Těhotenství, přerušovaný sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karolinka96
Povídálka 12 příspěvků 02.05.18 09:57
Těhotenství, přerušovany sex

Ahojte holky, vím ze takových diskuzi po internetu je milion ale nenašla jsem nic co by pomohlo.
Před zhruba 3-mi týdny jsem měla sex s kamarádem byli jsme pripiti a on tvrdil ze se nemohl udělat. Jenže už tak 5 dni mívám ranní nevolnosti měla jsem dostat měsíčky ale místo nich sem asi 2 dny jenom spinila mám hlad pojim začnu jist a buď mě přejde chuť nebo chci něco jiného a jsem dost nafoukla. Je jasné ze si udělám test ale zajímá mě zda má někdo podobnou zkušenost? Vím ze mohu otěhotnět i s tzv. “Kapicek lásky” ale neznam nikoho komu by se to stalo. Děkuji za odpověď :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Run
Generální žvanilka 20418 příspěvků 02.05.18 10:04

Tady se to děje všem. I při braní antikoncepce :mrgreen:

TopSecret
Kecalka 322 příspěvků 02.05.18 10:10
@Karolinka96 píše:
Ahojte holky, vím ze takových diskuzi po internetu je milion ale nenašla jsem nic co by pomohlo.
Před zhruba 3-mi týdny jsem měla sex s kamarádem byli jsme pripiti a on tvrdil ze se nemohl udělat. Jenže už tak 5 dni mívám ranní nevolnosti měla jsem dostat měsíčky ale místo nich sem asi 2 dny jenom spinila mám hlad pojim začnu jist a buď mě přejde chuť nebo chci něco jiného a jsem dost nafoukla. Je jasné ze si udělám test ale zajímá mě zda má někdo podobnou zkušenost? Vím ze mohu otěhotnět i s tzv. “Kapicek lásky” ale neznam nikoho komu by se to stalo. Děkuji za odpověď :)

Kdyz uz ti menses vynechal, tak uz by ti mel test neco ukazat.

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 02.05.18 10:14

Se mnou lezela v porodnici pani, ktera takto otehotnela. Provozovali prerusovanou nekolik let, zadna nehoda nic a najednou byla tehotna. Takze ano, otehotnet se takhle da, ale je to velka nahoda. Jak jsi na tom s ovulaci? Kolikaty den cyklu ten styk probehl? :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56764 příspěvků 2 inzeráty 02.05.18 10:17

@Karolinka96 tak můžeš být první.. hele, to fakt věříš ožralýmu chlapovi, když Ti řekne, že se neudělal? to je vtipný..

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1496 příspěvků 02.05.18 12:21

Ja taky takovy par znam - prerusovana souloz + meli vypozorovane, kdy je ovulace (plodne/neplodne dny)…ale asi ne dostatecne :mrgreen: udelej test ;) muze to byt i ze stresu (taky znam pripad, kdy znama sla k dr, ze je asi tehotna, on ji rekl, ze ne a jeste ten den to dostala :mrgreen: )

Ou
Závislačka 4184 příspěvků 02.05.18 15:04

Ano, můžete být těhotná - zajděte si pro těhotenský test.

Karolinka96
Povídálka 12 příspěvků 02.05.18 17:19
@Kočičí duše píše:
Já pravé nevím mívám nepravidelně mesicky takže to neohlidam :/

Karolinka96
Povídálka 12 příspěvků 02.05.18 17:20

Všem vám děkuji za odpovědi praveze nejsem vůbec ve stresu mám pohodu všude jen pravé začali ty nevolnosti :) zitra si jdu kupovat test tak uvidím co a jak :)

rozand
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 02.05.18 17:24

@Karolinka96 Absolutně nechápu, proč si nekoupíš test rovnou, ale píšeš na internetovou diskuzi?

Karolinka96
Povídálka 12 příspěvků 02.05.18 17:52

@rozand
Nejsem s města a nemám se tam jak dostat dneska mám volno zitra cestu…

eva valoi
Extra třída :D 10710 příspěvků 3 inzeráty 02.05.18 21:48

@Karolinka96 tak dej vedet. Doufam, ze mimi bude vitane.

Karolinka96
Povídálka 12 příspěvků 04.05.18 05:24

@eva valoi
Byla hodně slabá čárka takže jdu 10 k lékaři :) tak uvidím

Karolinka96
Povídálka 12 příspěvků 04.05.18 05:25

@eva valoi
Určitě bych byla rada kdyby řekl ano :)

eva valoi
Extra třída :D 10710 příspěvků 3 inzeráty 04.05.18 11:46

@Karolinka96 Tak já myslím, že těhotná jsi. MS nepřišla, test je sice slabě ale pozitivní.. A co kamarád, který tvrdil, že se neudělal?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama