Těhotenství s Italem, testy DNA

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.12 22:15
tehotenstvi s italem,Testy DNA

Ahoj,jsem tehotna a pritel je Ital,rozesli jsme se a v rodnym liste nebude,ale dnes mi nekdo rikal,ze mam jit na soud a zazadat o testy DNA..ma s tim nekdo zkusenost?Je nekdo tehotny s cizincem? Dekuji moc 8o

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
lulje
Kelišová 5528 příspěvků 29.03.12 22:21

Nechápu, proč bys měla žádat o testy DNA? Jedině pokud si nejsi úplně jistá, se kterým Italem to máš :lol: Blbý vtip - uznávám - ale nějak mi to hlava nechce pobrat. Do RL ho uvádět nechceš, tak proč ty testy??? 8o

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.12 22:34

Ano v rodnem liste nebude,protoze by musel jet do cr a souhlas s otcovstvim podepsat a to on neudela…tak ho tam neuvedu,ale pak bych chtela jit nekam na urad,ci na soud..A udat ho,ze je otec ditete a nejakym zpusobem zazadat o testy DNA..promin,ja se v tom moc nevyznam! Co se tyce me,nechala bych to ted plavat a resila,az se mala za mesic narodi,ale kazdy rika,at si to zaridim uz ted,ale nevim jak,kdyz on je v Italii a ja tady :?

byron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.12 22:40

A jseš si jistá, že ho chceš uvádět jako otce???

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.12 22:49

Uprimne,moc nejsem…ale jsem bez penez a potrebovala bych z neho vydolovat nejake penize,ale vim,ze on taky nema! Podle me ,by to bylo velmi komplikov,mane takhle na dalku,vsak v cr to je tezke,natoz resit neco pres soudy s Italii..Ale kazdy rika,ze jsme blba a mam to resit pres to dna…ale dle meho to je na hrozne dlouho a taky mozna bude lepsi,kdyz mala bude ho nebude znat..co myslis?

Spis bych to udelala tak,ze pokud mi posle peniz,muze ji kdykoliv videt,ale jinak ho uvadet nebudu..omlouvam se za komplikovanost :(..

byron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.12 22:51

No Italové jsou známí tím, že si takhle dost nárokují svoje děti…Hele, možná jsme paranoidní, ale já bych se raději protloukala ale vykašlala bych se na něj…

Tereza1986
Kelišová 6753 příspěvků 29.03.12 22:56

Než aby mi pak prchnul do Itálie i s miminkem,tak budu radši všude otravovat o sociální dávky :nevim: :cert:

Barushe
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.12 23:06

Taky bych se na to vyprdla. Mohl by zmizet i s malou… :cert:

Denyska22
Kecalka 474 příspěvků 29.03.12 23:12

Dekuju Byron,asi jsme paranoidni obe dve:-)…Radeji ho uvadet nebudu a budu mit klid..Pokud bude chtit,posle mi penize a nebudu mit problem,aby malou kdykoliv videl…Ani neverim,ze by se to pres soudy nejak vyresilo…stalo by me to moc usili,ktere chci venovat male :-)

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 29.03.12 23:13

Dopadne to tak, že platit nebude a nakonec ti malou odtahne. Taky mám děti s cizincem a tohle je moje noční můra. Pokud je to tak, jak píšeš, vykašli se na testy, rozhodně ho neuváděj do RL a zapomeň na něj. Píšeš, že prachy stejně nemá… Zvládly to jiné, zvládneš to taky. Raději žít s minimem než přijít o dítě. Přeju hodně štěstí :hug:

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 48551 příspěvků 29.03.12 23:40
@Denyska22 píše:
Dekuju Byron,asi jsme paranoidni obe dve:-)…Radeji ho uvadet nebudu a budu mit klid..Pokud bude chtit,posle mi penize a nebudu mit problem,aby malou kdykoliv videl…Ani neverim,ze by se to pres soudy nejak vyresilo…stalo by me to moc usili,ktere chci venovat male :-)

to se dovolená v itálii moc nevyplatila :lol: :oops:

V žádném případě bych ho jako otce neuváděla,tim spíš když má holej zadek stejně z něj nic nevydoluješ a mužeš takle dát malé větší šanci i na nového tatínka :palec: Držim palce

lucineeccka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.12 23:44

Ahoj,
já mám dítě s cizincem a upřímně je to bez šance. :(

lasička1
Echt Kelišová 8266 příspěvků 29.03.12 23:44
@Tereza1986 píše:
Než aby mi pak prchnul do Itálie i s miminkem,tak budu radši všude otravovat o sociální dávky :nevim: :cert:

Jenže když není uveden otec v RL,tak se ztrácí nárok na dost příspěvků.Tzn. je to dvojsečné.
Ale také jsem paranoidní,takže bych otce neuvedla,aby mě jednou malou neodvezl do Itálie a já složitě neřešila jak jí dostat zpět.

byron
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.12 23:57
@lasička1 píše:
Jenže když není uveden otec v RL,tak se ztrácí nárok na dost příspěvků.Tzn. je to dvojsečné.
Ale také jsem paranoidní,takže bych otce neuvedla,aby mě jednou malou neodvezl do Itálie a já složitě neřešila jak jí dostat zpět.

No, Itáloe nerada vydává svoje občánky. A už vidím, jak by ji naše strana pomáhala vehementně…

Neuvádět! Nic z něj nedostaneš, maximálně problémy.
Rodiče by Ti pomohli?

lucineeccka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.03.12 23:58

Být tebou,tak se na to vykašlu.Jestli nemá zájem nech ho.Budeš mít krásné opálené děťátko a určitě si najdeš partnera,který vás bude mít rád. :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama