Těhotenství po vysazení antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeronikaKrej
Nováček 3 příspěvky 09.04.18 08:30
Těhotenství po vysazení antikoncepce

Dobrý den, potřebuji poradit.
Už před 2 měsíci jsem vysadila antikoncepci. Za ty dva měsíce jsem dostala dvakrát menstruaci ale pokaždé se zpožděním. S přítelem se snažíme o miminko už od začátku. Dnes je 8 den co má menstruace zpoždění, dnes ráno jsem si dělala tehotensky test ale vyšel negativní. Co mám dělat? :nevim:

Reklama

Reakce:

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 09.04.18 08:36

@VeronikaKrej zajdi si k dr, at se podiva, vezme krev, popripade ti da vyvolavacku. HA umi bohuzel rozhodit cyklus na docela dlouho, nez se to srovna…

Tichošlápek
Echt Kelišová 8768 příspěvků 09.04.18 08:49

Nedělala bych nic. Tělo se po vysazeni rovna cca 6-12 měsíců, takže výkyvy jsou normální.

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 09.04.18 08:51

Pokud ti menstruace vždy s nějakým zpožděním přišla, nechodila bych nikam, rozhozený cyklus po vysazení hormonů je normální. Já bych to dalšíma hormonama (nic jiného ti doktor nedá) řešila jen v případě, že bych byla bez menstruace několik měsíců.
Vyřadila jsi práškama svoje tělo z normálního fungování, dej mu čas, aby se s tím popralo.

Aries6
Generální žvanilka 21823 příspěvků 2 inzeráty 09.04.18 09:06
@Tichošlápek píše:
Nedělala bych nic. Tělo se po vysazeni rovna cca 6-12 měsíců, takže výkyvy jsou normální.

I já si to myslím, je to moc brzy. Tělo se dává dokupy.

pikola
Neúnavná pisatelka 18537 příspěvků 09.04.18 09:06

Pokud počítáš zpoždění nebo termín ms jako když jsi brala prášky, tak to tak není, to máme každá 28 dní. Bez antikoncepce budeš mít asi jiný cyklus a to si musíš vypozorovat sama.

Heivka
Závislačka 2869 příspěvků 09.04.18 09:16

Pokud nemáte jiné potíže, jako bolesti a podobně, tak bych počkala, tělo potřebuje čas, než se po antikoncepci srovná. Hodně taky dělá psychika, já během snažení o první dítě měla několikrát dlouhé zpoždění menstruace, občas dokonce doprovázené typickými těhotenskými příznaky, testy vždycky negativní.

VeronikaKrej
Nováček 3 příspěvky 09.04.18 10:12

@Heivka S přítelem jsem teď o víkendu nemohla mít poměr jelikož mě při tom bolelo v podbrisku.

VeronikaKrej
Nováček 3 příspěvky 09.04.18 11:53

Četla jsem právě, že největší šance na otěhotnění je po vysazení HA. Jak vidím tak na tom asi nic pravdy nebude.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Spolek Šalamoun: Slámová lhala! Je to lidský odpad adorující vraha, otáčí právnička

Spolek Šalamoun se už delší dobu snaží obnovit proces Petra Kramného, který... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama