Těhotenství, první příznaky, je to možné?

Anonymní
26.7.21 23:54

Těhotenství, první příznaky, je to možné?

Ahoj, všem přeji krásný večer. Mám dotaz, který se týká začátku těhotenství, možných příznaků a zda je tam šance. S přítelem se snažíme o miminko, poprvé to bylo 3.7. bez jakékoliv ochrany (Nikdy jsem nebrala antikoncepci nebo neměla tělísko). Poslední menstruace proběhla 14-19.6.
Tenhle měsíc se teda nedostavila, mám cca těch 7 dní zpoždění. Ale občas se mi stávalo, ze jsem měla MS nepravidelně, ale ne o déle jak 2/3 dny. Bolí mě prsa a (nejspíš blbě řečeno :) ) na obou vylezla žila jako blázen. V podbrisku cítím bolesti jako kdybych měla dostat MS, ale ne vkuse, spis jsou to návalové bolesti, chvíli trvají, pak to ustane. Vnímám to jako nepříjemný tlak. 3 dny zácpa, 2 dny průjem. Častěji chodím na malou. Test jsem si dělala 4 dny zpátky, ale nic se neukazalo, tak už nevím, jestli to nemůžu mít jen v hlavě.. :D kdy je nejlepší doba na uděláni testu? A kdy vám ukazal druhou čárku? Vaše prvotní příznaky těhotenství? :oops: děkuji za případne odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
361
27.7.21 00:04

Rano bych si udelala test:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25639
27.7.21 00:13

Tak podle toho, co píšeš, máš zpoždění už spíš 10 dní, ale to už by na testu byla úplná dálnice - zkus nový test, pokud bude negativní, tak těhotná nejsi, a bude to nějaký jiný problém

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
183
27.7.21 01:23

Ahoj, udělala bych další test ráno, ale touhle dobou už by měly být druhá čárka jasně viditelná. Já měla poslední ms 16.6. a už 8.7. jsem měla na testu mini ducha. 2 dny po vynechání už byla dálnice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
27.7.21 06:23

Ja mela posledni menstruaci 15.6. a uz dva tydny vim, ze jsem tehotna. Bud mas extra dlouhe cykly a ovulace probiha pozdeji, nebo se jedna o jiny problem. Test uz by ti tehotenstvi ukazal. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 07:29

Ahojky všem, děkuji za rady, na testu je druhá čárka silna :P

• Citovat
  • Nahlásit
303
27.7.21 08:04

Super, gratuluju! Tak at to dobre dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
109
27.7.21 22:36

Tak ja chtela napsat, ze jsem mela stejne priznaky, ale koukam ze ty uz taky vis ze to je normalni. Gratuluju! :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.21 20:43
@Anonymní píše:
Ahojky všem, děkuji za rady, na testu je druhá čárka silna :P

Ahoj. Můžu se zeptat kdy sis dělala první test a byl negativní? Vím že je to individuální ale dělala jsem si test 28dc ten byl jasně negativní takže jsem to neřešila jenže příznaky neustupovaly ba naopak.. Průjem už x dní, chodím často čůrat jsem unavená atd..ted jsme 42DC další test jsem si zatím nedělala protože žádný doma nemám ( už mám objednaný)
Pořád si říkám že je to blbost když jsem testovala až kolem ms a nic ani pidi duch…

Jinak moc gratuluji

• Citovat
  • Nahlásit
25639
31.7.21 20:55
@Anonymní píše:
Ahoj. Můžu se zeptat kdy sis dělala první test a byl negativní? Vím že je to individuální ale dělala jsem si test 28dc ten byl jasně negativní takže jsem to neřešila jenže příznaky neustupovaly ba naopak.. Průjem už x dní, chodím často čůrat jsem unavená atd..ted jsme 42DC další test jsem si zatím nedělala protože žádný doma nemám ( už mám objednaný)
Pořád si říkám že je to blbost když jsem až kolem ms a nic ani pidi duch…Jinak moc gratuluji

průjem a čurání není příznak těhotenství, máš střevní virozu nebo zánět močových cest, možná obojí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.21 21:04

@stinga nemám.. mám průjem už asi 10 dní.. chodím více čůrat už od nějakého 26DC a jsem 42dc.. mám strašný hlad a když se nebojím je mi zle. Jsem nafoukla jak balón..
Zánět mocaku jsme měla už párkrát a to poznám nic mě nepali při curani… strevni chřipku už měl asi každý ale víc jak 10 dní? Ale není to průjem že bych chodila třeba 20× za den…

• Citovat
  • Nahlásit
25639
31.7.21 22:02
@Anonymní píše:
@stinga nemám.. mám průjem už asi 10 dní.. chodím více čůrat už od nějakého 26DC a jsem 42dc.. mám strašný hlad a když se nebojím je mi zle. Jsem nafoukla jak balón..
Zánět mocaku jsme měla už párkrát a to poznám nic mě nepali při curani… strevni chřipku už měl asi každý ale víc jak 10 dní? Ale není to průjem že bych chodila třeba 20× za den…

hm, :nevim:, a ty máš nějaké domácí vězení, že si za tolik dnů nemůžeš dojít koupit test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.21 22:10

@stinga hele promiň ale ptala jsem se někoho jiného. Ne nemám ale bydlím na vesnici a jít si sem pro test? :mrgreen: to sis ne..jinak každý den jsem si říkala dnes už určitě přijde takže jsem test ani neobjednala ( což jsem dnes udělala).
Jinak těhotná už jsem byla jednou a průjem sem taky měla a taky jsem chodila často na záchod takže proč by to neměl být příznak… samozdrejme že teď těhotná být nemusím..proste jsem chtěla vědět kdy měla negativní a pak kdy už byl pozitivní..
U prvního těhotenství jsem měla hned // nějak 29dc.
Ps :o dítě se nesnažime ani momentálně nechceme ale prostě není mi vůbec dobře…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat