Těhotenství přes postinor, neplodné dny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 11:17
Těhotenství přes postinor, neplodné dny

Ahoj holky, potřebuju uklidnit :zed:
Měli jsme s přítelem den po konci mé menstruace sex, ale prasknul nám kondom a on do mě ejakuloval.. miminko si rozhodně nemůžeme dovolit, takže jsem si do 12 hodin vzala postinor.
Teď je to 10. den po styku a udělala jsem si krevní těhotenský test a zdá se mi, že jsou tam dvě velmi slabé čárky - kamarádky si myslí, že je to neplatný test, já si nejsem jistá.
Na test z moči je ještě brzo, takže se ptám vás - myslíte, že i přes neplodné dny (styk těsně po menstruaci) a postinor můžu být těhotná? Je mi jasné, že nejste vědmy, ale stejně se ptám, trochu z toho plašim.. :lol: :nevim:
Děkuju moc za každou reakci.

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8158 příspěvků 12.04.19 11:36

Tak po menstruaci rozhodně nejsou neplodné dny. Pokud sis vzala postinor, je šance na těhotenství minimální. Krevní test je k ničemu, normální test si udělej až před očekávanou menzes.

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 8591 příspěvků 12.04.19 11:47

No, můžeš otěhotnět i po MS. I když přes postinor to je nepravděpodobné. A počítej s tím, že cyklus asi budeš mít rozhozený po tom prášku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 11:53

Mohla jsi mit plodné dny hned po menstruaci a pokud je ovulace můžeš otěhotnět i přes postinor. vlastni zkušenost, praskly kondom, postinor taky do 12 hodin a těhotná. jiný sex ten měsíc nebyl…

Alžběta 12345
Nováček 4 příspěvky 12.04.19 12:05
@Anonymní píše:
Mohla jsi mit plodné dny hned po menstruaci a pokud je ovulace můžeš otěhotnět i přes postinor. vlastni zkušenost, praskly kondom, postinor taky do 12 hodin a těhotná. jiný sex ten měsíc nebyl…

Ach jo, tak teď se bojim ještě víc :? :zed:
No co, nezbývá mi než počkat 2 týdny na test z moči..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 12:08

Přesně jak psal někdo přede mnou, po ms můžou být plodné dny, třeba já to tak mám :nevim:… a ani postinor není 100%… počkej až na další ms a pak udělej test

Kriss Tina
Echt Kelišová 9429 příspěvků 12.04.19 12:18

Počkej aspoň 14 dní po tom styku a pak testuj. Ms můžeš mít posunutou díky tomu postinoru, je to velký zásah do těla. Nicméně ani postinor není 100% jistota že neotehotnis a plodné dny jsou po konci ms.

lachtanice86
Echt Kelišová 7616 příspěvků 12.04.19 12:20

Tak třeba já mám plodné dny hned po ms. Prostě počkej cca 14dnu po styku

Alžběta 12345
Nováček 4 příspěvky 12.04.19 12:48
@Kriss Tina píše:
Počkej aspoň 14 dní po tom styku a pak testuj. Ms můžeš mít posunutou díky tomu postinoru, je to velký zásah do těla. Nicméně ani postinor není 100% jistota že neotehotnis a plodné dny jsou po konci ms.

Děkuju vám všem. Ukáže mi test z moči výsledek už 14 dní po styku? Četla jsem, že až po prvním dni vynechané MS, což by v mém případě bylo cca 20 dní po.. A nemůže Postinor ovlivnit výsledky testu?

Kriss Tina
Echt Kelišová 9429 příspěvků 12.04.19 12:57

@Alžběta 12345 test z moci by měl ukázat už těch 14dni po ovulaci, někomu ukáže i dřív. Jestli chceš mít jo jistotu tak počkej na tu ms, stejně nějaký den sem, den tam už nic neovlivní. Ale hned neplaš kdyby se zpozdila, to je po tom postinoru pravděpodobné. Prostě ti nezbývá než čekat…

Alžběta 12345
Nováček 4 příspěvky 12.04.19 13:16
@Kriss Tina píše:
@Alžběta 12345 test z moci by měl ukázat už těch 14dni po ovulaci, někomu ukáže i dřív. Jestli chceš mít jo jistotu tak počkej na tu ms, stejně nějaký den sem, den tam už nic neovlivní. Ale hned neplaš kdyby se zpozdila, to je po tom postinoru pravděpodobné. Prostě ti nezbývá než čekat…

Děkuju :)
Já po užití postinoru zavolala na gynekologii a nechala jsem si poradit s nasazením antikoncepce, mám brát bez pauzy dvě platicka za sebou, takže cyklus budu mít určitě úplně v háji každopádně..
Mám doma ještě jeden krevní test, tak to dneska zkusim znovu a jinak holt musim počkat..

Uživatel je onlineP4ja
Echt Kelišová 8591 příspěvků 12.04.19 17:26
@Alžběta 12345 píše:
Děkuju :)
Já po užití postinoru zavolala na gynekologii a nechala jsem si poradit s nasazením antikoncepce, mám brát bez pauzy dvě platicka za sebou, takže cyklus budu mít určitě úplně v háji každopádně..
Mám doma ještě jeden krevní test, tak to dneska zkusim znovu a jinak holt musim počkat..

Počkej ty bereš HA?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 18:38
@P4ja
@P4ja píše:
Počkej ty bereš HA?

Brala jsem s bývalým přítelem, po rozchodu (před 5 měsíci) jsem vysadila. Teď mám nového přítele a používali jsme kondomy, nicméně jeden selhal, takže po telefonu konzultace s doktorem - následně Postinor a rovnou HA (s tím, že chráněná budu až od druhého platíčka).. protože kondomům už po této zkušenosti nevěřím.. :zed:

Alžběta 12345
Nováček 4 příspěvky 12.04.19 18:46

Ještě update - dělala jsem si druhý test a vyšel jasně negativní, tak jsem trochu klidnější, ale jistotu budu mít holt až za ty dva týdny :roll:
Každopádně ještě jednou děkuju za reakce.
(A omlouvám se za přepínání do anonymu, odklikla jsem to nějak automaticky :D )

Váš příspěvek
Reklama