Těhotenství s negativní HCG

Anonymní
22.7.21 17:25

Těhotenství s negativní hcg

Zdravím, již několik dní mám pocit na zvracení a tlaky v břiše jakoby tuhnutí často se mi motá hlava. Ms má zpoždění momentálně 8 dní. Test negativní a krev taky. Zítra jdu na kontrolu na gyndu. Je i tak mozne, že mohu být těhotná? Nebo je to zcela vyloučené?
Hlavně spíš přemýšlím od čeho by byly ty bolesti v podbřišku a neskutečny pocit na zvracení a ten mám celodenní poslední týden.
Těhotenství se nebráním navíc se už nějakou dobu snažíme, ale není to že bychom chtěli dítě akutně. Jen prostě nevím na čem pořádně jsem. Je možná že můžu mít nějak rozházené hormony? A od toho to všechno? :think: :think: Antikoncepce vysazena před více jak rokem. Děkuji za případné reakce 🙏

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10164
22.7.21 17:31

Těhotenství bez hcg je nemožné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
847
22.7.21 17:32

Tehotna nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4283
22.7.21 17:33

No pokud je krev negativní, tak zcela jistě o těhotenství nejde. Spíš nějaký zdravotní problém, střevní a žaludeční obtíže… Nech se vyšetřit od praktika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32740
22.7.21 17:34
@Anonymní píše:
Zdravím, již několik dní mám pocit na zvracení a tlaky v břiše jakoby tuhnutí často se mi motá hlava. Ms má zpoždění momentálně 8 dní. Test negativní a krev taky. Zítra jdu na kontrolu na gyndu. Je i tak mozne, že mohu být těhotná? Nebo je to zcela vyloučené?
Hlavně spíš přemýšlím od čeho by byly ty bolesti v podbřišku a neskutečny pocit na zvracení a ten mám celodenní poslední týden.
Těhotenství se nebráním navíc se už nějakou dobu snažíme, ale není to že bychom chtěli dítě akutně. Jen prostě nevím na čem pořádně jsem. Je možná že můžu mít nějak rozházené hormony? A od toho to všechno? :think: :think: Antikoncepce vysazena před více jak rokem. Děkuji za případné reakce 🙏

Ne, není. Při osmi dnech by něco v krvi bylo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31825
22.7.21 17:39

Těhotenství s negativním hcg je vyloučeno.
Nejspíš nějaký zažívací obtíže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2338
22.7.21 20:09

Těhotná urco nejsi… Můžeš mít třeba nějaký zánět… Tím se může opozdit i menstruace.. Jednou jsem měla zánět ledvinové panvicky a díky tomu se mi zpozdila ms.. Zjistila jsem to na gynde na vyšetření… Dostala sem Atb vše bylo pak ok..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8440
22.7.21 20:52
@Anonymní píše:
Těhotenství se nebráním navíc se už nějakou dobu snažíme, ale není to že bychom chtěli dítě akutně. Jen prostě nevím na čem pořádně jsem. Je možná že můžu mít nějak rozházené hormony? A od toho to všechno? :think: :think: Antikoncepce vysazena před více jak rokem. Děkuji za případné reakce 🙏

Krev negativní, těhotná nejseš..spíš hormonální nerovnováha která potká každou z nás v určitém věku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.7.21 21:03

@Skaiqy taky si myslím, že hormonální nerovnováha. Ale přeci jen je mi 25 a všechno zatím v pořádku. A znám jednu holcinu která právě měla krev negativní ale za 3 týdny ji vyšel pozitivní těhotenský test a byla v druhém měsíci. Každopádně hlavně doufám, že se to brzo srovná. Ty stavy na zvracení a motání hlavy jsou děsný.

• Citovat
  • Nahlásit
2994
22.7.21 21:40
@Anonymní píše:
@Skaiqy taky si myslím, že hormonální nerovnováha. Ale přeci jen je mi 25 a všechno zatím v pořádku. A znám jednu holcinu která právě měla krev negativní ale za 3 týdny ji vyšel pozitivní těhotenský test a byla v druhém měsíci. Každopádně hlavně doufám, že se to brzo srovná. Ty stavy na zvracení a motání hlavy jsou děsný.

Tak on druhy mesic zacina v patem tydnu, tak mohla testovat par dni po ovulaci (=prilis brzy) a za 3 tydny byla v druhem mesici a vysel ji test, nic divnyho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
22.7.21 21:55
@Anonymní píše:
@Skaiqy taky si myslím, že hormonální nerovnováha. Ale přeci jen je mi 25 a všechno zatím v pořádku. A znám jednu holcinu která právě měla krev negativní ale za 3 týdny ji vyšel pozitivní těhotenský test a byla v druhém měsíci. Každopádně hlavně doufám, že se to brzo srovná. Ty stavy na zvracení a motání hlavy jsou děsný.

Vsak nikdo nerika, ze nemuzes byt tehotna za 3 tydny, ale ted tehotna nejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
998
23.7.21 16:20
@Anonymní píše:

Muzes mit cystu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat