Těhotenství po zamlklém potratu bez revize

Anonymní
27.4.20 15:06

Tehotenstvi po zamlklem potratu bez revize

Ahoj. Je tu nejaká slečna či paní, která mela prvni tehotenstvi zamlkle a nemela revizi a dalsi tehotenstvi mela bez problemu ( popr. Za jak dlouho se po potratu o druhe mimi pokusila?
Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8547
27.4.20 15:28

Uz je tu tech diskusi vic. Ja ano. Vse se vycistilo samo a tak mi dr rekla, ze nema nic proti tomu, kdyz se i nadale chranit nebudeme. Dalsi MS uz neprisla. Dceri byly v unoru 2r. Vse bylo bez problemu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.4.20 16:30

Ano… Také jsem měla zamlkle tehu.. :(
Tělo se s tím samo vypořádalo a vyčistilo bez jakéhokoliv zásahu doktorů.
Doktorka mi potvrdila, že není důvod, proč se nesnažit o miminko dále.
Otěhotnět se mi povedlo rok po tom…
A nyní jsem 27tt… :srdce: :srdce:
Neves hlavu… Přeji hodně štěstíčka… :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
27.4.20 16:38
@Anonymní píše:
Ahoj. Je tu nejaká slečna či paní, která mela prvni tehotenstvi zamlkle a nemela revizi a dalsi tehotenstvi mela bez problemu ( popr. Za jak dlouho se po potratu o druhe mimi pokusila?
Dekuju

Ahoj, měla jsem ZT a potrat vyvolaný práškama, po první MS jsme měli párkrát neplánovaný sex a hned jsem otěhotněla, teď jsem ve 20tt a vše v pořádku. Neboj, příště to dopadne líp ;) Hodně štěstí přeji :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
11
29.4.20 18:02

Taky me zajima, vcera navsteva u Dr. Rekl ze to optimisticky nevypada, jsem nebo byla jsem v 6tt a zacala jsem krvacet, proto jsem jela. Rekl ale 50/50. Ale moc sanci tomu nedava, ze embryo je jeste mensi nez by melo byt. Krvaceni bez bolesti, zatim se tak jevi, takze tipuju samovolny potrat. Pristi pondeli kontrola, doufam ze teda deloha bude cista. (Radsi bych samozrejme byla, kdyby se mimi udrzelo, ale neverim :,( ) je to prvni tehotenstvi, tak se chci zeptat, jestli po odkrvaceni je sance se snazit otehotenet znovu? Dekuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama