50

Muzes mit treba ovulaci pozdeji, zkus test klidne jeste hned zitra rano. Nejaky obyc s citlivosti 10. Muzou to byt nervy a tak telo blbne, proto MS neni, tezko rict :(. Drzim palce, at tam ta druha carka je. Jsi silna, zaslouzis si to co nejvic :hug: neboj, vyjde to :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 09:12

@Micaella22
Děkuji sama vím že to může být nervama nebo po porodu vše rozházené. Testovat jak blázen taky není top, ale člověk by chtěl srdíčko trochu slepit a tak doufá i kdyz sám ví že zklamání přijít může.. Ne vždy se to podaří hned napoprvé, ale člověk chce věřit :andel: :,(

• Nahlásit
  • Citovat
1885
20.9.19 09:26

To mě moc mrzí, asi bych na tvém místě se dala do pořádku hlavně psychicky, to je takový to, že hne další aby se to zalepilo, ono se to nikdy nezalepí, spíš budeš nervozní, když to nevyjde jak jsi chytěla a budeš nalíhat a nemusí se hned zadařit, taky tělo by se mělo poskládat. Jak říkám bud v klidu. nestresuj, že něco není hned, a ono to přijde věřím, že to přijde. Přeji mnoho štěstí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 09:33

@onajeblond
Já ale neříkám že se tím přímo stresuji. Já tohle všechno moc dobře vím. Jen je to touha a přání. Moje dr mi říkala že mě obdivuje jak to zvládám, že většina maminek co měla co se jim to také stalo chtěli prášky na nervy nebo skončili u psychiatra. Ono to bolí a bolet bude už navždy, ale my po miminku toužíme tak nám to nedá. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
20.9.19 10:10

Cetla jsem, ze kdyz je ztrata nahla, tak hned dalsi dite je lek. Neco jineho by byla napr. vlekla choroba. Zkousejte a moc drzim palce. Tento mesic bych to asi pokladala spis za neuspesne, ale zalezi take na delce cyklu a jestli uz mas potvrzenou ovulaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 10:15

@Kačus82
Také si myslím že co nejdřív po tomhle je to lék říká mi to i má dr. i mám kamarádku co sem jim stalo něco podobného a říkala mi že jim nejvíce pomohlo další mimi. Uvidíme co tento měsíc před porodem se nám to podařilo chvíli po MS po porodu ovulaci vbc netuším. Pohlavní styk jsme měli naposledy 8.9. A 13.9. Tak jen tiše doufám že by to ještě na testu nebylo vidět. Samozřejmě vím a jsem smirena s tím, že to nic být nemusí. Ale děkuji za podporu :hug: :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
20.9.19 10:17
@Micaella22 píše:
Muzes mit treba ovulaci pozdeji, zkus test klidne jeste hned zitra rano. Nejaky obyc s citlivosti 10. Muzou to byt nervy a tak telo blbne, proto MS neni, tezko rict :(. Drzim palce, at tam ta druha carka je. Jsi silna, zaslouzis si to co nejvic :hug: neboj, vyjde to :srdce:

Souhlas. Držím palce, ať se brzo zadaří :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 10:20

@Bubla Bůčková
Kéž by, ale občas si s náma tělo hraje :nevim:
Uvidíme co bude dál no

• Nahlásit
  • Citovat
1885
20.9.19 10:26
@Anonymní píše:
@onajeblond
Já ale neříkám že se tím přímo stresuji. Já tohle všechno moc dobře vím. Jen je to touha a přání. Moje dr mi říkala že mě obdivuje jak to zvládám, že většina maminek co měla co se jim to také stalo chtěli prášky na nervy nebo skončili u psychiatra. Ono to bolí a bolet bude už navždy, ale my po miminku toužíme tak nám to nedá. :nevim:

To ti neberu, moc ti fandím semnou by to tajy seklo, ale asi sama víš budoucí miminko tě bude potřebovat, držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 10:30

@onajeblond
To vím že mě bude potřebovat ;) já si myslím, že jsme s přítelem oba silní i co nám říká okolí, já se právě držím jen díky touze po miminku a nevzdám to… :andel: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
22
20.9.19 10:30

Ahoj :kytka:
Letos v dubnu se nám stalo to stejné, jen v 37tt… Po 4 týdnech přišla 1.MS , sex 28DC a 1. duch na testu 37DC (cítila jsem, že jsem těhu a dělala si testy a furt nic, sněhobílo) ducha jsem vytáhla z koše asi po 3h kdy mi to prostě nedalo a něco mi říkalo - SEŠ V TOM ještě se na to mrkni (hlavně se mi o tom i zdálo ;) ). Teď jsem 18+1tt :srdce:.
Dřžím palce ať se zdaří co nejdříve :hug: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
20.9.19 10:33
@Anonymní píše:
@onajeblond
To vím že mě bude potřebovat ;) já si myslím, že jsme s přítelem oba silní i co nám říká okolí, já se právě držím jen díky touze po miminku a nevzdám to… :andel: :srdce:

To je dobře, aspoň se můžete podporovat navzájem, to může aji trochu přidat vztahu. Jak se říká vše špatný je k něčemu dobrý, ikdyz někdy je to dost tvrdý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.9.19 10:34

@Denoir
Mě se o těhotenství dnes v noci také zdálo, ale dnes ráno právě test a snehobilo :( předtím test taky snehobilo ale na druhý den slabý duch… Tak pořád doufám, že třeba k otěhotnění došlo před MS a test to zatím neukáže.. Ale kdo ví :nevim: naděje umírá poslední i s vědomím, že asi nic..

• Nahlásit
  • Citovat
22
20.9.19 10:39

Ono to určitě brzdy vyjde :kytka: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie