Reklama

Těhotenství po vysazení antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeronikaKrej
Nováček 3 příspěvky 09.04.18 08:30
Těhotenství po vysazení antikoncepce

Dobrý den, potřebuji poradit.
Už před 2 měsíci jsem vysadila antikoncepci. Za ty dva měsíce jsem dostala dvakrát menstruaci ale pokaždé se zpožděním. S přítelem se snažíme o miminko už od začátku. Dnes je 8 den co má menstruace zpoždění, dnes ráno jsem si dělala tehotensky test ale vyšel negativní. Co mám dělat? :nevim:

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2033 příspěvků 09.04.18 08:36

@VeronikaKrej zajdi si k dr, at se podiva, vezme krev, popripade ti da vyvolavacku. HA umi bohuzel rozhodit cyklus na docela dlouho, nez se to srovna…

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9679 příspěvků 09.04.18 08:49

Nedělala bych nic. Tělo se po vysazeni rovna cca 6-12 měsíců, takže výkyvy jsou normální.

radkka
Generální žvanilka 20317 příspěvků 09.04.18 08:51

Pokud ti menstruace vždy s nějakým zpožděním přišla, nechodila bych nikam, rozhozený cyklus po vysazení hormonů je normální. Já bych to dalšíma hormonama (nic jiného ti doktor nedá) řešila jen v případě, že bych byla bez menstruace několik měsíců.
Vyřadila jsi práškama svoje tělo z normálního fungování, dej mu čas, aby se s tím popralo.

Aries6
Generální žvanilka 21915 příspěvků 2 inzeráty 09.04.18 09:06
@Tichošlápek píše:
Nedělala bych nic. Tělo se po vysazeni rovna cca 6-12 měsíců, takže výkyvy jsou normální.

I já si to myslím, je to moc brzy. Tělo se dává dokupy.

pikola
Neúnavná pisatelka 18970 příspěvků 09.04.18 09:06

Pokud počítáš zpoždění nebo termín ms jako když jsi brala prášky, tak to tak není, to máme každá 28 dní. Bez antikoncepce budeš mít asi jiný cyklus a to si musíš vypozorovat sama.

Heivka
Závislačka 2973 příspěvků 09.04.18 09:16

Pokud nemáte jiné potíže, jako bolesti a podobně, tak bych počkala, tělo potřebuje čas, než se po antikoncepci srovná. Hodně taky dělá psychika, já během snažení o první dítě měla několikrát dlouhé zpoždění menstruace, občas dokonce doprovázené typickými těhotenskými příznaky, testy vždycky negativní.

VeronikaKrej
Nováček 3 příspěvky 09.04.18 10:12

@Heivka S přítelem jsem teď o víkendu nemohla mít poměr jelikož mě při tom bolelo v podbrisku.

VeronikaKrej
Nováček 3 příspěvky 09.04.18 11:53

Četla jsem právě, že největší šance na otěhotnění je po vysazení HA. Jak vidím tak na tom asi nic pravdy nebude.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama