Těhotenství podle výkladu z karet

430
3.2.21 19:03

Těhotenství podle výkladu z karet..

Těhotenství z výkladu karet… :srdce:

Příspěvek upraven 03.02.21 v 19:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
430
3.2.21 19:06

Výklad z karet..

Dobrý den vyšlo někomu těhotenství tak jak vám předpověděla kartařka?? Zajímá mě to mám za sebou 3 výklady karet tak chci vědět jestli někdo touto cestou vážně otěhotnět.. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
3.2.21 19:18
@Petulinka28 píše:
Dobrý den vyšlo někomu těhotenství tak jak vám předpověděla kartařka?? Zajímá mě to mám za sebou 3 výklady karet tak chci vědět jestli někdo touto cestou vážně otěhotnět.. :mavam:

Ne, touto cestou otěhotnět nelze, k tomu pořád potřebuješ sex…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2159
3.2.21 19:19

Jen prostřednictvím karet neotehotnis :mrgreen:

Ale ano, dá se to samozřejmě z nich vyčíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17123
3.2.21 19:21
@Petulinka28 píše:
Dobrý den vyšlo někomu těhotenství tak jak vám předpověděla kartařka?? Zajímá mě to mám za sebou 3 výklady karet tak chci vědět jestli někdo touto cestou vážně otěhotnět.. :mavam:

Chtělo by to sex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
3.2.21 19:25

@Janli :lol: to je jasná věc že bez sexu k tomu nedopracujes..jen jsem s přítelem 9 let a stále nic nikdy jsme nepoužívali ochranu ani jsem nebrala antikoncepci chodíme na kliniku neplodnosti kde nám nic nezjistili oba jsme zdraví přítel skvělé spermio já po kontrole průchodnosti vejcovodu a po první inseminaci a stále nic…tak mě napadlo napsat kartařce..prvni mi odpověděla že u me vidí těhotenství cca do roka další mi napsala že mi vysla karta císařovny a to těhotenství tam vidí… A na 3 výklad čekám.. :nevim: :nevim: zajímá mě názor žen které si nechaly vyvěštit na tuto otázku o těhotenství a kterým bylo zodpovězeno pozitivně a nakonec se tak stalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
3.2.21 19:30

Prosím komentáře že bez sexu to nejde si nechte…nejsem žena která se snaží o dítě půl roku nebo rok…mam za sebou spoustu let bez výsledku a asi bez sexu jsem 9 let vážně nebyla…tak bych byla ráda kdyby psali ženy které navštívili kartařku nebo si nechali vyložit opravdu karty a ty jim to předpověděli a podle toho se také stalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3043
3.2.21 19:36

@Petulinka28 Kartarky jsou pro pobaveni. K nicemu jinemu dobre nejsou. :mrgreen: Kartarka vam rekne to, co chcete slyset. Dobra kartarka to pozna. Ale rozhodne se jim neda verit nos mezi ocima. Jestli se snazite tak dlouho, tak to intenzivne reste v reprodukcnim centru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
300
3.2.21 19:37

Kartarka z karet urcite precte jestli se po tulenicku manzilkova spermie dokazala spojit se tvym vajickem a jestli z toho zarodku bude mimisek. Taky dokaze rict jestli kdy se miminecko narodi a jestli bude klucik nebo holcicka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
3.2.21 19:44

@MartaLil89 děkuji za pozitivni zprávu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16909
3.2.21 19:51
@Petulinka28 píše:
Prosím komentáře že bez sexu to nejde si nechte…nejsem žena která se snaží o dítě půl roku nebo rok…mam za sebou spoustu let bez výsledku a asi bez sexu jsem 9 let vážně nebyla…tak bych byla ráda kdyby psali ženy které navštívili kartařku nebo si nechali vyložit opravdu karty a ty jim to předpověděli a podle toho se také stalo…

žádná kartářka ti neovlivní to jestli otěhotníš nebo ne.

kartářka ti maximálně za tvoje prachy dodá falešnou naději.

Pokud na tebe těžkost s početím doléhají a psychicky to je pro tebe náročné, fakt je daleko lepší zajít si párkrát promluvit s psychologem/psycholožkou - pokud chodíš do nějakého centra asistované reprodukce, budou mít s někým smlouvy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
430
3.2.21 19:57

@Ou tak daleko po psychické stránce s tim vážně nejsem že bych někoho navštěvovala nebo měla navštívit jen mě zajímá názor jiných žen hodně jsem četla o tom že někdo napsal komentář ze si nechal vyvěštit a bylo takhle a takhle predpovezeno a opravdu se tak stalo…nic víc na kliniku neplodnosti chodim tak doufám že tam nám snad pomužou s problémem otehotneni protože přirozenou cestou se nedaří.. :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4021
3.2.21 20:07

@Petra Star není pravda. Mně kartářka řekla tři děti. Já v té době měla dvě a na rovinu jsem ji řekla, že ani náhodou. Že nikdy, nikdy, nikdy. Ne, budete mít tři. Stala si na svým. Já taky. No, nevím, kde se stala chyba v Matrixu, cca po třech letech jsem si to třetí poridila. :lol: takze zakladatelko ano, těhotenství lze v kartách vidět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1447
3.2.21 20:12

Já kartářkám nevěřím, ale jednou jsem byla na doporučení mé mámy, která tomu věří a řídí se tím. Zeptala jsem se jí kdy budu mít dítě a ona, že už ho přece čekám a byla to pravda 😀 řekla mi i že to je kluk 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.2.21 20:31

Já byla u kartářky…předpověděla mi žádost o ruku, ať manžel dá nohu z plynu a do roka dvě děti.
Manžel mě žádal o ruku cca za týden, do měsíce dostal pokutu za rychlost a do 2 let jsem rodila. Sice jen jedno dítě, ale alespoň jedno :D.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat