Těhotenství ,přítel hnisavá angína

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
17.5.22 11:47

Těhotenství ,přítel hnisavá angína

Lidí, mám rychlý dotaz. Jsem ve 34 týdnu a přítel má hnisavou angínu, leží doma už druhý den a má pořád horečky 39.
Teď nevím, jak moc je pro mě v těhu nebezpečné, když mě případně nakazí? Zda ho vyhnat někam do ložnice, a nebo ne? On chce ležet prostě v obýváku, u mě a nějak si nepřipouští, že by to mělo vadit. Že by se měl omezovat. Tak si říkám zda mám blbej pocit jen já, hormony…atd?
A že zbytečně vysiluji?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
859
17.5.22 11:54

Už to na tebe naprskal, teď záleží, jestli to chytneš nebo ne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15659
17.5.22 11:57

Vyhnala bych ho do ložnice bez debat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
849
17.5.22 11:57

I tak bych ho vyhnala. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.22 12:03

Ja bych ho zabila fakt, prý tam nechce být.. :,( :?
Jinak jsem spala dneska v obýváku aspoň.

Příspěvek upraven 17.05.22 v 12:07

• Citovat
  • Nahlásit
849
17.5.22 12:07

Ach Ti chlapi, v tom případě bych se sebrala a šla jinam, ať si s tou svou horečkou bojuje sám. Doufám, že kolem něj aspoň neskáčeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15659
17.5.22 12:08
@Anonymní píše:
Ja bych ho zabila fakt, prý tam nechce být.. :,( :?

No, co na to říct. Velmi ohleduplny partner. Hodně štěstí až budete mít dítě.
Bych se sebrala a šla pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.22 12:09

@adamcoka
Nee, ptz mě fakt s..e. 😁jsem na riziku, tak jsem doma právě vesměs pořád. Naštěstí je mu tak zle, tak ani jíst nechce :zed: :P
Už jsem ho vyhnala :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Já měla před měsícem a kus covid, a jsem ráda že jsem měla jen dva dny 38, ale hned se stáhly paralenem, takže ani ne celé dny

Teď ty jeho 39 a víc, mě dost děsí a hlavně, paralen fakt na něj evidentně neúčinkuje. Teď má 39,5 8o

• Citovat
  • Nahlásit
9711
17.5.22 12:19
@Anonymní píše:
@adamcoka
Nee, ptz mě fakt s..e. 😁jsem na riziku, tak jsem doma právě vesměs pořád. Naštěstí je mu tak zle, tak ani jíst nechce :zed: :P
Už jsem ho vyhnala :potlesk: :potlesk: :potlesk:
Já měla před měsícem a kus covid, a jsem ráda že jsem měla jen dva dny 38, ale hned se stáhly paralenem, takže ani ne celé dnyTeď ty jeho 39 a víc, mě dost děsí a hlavně, paralen fakt na něj evidentně neúčinkuje. Teď má 39,5 8o

Kolik si bere paralenu? Pokud má normální váhu, tak 2× 500mg. A střídat s Ibalginem nebo Brufenem. Má antibiotika? Jestli ano, měli by to být zítra lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.22 12:21

@Havlova
Ještě u doktora nebyl, ale v krku to má vidět jako 🐷 dneska tam pojede.
Bral si zatím jen jeden po 4 hodinách. A taky zkoušel ten horký nápoj. Ale bez efektu.
Díky moc :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
9711
17.5.22 12:23
@Anonymní píše:
@Havlova
Bral si zatím jen jeden po 4 hodinách. A taky zkoušel ten horký nápoj. Ale bez efektu.
Díky moc :palec:

Jeden je tak pro 50 kg člověka, takže pro štíhlé ženy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.22 12:24

@Havlova
Dobře, on má tak 70 kg. Už aby měl ty antibiotika

• Citovat
  • Nahlásit
6343
17.5.22 12:28

Pokud nejsi náchylná na angíny tak jo nechytíš. Já mám těžkou poruchu imunity, 17 let si píchám injekce a zrovna angínu jsem od dětí nikdy nechytila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8684
17.5.22 12:28
@Anonymní píše:
@Havlova
Díky moc :palec:

Koukám že i jako člověk je k ničemu, nejen jako partner. Proč už nebyl u doktora? :roll: Takhle v začátku je to vše infekční, takže už si to nejspíš buď chytla, nebo ne. Angína je hodně riziková v prvním trimestru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.5.22 12:31
@mackA159 píše:
Koukám že i jako člověk je k ničemu, nejen jako partner. Proč už nebyl u doktora? :roll: Takhle v začátku je to vše infekční, takže už si to nejspíš buď chytla, nebo ne. Angína je hodně riziková v prvním trimestru.
…no Že prý jen nachlazení…atd. a dneska se to rozjelo jako blázen. A doktorka je tam až od dvou hodin. Jinak občas je dost mimo, zvlášť když mu není dobře :nevim: :zed:
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat