Těhotenství přes antikoncepci?

9
2.11.19 17:05

Těhotenství přes antinu?

8o Zdravím, potrebuji radu..
Používala jsem antikoncepci od unora 2019 do cervna 2019 a pote ji vysadila. V cervsnci jsem ji opet musela používat kvuli bolestem pri menstruaci. Tyden zpet mi skoncila menstruace (nechtic jsem si ji privolala o 2 tydny drive, jelikoz jsem si nevzala tabletku), a 3 dny zpet (30.10.) stredni sance podle kalendare) jsme meli s pritelem nechraneny sex a udelal se do me. Ovulaci mam mit 4.10… Jaka je asi sance ze by jsem mohla byt tehotna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1814
2.11.19 17:10

Velmi mala a pokud antikoncepci berete, tak ovulaci ani nemate, ani kdyz treba nejaky prasek zapomenete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5787
2.11.19 17:18

@Leja17 Jestli bereš antikoncepci žádnou ovlaci nemáš, jeden zapomenutý prášek to neovlivní.. I když zde na emimino je těhotná každá druhá přes hormonální antikoncepci, v reálu nikoho takového neznám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15356
2.11.19 17:20

@Leja17 bereš ha? Jestli jo, ovulaci nemáš. Jestli ne a nebo to bereš jako lentilky stát se to může

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
2.11.19 17:25

@lachtanice86 nemam urcitou hodinu kdy ji mam brat. Někdy si ji vezmu rano nekdy v poledne nekdy se stane ze platycko necham doma tak az vecer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
2.11.19 17:39

Pokud to bereš jak lentilky tak ano můžeš… A chceš být těhotná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20148
2.11.19 18:05
@Leja17 píše:
@lachtanice86 nemam urcitou hodinu kdy ji mam brat. Někdy si ji vezmu rano nekdy v poledne nekdy se stane ze platycko necham doma tak az vecer.

Jo, těhotná být můžeš, ale určitě bych to nenazývala těhotenství přes ha. Bylo by to těhotenství z nezodpovědnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5787
2.11.19 18:25
@Leja17 píše:
@lachtanice86 nemam urcitou hodinu kdy ji mam brat. Někdy si ji vezmu rano nekdy v poledne nekdy se stane ze platycko necham doma tak az vecer.

A proč teda antikoncepci bereš? Jestli nechces být těhotná ber prášky tak jak se má, jestli chceš být těhotná neber je vůbec. Jinak to postrádá smysl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
2.11.19 19:28

Kamarádka brala pravidelně, bez zapomínani a otěhotněla. Není to 100% nikdy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3950
2.11.19 19:50
@Helene7 píše:
Kamarádka brala pravidelně, bez zapomínani a otěhotněla. Není to 100% nikdy.

Ano ale to jsou opravdu ojedinělé případy. Já neznám žádnou co by brala HA a otěhotněla pokud ji brala řádně. Jen málo žen otěhotní přes antikoncepci, navíc zakladatelka sama píše, že to bere jak lentilky a je jí zřejmě u zadele, že případně bude těhotná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
2.11.19 22:08

@Leja17 tak šance je vždycky kor kdy ji jednou bereš pak nebereš sem tam zapomenes…pockej pak udělej test :nevim:
Ji ak proč ji tedy bereš? Jen kvůli bolestem?
Já mám strašně bolestivou ms a neberu HA prostě si to odtrpim
Buď jo chceš brát nebo ne ale když jo tak ber to pravidelne pak akorát budeš mít v těle guláš
@Helene7 ano jsou takové případy ale to je minimum..vetsina žen co tvrdí že otehotneli přes HA tak právě sem tam nebo častěji zapomněli a to nikdo nerekne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20148
3.11.19 07:34
@Helene7 píše:
Kamarádka brala pravidelně, bez zapomínani a otěhotněla. Není to 100% nikdy.

Jasně no, to tvrdí každá :mrgreen: počítám, že jsi kámošku každý den nekontrolovala, takže víš prd, jestli jí brala tak, jak měla nebo jestli nebrala léky, které jí vyřadily. Ona stačí třezalka třeba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.4.20 14:29

Zdravím mám jednu otázku. Jestli je možné otěhotnět když si zapomínám docela často brát prášky, ale hned další den si je vezmu?. Začala jsme brát nové a už nějakou dobu mi vynechala ms tak jestli je to jen z těch nových prášků?

• Citovat
  • Nahlásit
620
4.4.20 14:38
@Anonymní píše:
Zdravím mám jednu otázku. Jestli je možné otěhotnět když si zapomínám docela často brát prášky, ale hned další den si je vezmu?. Začala jsme brát nové a už nějakou dobu mi vynechala ms tak jestli je to jen z těch nových prášků?

Pravděpodobnost je vysoká, když je zapomínáš.. Udělej si test a budeš vědět..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6527
4.4.20 14:39

Ano, pokud se nebere antikoncepce tak jak má, můžeš být těhotná. Co třeba antikoncepční kroužek co se mění 1× měsíčně, nebylo by to pro tebe lepší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat