Těhotenství s menstruací a antikoncepcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kristynavondru
Nováček 1 příspěvek 03.08.19 15:50
Těhotenství s menstruaci a antikoncepci

Dobrý den, prodloužila jsem si pauzu o tři dny a 8 den už ve vynechámem dni brani prášku jsem měla nechráněný styk. Testy jsem dělala citlivosti 25 8 den po styku a 11 den po styku, potom jsem dělala testy citlivosti 10 a to 14 den po styku a v den menstruace všechny 4 byly negativní. Menstruace došla o den později už v pauze po dohrání bez 3 prášku a to 5 den. vzala jsem si prášek hned první den menstruace a ms byla silnější než obvykle a trvala jen dva dny a potom přestala. Normálně mám menstruační 4dny a cyklus 24-25 udělám si další test až dojedu z dovolené ale myslíte si že je možné těhotenství? A nemůže to být tím ze jsem neudělala týdenní pauzu ale vzala ha hned v den prvního dne menstruace? Děkuji za odpověď.

Reakce:
admin
Extra třída :D 12217 příspěvků 05.08.19 14:45

Zakladatelko, dívám se, že tu ještě není odpověď, tak s dovolením odpovím.
Cyklus může být opravdu rozhozený, nebojte. Nejjistější je určitě počkat na datum očekávané další menstruace a otestovat. Případně kdybyste se chtěla zeptat na fungování hormonální antikoncepce, ozvěte se svému gynekologovi nebo se zeptejte v naší online poradně gynekologa.

Za redakci zdraví
Monika

moncicak123456
Kecalka 258 příspěvků 1 inzerát 06.08.19 21:35

@kristynavondru U mne „měsíčky“ při antijo chodily pravidelně jen tehdy když jsem jí brala přesně jak se má… To je beru 21 dní a pak týden pauza. Pokud jsem brala v kuse tak se v tom vždy udělal bordel. Buď jsem spinila mimo pauzu nebo jsem nemela měsíčky vůbec. Těhotenství je velice nepravděpodobné ale udělej si radši ještě test po příští pauze :)

Váš příspěvek
Reklama