Těhotenství přes HA, příznaky

13.7.20 08:06

Těhotenství přes HA, příznaky

Ahoj, potřebovala bych poradit. Minuly týden jsem si brala poslední pilulku v nedeli, ve středu jsem to měla dostat, jenže nic nepřišlo. Hledala jsem všude možně příčinu, hodně jsem se nečetla že se muže stát ze Ms neprijde, když beru HA už dlouho. Tak jsem byla v klidu a čekala. Jenže od patku to začalo být divne, neskutečne mě bolela hlava, měla jsem závratě a byla jsem hodně unavená. V sobotu jsem přišla na to ze mi nechutna čokoláda kterou miluju, pořad jsem byla unavená takže jsem cely den prospala, včera teda v nedeli mě zacal bolet podbrisek a pálil mě i žaludek a neměla jsem žádnou chuť k jídlu. Dnes jsem si dělala test a byl negativní. Mám v plánu se objednat k doktorce, HA si určitě brát nebudu. A moje otázka zní jestli jste tohle některá zažila a bylo s toho mimi a nebo by to mohl být jiný problém? Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14883
13.7.20 08:18

Pokud bereš pravidelně, pak těhotná nebudeš. Zbytek je za mě vsugerovaný a normálně bych pokračovala v braní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4443
13.7.20 08:19

Spíš nějaká viróza. Brala bych ji dal. Někdy prostě krvácení nedorazi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.20 08:21
@P4ja píše:
Pokud bereš pravidelně, pak těhotná nebudeš. Zbytek je za mě vsugerovaný a normálně bych pokračovala v braní.

No spis jsem ji nebrala přesně ve stejný čas, ale nikdy jsem nevynechala. Vsugerovane to nebude určitě, miminko neplánujeme a spis jsem se bála proč to nepřišlo, mám jeden vajecnik nemocný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14883
13.7.20 08:24
@Annieluthien píše:
No spis jsem ji nebrala přesně ve stejný čas, ale nikdy jsem nevynechala. Vsugerovane to nebude určitě, miminko neplánujeme a spis jsem se bála proč to nepřišlo, mám jeden vajecnik nemocný.

Tak bych to neřešila. A jinak to je spíš na doktora, jestli je dobré na ten nemocný vaječník brát HA. A jestli to nemůže udělat nějakou paseku. Jinak těhotenství bych se nebála, pokud ti to doktor napsal s tím, že je to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.7.20 08:25
@P4ja píše:
Tak bych to neřešila. A jinak to je spíš na doktora, jestli je dobré na ten nemocný vaječník brát HA. A jestli to nemůže udělat nějakou paseku. Jinak těhotenství bych se nebála, pokud ti to doktor napsal s tím, že je to v pohodě.

Prave kvůli tomu vaječníku mi napsali ha :nevim: ale moc děkuji za odpověď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14883
13.7.20 08:28
@Annieluthien píše:
Prave kvůli tomu vaječníku mi napsali ha :nevim: ale moc děkuji za odpověď

Tak v tom případě bych se nebála : ) A normálně pokračovala :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12810
13.7.20 09:20

Přes HA a negativní těhotenský test určitě těhotná nejsi. Tipuju, že jsi spíš chytla nějakou virózku-to se ti nestává, že přestaneš mít chuť k jídlu a že jsi unavená, bolí kdeco? Mě běžně. Normálně pokračuj v braní dál, jak jsi zvyklá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 09:14

Dotaz

Zdravím, pseudo ms proběhla, ale mám podobný problém, od začátku nového plata mě bolí podbřišek, trpím na pálení žáhy, bolí mě žaludek, obecně mám nevolnosti. Jsem dost nafouklá. Testy jsem si teď dělala nějakých 20 dní po styku, jednoznačně negativní.

Myslíte že tomu testu mám věřit a dál to neřešit, nebo ještě může být brzy? Tyhle nevolnosti u mě nejsou normální, nic jsem špatného nesnědla.

• Nahlásit
  • Citovat
150
14.7.20 09:26
@Anonymní píše:
Zdravím, pseudo ms proběhla, ale mám podobný problém, od začátku nového plata mě bolí podbřišek, trpím na pálení žáhy, bolí mě žaludek, obecně mám nevolnosti. Jsem dost nafouklá. Testy jsem si teď dělala nějakých 20 dní po styku, jednoznačně negativní.Myslíte že tomu testu mám věřit a dál to neřešit, nebo ještě může být brzy? Tyhle nevolnosti u mě nejsou normální, nic jsem špatného nesnědla.

Už by na testu mělo něco být, i na citlivosti 25. Pokud by ti ha selhala, byla bys teď maximálně 15/14 dpo, spermie přežijí 5-6 dní. Pokud to nešlo do tebe, riziko se ještě snižuje. Ale to mluvíme za předpokladu, že ti selhala což pokud bereš dobře je silně nepravděpodobné. Můžeš za pár dní test opakovat pro ujištění, ale to si myslím že je zbytečné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.20 09:46
@Anonymní píše:
Zdravím, pseudo ms proběhla, ale mám podobný problém, od začátku nového plata mě bolí podbřišek, trpím na pálení žáhy, bolí mě žaludek, obecně mám nevolnosti. Jsem dost nafouklá. Testy jsem si teď dělala nějakých 20 dní po styku, jednoznačně negativní.Myslíte že tomu testu mám věřit a dál to neřešit, nebo ještě může být brzy? Tyhle nevolnosti u mě nejsou normální, nic jsem špatného nesnědla.

Asi lita něco ve vzduchu, včera mi kamarádka říkala ze její znama má to same co my :sweat_smile: tak uvidíme co z toho vyleze :grin:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 10:01
@Annieluthien píše:
Asi lita něco ve vzduchu, včera mi kamarádka říkala ze její znama má to same co my :sweat_smile: tak uvidíme co z toho vyleze :grin:

To teda, já teď měla dost stresy a kvůli tomu nejedla a pak zase začala jíst, tak snad to bude tím, dítě úplně neplánuju :D

• Nahlásit
  • Citovat
14.7.20 10:15
@Anonymní píše:
To teda, já teď měla dost stresy a kvůli tomu nejedla a pak zase začala jíst, tak snad to bude tím, dítě úplně neplánuju :D
:lol: Přesně tak, já teda stresy neměla a jedla jsem normálně ale na miminko ještě máme čas
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama