Těhotenství s Mirenou nebo hormony

Anonymní
27.9.20 15:04

Těhotenství s mirenou nebo hormony

Ahoj ženy, mám tři roky zavedenou mirenu, nemenstruuji, a teď se mi asi po dvou letech opět objevila kapička tekutiny (pruhlednobila) po zmáčknutí bradavky, 4 roky nekojim. Jeste před 2 lety jsem si říkala, že je to asi pozůstatek po kojeni. Teď si říkám, jestli není něco špatně, že už je to dlouho i když někdo to má prý celý život?. Jinak prsa v pohode. Furt stejny. Dlouho jsem neměla sex a naposledy to bylo asi tři měsíce zpátky a přerušovaná soulož (pro jistotu) a před tím asi 3/4 roku bez sexu. Říkala jsem si, že když mám mirenu, byla to přerušovaná soulož a těhotenský test byl negativní, těhotná být snad nemůžu, doufám.. máte někdo zkušenost s občasným výtokem z bradavky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4701
27.9.20 15:09

Hormony

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5250
27.9.20 16:08

Za sebe pochybuji o těhotenství. Já i po roce od vyndání díky mirene nemohla otěhotnět, než se mi vše srovnalo a to se rika, jak je šetrná oproti předkům :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1892
27.9.20 17:22

Já přes Mirenu otěhotněla, přišlo se na to v desátém týdnu, jelikož u ní není menstruace, tak to divný nebylo. Divné bylo to, že mi začalo být zle a přišli těhotenské nevolnosti. Těhotenství mi oznámil chirurg, který mě vyšetřoval skrze zažívací potíže na případné žlučníkové kameny. Zajel i na podbřišek, kde našel bohužel miminko a poslal mě na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.20 19:23
@dlouha píše:
Já přes Mirenu otěhotněla, přišlo se na to v desátém týdnu, jelikož u ní není menstruace, tak to divný nebylo. Divné bylo to, že mi začalo být zle a přišli těhotenské nevolnosti. Těhotenství mi oznámil chirurg, který mě vyšetřoval skrze zažívací potíže na případné žlučníkové kameny. Zajel i na podbřišek, kde našel bohužel miminko a poslal mě na gynekologii.

Tak já budu doufat, že to není můj případ, když jiné příznaky nemám, testy negativní a navíc přerušovaná soulož :think: hlavně jsem to dříve cca dva roky zpátky měla, pak jsem si ty prsa nezkoumala, až teď.. nevím třeba jsem jen že vseho rozhozená umírá mi totiž pes, možná to souvisí i s tímto že jsem na nervy..nevím.

• Citovat
  • Nahlásit
35996
27.9.20 19:33

Raritne otehotnes lze, ale neusuzovala bych na to z vytoku z prsa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama