Těhotenství po ztrátě dítěte s VV

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 15:11
Těhotenství po ztrátě dítěte s VV

Ahoj holky, v lednu jsem musela na přerušení těhotenství z důvodu vrozené vady u miminka. Minulý týden jsem zjistila že jsem těhotná. Ty co mají tuto nepříjemnou zkušenost..jak probíhalo druhé těhotenství? A byly jste více hlídané od doktorů? Děkuji za odpovědi
Dávám anonym protože jsem ještě neřekla nikomu že čekám miminko ????

Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Echt Kelišová 9278 příspěvků 01.07.19 15:16

Hlídaná jsem byla víc v tom smyslu, že při ultrazvucích si dávali víc načas a byli pečlivější. Jinak bylo těhotenství vcelku normální.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 15:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky, v lednu jsem musela na přerušení těhotenství z důvodu vrozené vady u miminka. Minulý týden jsem zjistila že jsem těhotná. Ty co mají tuto nepříjemnou zkušenost..jak probíhalo druhé těhotenství? A byly jste více hlídané od doktorů? Děkuji za odpovědi
Dávám anonym protože jsem ještě neřekla nikomu že čekám miminko ????

Ahoj. Nevím, co jste meli presne za vadu, u každé to může být jinak. Mám za sebou podobnou zkušenost, v říjnu ukončení pro potvrzení m.Down. V lednu jsme s manželem prošli genetickym vysetrenim s normálním nalezem. V dubnu jsem otěhotněla, nyní jsem čerstvě po screeningu. Moje gynekoložka mě hlídala zcela běžne, asi ani není důvod v prvních měsících dělat něco jinak. Spolu se screeningem jsme měli i genetickou konzultaci, kde se řešila Ev. amniocenteza, vzhledem k zcela jasne negativními screeningu jsme se domluvili na castejsi USG kontrole, takže budeme mít USG na genetice nejen ve 21.tydnu, ale i v 17.tydnu… Víc se asi udělat nedá.. už je něco založeno a my se jen můžeme modlit, aby na konci bylo zdravé děťátko…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 15:40

Jsem na začátku 9 týdne a už teď mám ze screeningu osypky, že se to bude opakovat…všichni doktoři řekli, že to byla náhoda a že mám věřit, že teď bude vše v pořádku.. snažím se jim verit, ale červíček prostě hlodá a nebudu mít klid než bude za mnou aspoň ten první screening..zatím se tedy ke mě chovají všichni jako v běžném těhotenství, možná screening bude nějak rozsireny o odběr klků (Ev. plodovky),ale to se dozvím až cca za měsíc…držím pěsti a přeji zdárný konec… (Prosím zachovat anonym)

barabrambora
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 1 inzerát 01.07.19 16:21
@Anonymní píše:
Dávám anonym protože jsem ještě neřekla nikomu že čekám miminko ????

Ahoj, já jsem chodila častěji na ultrazvuk do nemocnice a pak na genetiku. Ve 20. týdnu ještě na kardio na speciální utz srdce. Po tom 22. týdnu mě z genetiky,, vyhodili,, pak jsem jenom šla nahlásit na genetiku porod. Jinak každý měsíc u své doktorky ultrazvuk. Ve 30. týdnu mě vyšoupla do rizikovky kvůli cukrovce a tam jsem jezdila co 3 týdny.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 16:52

Pro klid v dusi si doporucuju priplatit Prenascan. Krev poslana do Honkongu a v laboratori z DNA miminka vylouci/potvrdi asi cca ruznych syndromu. Velmi nas to s manzelem uklidnilo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.07.19 16:52

80 ruznych syndromu

Váš příspěvek
Reklama