Reklama

Těhotenství, přerušovaný sex - co si o tom mysíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EmEn
Povídálka 11 příspěvků 03.01.17 17:02
Tehotenstvi, prerusovany sex - co si o tom myslite?

Ahoj holky, zajimal by me vas nazor. Asi zacnu tim, ze jsem posledni menstruaci mela 12.12. s pritelem se vidame o vikendech, kdy byva vetsinou i sex. Naposledy jsem u nej byla od 29.12. - 1.1. a meli jsme opet sex :D tak nejak jsme se chranili/nechra­nili. Stihli jsme 8 cisel a 5× se do me pritel udelal, 2× jsme meli prerusovanou a 1× pouzili Pharmatex. Prasky neberu ani jsme se jinak nechranili. Co si myslite, je velka pravdepodobnost, ze budu tehotna? Dekuju vsem za odpoved :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 17:03

Za 300 Kč ti to vyvěštím z karet

pikola
Neúnavná pisatelka 18957 příspěvků 03.01.17 17:05

No, vy jste možná měli přerušovaný sex dvakrát, ale jinak naostro, takže ano, můžeš být těhotná. Na výsledek si počkej do dalšího data menstruace.

Ellusa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 17:06
@Doe_Jane píše:
Za 300 Kč ti to vyvěštím z karet

Budu levnější, za 280 Kč :P :mrgreen: :mrgreen:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 17:07
@pikola píše:
No, vy jste možná měli přerušovaný sex dvakrát, ale jinak naostro, takže ano, můžeš být těhotná. Na výsledek si počkej do dalšího data menstruace.

ale ona chce pravděpodobnost :D ta se asi počítá nějak počet sexu krát hustota ejakulátu, nebo nevím jak

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 17:07
@Ellusa píše:
Budu levnější, za 280 Kč :P :mrgreen: :mrgreen:
:cert: :mrgreen:

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 66600 příspěvků 03.01.17 17:08

Počkej, naleštím si kouli…jo, tak pět čísel do tebe, to vypadá nadějně, jen se mě koule ptá, co za cvoka se 5×udělá do partnerky, pak 2× přeruší a jednou pro jistotu použijí Pharmatex…koule říká, že jste blázni, jinýma slovama, které zde nejdou použít.

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9631 příspěvků 03.01.17 17:09

Proč se namáhate s tou prerusovanou :lol:

Hvězda diskuse 66600 příspěvků 03.01.17 17:10
@Doe_Jane píše:
ale ona chce pravděpodobnost :D ta se asi počítá nějak počet sexu krát hustota ejakulátu, nebo nevím jak

ono to má více proměnných, je potřeba vzít v úvahu ten pharmatex, kdy asi byl, kolik času uplynulo mezi souložema, musí se vzít v úvahu ta 2× přerušovaná a jestli ona mezitím při orálu neoslintávala penis. Ještě pořád počítám, ještě potřebuju chvíli.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.17 17:12
@terinka4444 píše:
ono to má více proměnných, je potřeba vzít v úvahu ten pharmatex, kdy asi byl, kolik času uplynulo mezi souložema, musí se vzít v úvahu ta 2× přerušovaná a jestli ona mezitím při orálu neoslintávala penis. Ještě pořád počítám, ještě potřebuju chvíli.

počkej počkej a co když byl i anál? to se pak počítá ještě jinak ne? sakra tak já nevím..

Tunrida
Hvězda diskuse 47189 příspěvků 03.01.17 17:15

5 ku 3? :nevim:

truelly
Závislačka 2644 příspěvků 03.01.17 17:16

@EmEn když ti pětkrát bez jakékoli ochrany naštěkal do boudy, tak to asi plánujete děťáktko, vzít se, bydlet spolu atd atd - když už se aktivně snažíte o rodinu, že? Gratuluji. Tímto tempem brzy těhotná budš, doufám, že na mimíska máte i penízky a že Tě přítel neopustí ve chvíli, kdy zjistí, že jsi v tom :kytka:

Hvězda diskuse 66600 příspěvků 03.01.17 17:16

Ta už to mám, pravděpodobnost je 50% že otěhotníš a 50% že neotěhotníš. Když otěhotníš, z 50% pravděpodobností to bude holka a z 50% kluk. dále pravděpodobnost 1,18% že to budou dvojčata, 0,013% trojčata a 0,00016% čtyřčata.

Hvězda diskuse 66600 příspěvků 03.01.17 17:18
@Doe_Jane píše:
počkej počkej a co když byl i anál? to se pak počítá ještě jinak ne? sakra tak já nevím..

jestli tam byl i anál, tak tam koule vidí 98% poševní infekci, a jedině ten, kdo zná svojí vagínu ví, že v tom případě nejlepší je Ydelin.

EmEn
Povídálka 11 příspěvků 03.01.17 17:20

Jste vtipne bavite me :D jo, je to blbe polozeny dotaz, tak se nezblaznete zensky…jen me toto proste zajimalo, co si o tom myslite a ne ze mi tu vyvestite z tarotovych karet nebo z koule :D :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama