Reklama

Těhotenství při pozitivním ovulačním testu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terezka183
Nováček 6 příspěvků 25.01.17 11:05
Těhotenství při pozitivním ovulačním testu

Zdravím, potřebuji pár rad ohledně mé situace. Mám dnešním dnem opožděnou menstruaci o týden. Bohužel se nedostanu k lékaři, ležím s horečkami a k lékaři to nemám nejblíže. S opožděnou menstruací mám hustý bílý výtok. Doma jsem našla pouze ovulační test, těhotenský momentálně nemám. Ovu test mi vyšel pozitivní. Myslíte, že to může značit i těhotenství? Předem děkuji

Reklama

Reakce:

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 11:19

Tak jsem se uz teda donutila vyhrabat ovu testy, abych konecne overila, co je na tech povidackach pravdy. Jsem ve tretim mesici tehotenstvi. Ano, testovaci carka na ovu testu mi vybehla okamzite a mnohem silnejsi, nez kontrolni. Takze muj ovu test je silne pozitivni. Zrejme tedy to bude pravda :kytka:

Terezka183
Nováček 6 příspěvků 25.01.17 11:21

@Myssicka já tu testovací čárku mám sice méně intenzivní, než tu kontrolní, ale je tam.. do toho ten bílý výtok.. nevím nevím :think: přítel večer donese těhu test

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 11:25
@Terezka183 píše:
@Myssicka já tu testovací čárku mám sice méně intenzivní, než tu kontrolní, ale je tam.. do toho ten bílý výtok.. nevím nevím :think: přítel večer donese těhu test

Tak dej vedet :D

sandra001
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 25.01.17 11:30

Ja sice neporadim, ale taky me zajima vim vysledek :lol:

Bobby
Extra třída :D 14021 příspěvků 25.01.17 11:35

LH hormon a HCG je chemicky velmi podobne-proto muze ovulacni test reagovat na těhotenství..ovsem ovulacni test musi byt pozitivni a ne jen slabsi carka..

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 11:40

Dělala jsem ze zvědavosti a čárka byla podstatně silnější než ta kontrolní a to v době kdy těhotenský test čárku ukazoval hodně slaboučkou

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 25.01.17 11:41
@Terezka183 píše:
@Myssicka já tu testovací čárku mám sice méně intenzivní, než tu kontrolní, ale je tam.. do toho ten bílý výtok.. nevím nevím :think: přítel večer donese těhu test
Čárka na ovulačním testu může být celý měsíc, pro pozitivitu je potřeba, by byla stejně silná nebo silnější než kontrolní. Čtěte návody.

Avocado123
Kecalka 481 příspěvků 5 inzerátů 25.01.17 11:46

@Litta jo ale jsou holky, co nemají pravý pozitivní ani v době ovulace a v těhotenství to ukáže taky aspoň to něco. Na zacatku treba.

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 25.01.17 11:49
@Avocado123 píše:
@Litta jo ale jsou holky, co nemají pravý pozitivní ani v době ovulace a v těhotenství to ukáže taky aspoň to něco. Na zacatku treba.
Říkám, aspoň něco se ti ukáže i v případě netěhotenství, takže aby se z toho dalo něco odhadnout, tak musí být opravdu pozitivní. Pokud nemívají pozitivní ani před ovulací, tak tam je napováženou vyhodnocovat i ten před menstruací. Ale tak odhadujte si to z čeho chcete. ;)

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 12:03

Jsem zvedava, jak to dopadne. Opozdena MS muze znacit opozdenou OVU a pak je pozitivni test nasnade i bez tehotenstvi

ka2ka
Extra třída :D 12663 příspěvků 1 inzerát 25.01.17 12:05

@Litta já měla při ovulaci čárku vždy slabší než ta testovací a ovulace byla u těhotenství ta čárka byla fakt šílená to jsem jen třeštila nevěřícně oči, takže pokud zakladatelka ví jak vypadá čárka v době ovulace a ted tak to může poznat. Ale pokud jí má slabší možná má teprve ovulaci :nevim:

Avocado123
Kecalka 481 příspěvků 5 inzerátů 25.01.17 12:22

@Litta Já si ovu dělala, ale stejne jsem tomu moc nedavala. Jen jsem reagovala jak jsi psala, at čtou návody, tak někdy to proste ani v době ovulace pozitivní neni a holky stejne ovuluji. Plus teda ja mela čárku jen v době ovulace, pred i po proste nebyla. Jen duch, někdy ani to ne. Jinak souhlasím s tim, ze ovulacni test neni těhotenský a tak se tomu neda moc věřit :)

sandra001
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 26.01.17 09:11

@Terezka183 tak jak? :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama