Reklama

Těhotenství po vysazení YAZ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Xtina123
Nováček 8 příspěvků 17.01.18 17:23
Těhotenství po vysazení YAZ

Ahoj,

začátkem měsíce jsem dobrala 24 aktivních růžových tablet a celkově vysadila antikoncepci. Cca 6.1. - 9.1. jsem měla krvácení ze spádu. 11.1. a 13.1. jsem měla nechráněný styk. Chci se zeptat, jaká je šance na otěhotnění? Někdo nějaké zkušenosti? Tuto antikoncepci jsem užívala 2 roky.

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19057 příspěvků 17.01.18 17:28

No spíš to bylo před ovulací, takže těžko říct :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Co říká rodina Meghan Markle na královské dítě? Třepou se na něj jak supi

Je to den, co Kensingtonský palác vypustil šťastnou novinu do světa. Necelých... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vzácná onemocnění, která mění lidi k nepoznání

Lékaři dnes znají celkem sedm tisíc vzácných onemocnění a asi 80 procent z... číst dále >

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >