Těhotenství po zamlkém těhu

4781
15.5.16 18:30

Těhotenství po zamlkém těhu

Ahoj, v pátek jsem zjistila že jsem těhotná. Minulý rok v březnu jsem prodělala ZT v 11tt a asi potřebuji malinko utěšit…Mám strašný strach :( navíc jsem 2× zakrvácela běhěm sexu ale to ještě před tím než mi vynechala MS asi 4 dní před tím, takže se uklidňuji tím že to možná bylo uhnizďování. Je tu některá která o první mimi přišla a u druhého proběhlo těhotenství dobře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2822
15.5.16 18:32

Já měla dvakrát zamlklé těhotenství a třetí již naštěstí dopadlo dobře. Většinou je to náhoda. Přeju hodně štěstí! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3202
15.5.16 18:40

:hug: hlavně buď v klidu, hodně je to o psychice.. já bych se asi zbláznila a předem bych šla k porodu jak na popravu, brát to tak, že když se to jednou podelalo, tak se to podela i podruhé :hug: tes se z miminka a věř že to dobře dopadne :hug: podstup genetiku apod pro klid duše, ať víš že je vše ok fyzicky a uklidni psychiku :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
15.5.16 18:55

Ahoj @karkulka1283, já mám za sebou revizi zamlkleho těhotenství vloni v srpnu. A teď jsem ve 34. týdnu následného těhotenství (zadařilo se nám hnedka po sestinedeli :) ) A vse probíhá naprosto v pořádku. U mě i u malého je od zacatku vše jak má být. Už nam chybí jen 7 týdnu do porodu. A to jsem ještě ke vsemu jsem „stará“ matka prvorodička… Přesně jak píše @Kattynka000, zkus se hodit co nejvíce do klidu a nech to na přírodě! To určitě dáte, držím palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
15.5.16 19:01

U me ZT loni v cervenci a nyni jsem ve 27 tt.. taky jsem byla nervni a radsi se na to moc neupinala..prakticky jsem klidnejsi az od doby, kdy citim pohyby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
15.5.16 19:10

Ahoj, taky jsem prožila ZP, příčina nezjištěna. Po roce se nám povedla Andi - vše proběhlo jak má, bez komplikací, ale byly to pro mě nervy… a teď jsem v 30tt, taky zatím naštěstí vše v pořádku :-) Držím palce ať je vše ok :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1911
15.5.16 19:13

Já jsem po dvou ZT během půl roku, s tím že po druhém ZT následoval SP a hned hned otěhotněla :pankac:,ikdyž jsem si chtěla dát zj. kvůli psychice oraz, ale příroda tomu chtěla prostě teda jinak ;)!
Strach jsem měla a částečně pořád mám - no nezbývalo než věřit, ale taky stejně jako @Werrrcaaa1 dokud jsem nezačala cítit pořádně pohyby, tak jsem úplně klidná nebyla :?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mila.dka1
15.5.16 19:20

Holky taky se přidám, abych slyšela uklidňující příběhy. ZT jsem měla v listopadu, teď jsem také znovu čerstvě těhotná. Bojím se, pozoruju se, dokonce jsem už dnes byla kvůli malinkému zakrvácení na pohotovosti…prostě jsem psycho, přežívám den po dni a toužím být už alespoň ve 2.trimestru…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 19:20

@karkulka1283 bud v klidu a neboj vyjde to. já taky loni v březnu ZT v 13tt a ted tady vedle mě leží skoro 3 měsíční dcerka

• Citovat
  • Nahlásit
1911
15.5.16 19:27

@mila.dka1 no je to boj, co si budem, tady fakt nikdo nepomůže - jenom čas, člověk si tím prostě musí projít… :hug: Přeju vše nej! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3202
15.5.16 19:28

@mila.dka1 psychika je mocná mrcha.. asi budu jeden z těch příkladů, že se přežít dá vše :hug: drž se, hoď se do klidu, je pravda, že jsem byla v nervech celý první trim, až teď přichází úleva a i když se strašně bojím porodu, tak si neumím připustit nic zlého, věřím, že vše dobře dopadne a jiná možnost není :kytka: tohle je potřeba si dát do hlavy, klidná psychika je základ a jediný aspekt, který lze ovlivnit :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1332
15.5.16 19:29

Jsem po zamlklém v listopadu jsem byla na revizi, teď jsem ve 13 týdnu a zatím je vše v pořádku. Dokud neucítím pohyby, tak budu mít asi pořád strach, ale tím, že mám doma dvouletou dceru, tak na to naštěstí nemám čas myslet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4781
15.5.16 19:32

Děkuju holky strašně moc! :))) :* :* :kytka: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
mila.dka1
15.5.16 20:05

Taky děkuju za uklidnění :-). Při prvním těhu s dobrým koncem jsem se bála tak nějak normálně, taky jsem byla mladší, teď je to síla. Musím se snažit na to nemyslet a myslet pozitivně, ale je to sakra těžké

• Citovat
  • Nahlásit
71
15.5.16 20:45

Ještě jedno doporuceni z vlastní zkušenosti. Mne obrovsky pomohlo u tehotenstvi po ZT zakoupeni Angel Sounds. Od cca 15.týdne na něm uslysis srdíčko miminka. To mě každý večer uklidnilo, že je vše ok, že tam prcek je a že boucha jako o závod :srdce:
Pokud zakoupis ten pro dvoje sluchátka, můžete poslouchat i s tátou. A jsou tam pak krásne slyšet i pohyby Ty je sice cítíš, ale tata ne. Ten si je alespoň poslechne :potlesk:
Angel Sounds byly nejlépe investované peníze do těhotenství. Fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat