Těhotenství s váhou a výškou 43kg/159cm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ema_Tobi
Povídálka 22 příspěvků 08.04.18 18:34
Těhotenství s váhou a výškou 43kg/159cm

Ahojky. Vím, že při mé váze nepatřím už strašně dlouho do tabulek. Dokonce bych prej ani neměla mít ms. Ale tu mám. Dokonce se mi i podařilo otéhotnět, ale bohužel to dopadlo ZT. :,( chtěla jsem se jen zeptat, jestli tu je taky někdo tak hubený a jestli těhoteství proběhlo ok a jak jste rodily? Jestli přirozeně nebo císařem? Jen bych chtěla dodat, že anorektička nejsem, jím hodně, miluju tučná jídla, všechny sladkosti, ale jsem ten typ co nepřibere. :think: mám to asi dané rodiči. (55,60kg) :think:
Moc děkuji za reakce a odpovědi. :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Helileli
Ukecaná baba ;) 2494 příspěvků 08.04.18 18:39

A štítnou žlázu ti někdo vyšetřil? Na tu pozor, může to mít vliv na vývoj a vady u miminka.
Jinak ono ani tak nezáleží celkově na hubenosti jako spíš na rozměrů pánve, který se navíc mění až v těhotenství vlivem hormonů. Pokud by tam byl nějaký velký nepoměr vzhledem k rozměrům plodů, je to indikace k císaři. Ale pokud máš pánev jen trochu normálních rozměrů, tak můžeš rodit normálně.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 08.04.18 18:49

@Ema_Tobi ahoj měřím stejně jako ty a při prvním těhotenství které taky nedopadlo jsem měla 46kg.Ale nemyslím si ze je to daně vahou moje mamka je taky drobná a stihla otěhotněla a měla 48kg šla k porodu s 55kg a nikdy nepotratila. Mohla to byt náhoda a embryo asi nebylo v pořádku. Tedka jsem znovu těhotná ale po IVF, ale to z vahou nesouvisí, i když jsem po hormonálnich injekcich přibrala ze 48kg na 55,5kg tudíž jsem začínala těhotenství s 55,5kg kvůli nevolnostem jsem rychle zhubla na něco kolem 50kilo během týdne. Byla jsem v nemocnici kde jsem dostala kapacitu na zastavení zvracení. Pomohla mě jen na par dnů. Nicmene teď mam 56kg, a jsem ve 26tt. Roste mě akorát bříško a jinak mam svoji velikost pořad stejnou. Mam kamarádku která má tři děti a je extreme hubena a to toho sní snad více než chap :oops: Děti má zdravé. Ja se v jídle také neomezují a stejně nemůžu moc přibrat ale miminko roste jak má tak je asi všechno v pořádku. To ZT mohlo byt jen blba náhoda a příště už to bude v pořádku. Drzim palečky. :kytka:
EDIT:Kamarádka je jak tyčka boky žádný a rodila všechny děti přirozeně. Kazda jsme jiná a tělo se během těhotenství mění.

Příspěvek upraven 08.04.18 v 18:52

winkye
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 08.04.18 18:50

Ahoj, já měla 45kg 168cm. Taky sním naprosto vše. Moje normální váha byla vždy kolem 50kg. Pak ale přišla náročná práce, hodně stresu na jídlo nebyl moc čas a váha klesla na 45kg. Jinak mé tělo fungovalo v pořádku. Dokonce jsem i otěhotněla ale taky došlo k ZT. Dnes si říkám, že to bylo možná i tím. Tělo nemělo skoro žádné živiny a vlastně žilo samo ze sebe. Sice nikdo nedokáže říct prč k ZT došlo ale podle mě to bylo i tím. Pak jsem práci změnila váha stoupla na 51kg a nyní jsem ve 14tt, A jen doufám že bude už vše v pořádku. Tím nechci říct, že musíš přibrat ale určitě bych to konzultovala s lékařem zda li nemáš něčeho nedostatek a podobně. Ono stejně tak se uvádí že problém s otěhotněním mají obézní ženy tak i ty hodně hubené.

Ema_Tobi
Povídálka 22 příspěvků 08.04.18 18:57

Děkuji moc za reakce. Štítnou žlázu bych měla mít v pořádku. Jo, klidně bych přibrala kdyby to šlo. :lol: taky jsem měla hodně stresující práci, teď mám novou, tak třeba to dopadne líp. Uvidíme zda se povede příští měsíc. Moc se těším ale mám i strašný strach ze zklamání. :? Bylo to velmi náročné období, ještě teď když se udělalo hezky a všichni vytáhli ven kočárky nebo pupíky. :(

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 955 příspěvků 08.04.18 18:57

Ahoj, otehotnela jsem při 156cm a 43kg, rodila jsem císařem ale z jinych akutnich důvodů…no ale při přijmu k porodu kdy se ještě přirozený porod předpokládal se mě doktor ptal jestli mám alespoň 160cm :D

winkye
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 08.04.18 19:04

@Ema_Tobi Neboj bude to dobré. Já měla před pár dny původní termín porodu. A to víš taky na to člověk dost myslí navíc když se mé kámošce zrovna narodilo mimčo. Nám se zadařilo až za 5 měsíců od ZT a musím říct že až někde do 11tt to byl pro mě velký stres zda to tentokrát dopadne dobře. Tobě budu držet palce aˇse vše podaří podle plánu. Jo a s tou prací je to asi začarovaný kruh. Kamarádka nemohla otěhotnět 2roky všechna vyšetření naprosto v pořádku (26let) a až když dala výpověď podařilo se mimčo do druhého měsíce. Aniž bychom si to uvědomovali práce, prostředí a kolegové mají na nás velký vliv.

Ema_Tobi
Povídálka 22 příspěvků 08.04.18 19:13

@winkye jo to máš pravdu! Přítel chtěl, ať hned skončím, měla sem i nízký tlak, se mi pořád točila hlava, atd… ale furt jsem si říkala, že musím ještě vydělávat, ať se má prcek dobře. A jak to dopadlo. Já bych měla termín v září, tak snad do té doby budu těhotná. Ale po třech měsících jsem měla dobré histerické záchvaty, že už jsme mohli vědět co to bude, a tak. :,( obdivuju chlapa, že to se mnou vydržel. Byla jsem jak blázen. Sem si říkala, že jsem mladá a že mladým lidem se to nestává a bohužel stává no. :(

winkye
Zasloužilá kecalka 772 příspěvků 08.04.18 19:18

@Ema_Tobi To znám. Já ani pak nechtěla moc sex. Sice nové mimčo jo ale strach že to zase nevyjde byl hrozný. Nakonec jsem zkusila Gynex a musím říct že mi pomohl hlavně psychicky najednou jsem byla uplně v pohodě. Přestala jsem řešit co se stalo a do měsíce jsem otěhotněla. Nevím zda za to mohl gynex ale cítila jsem se po něm o hodně lépe a to bylo asi hlavní.

Lenka_Hal
Závislačka 3989 příspěvků 08.04.18 19:27

Hele, vzdyt jsi malinka, to mas podle meho nazoru vahu v norme. I kdyz fotka by snad byla lepsi, tezko nekoho hodnotit, vaha je strasne malo informativni. Takove drobne kamaradky jsem mela dve a obe maji dve deti. Ta jedna mela nejdric dva potraty, ale to je velmi bezne, s vahou to podle meho nemelo co delat. Ta druha mela obe deti kolem 4kil a porodila bez problemu a opravdu je tintitko…

Anonymní  08.04.18 19:28

@Ema_Tobi i mnohem hubenější. Máš BMI 17, já otěhotněla s BMI 16 a dítě v pořádku donosila a porodila holčičku 3,5 kg. I při téhle podváze normálně ovuluju, menstruuju. Po porodu jsem okamžitě zhubla zpátky na svou podváhu a normálně jsem i kojila a mléka měla dost.

Ema_Tobi
Povídálka 22 příspěvků 08.04.18 19:28

Já zatím jen už od února užívám listovku a sem tam piju čaj pro těhotné. Poprvé jsem pila
kontryhel a podařilo se. Tak uvidíme.

Twixinka
Zasloužilá kecalka 576 příspěvků 08.04.18 19:37

Mám známou, která měří odhadem tak 175 cm a vážila před otěhotněním 45 kg, první těhu nedopadlo, ale druhé už bylo v pořádku a donosila krásného zdravého klučinu, který měl 51 cm a 3,6 kg :) rodila přirozeně, sice dlouho, ale nakonec bylo vše v pořádku :) při těhu přibrala 27 kg a zůstalo jí navíc snad ještě 7 kg doteď (rok po porodu) :) nedávno jsem jí potkala a konečně není tak vyhublá a fakt jí to s těmi kily „navíc“ moc sluší :)

brumi
Kelišová 6302 příspěvků 08.04.18 19:52

Dvě těhu při počáteční váze 39kg a 155cm, na konci těhu jsem jednou měla 48kg a poslední 47kg, obě děti zcela zdravé :) nyní jsem na 40kg menzes i bez HA zcela pravidlná, takže v tom nemusí být problém :)

Anonymní  08.04.18 19:57

@Ema_Tobi já jsem měla váhu před těhotenstvím 40 kg při 153 cm - taky jsem typ co jí vše a nepřibere. Otěhotněla jsem přirozeně první měsíc, co jsme se snažili a to je mi 30+. Měla jsem hraniční rozměry pánve a dr. mi celou dobu říkal, že uvidíme, jak bude mimčo před porodem velké a podle toho by případně indikoval císaře - ta nejistota mě trápila celé těhu. Nakonec jsem porodila 39+0 přirozeně zdravého chlapečka 2900 g (odhad byl 2750 g). Jediné komplikace v těhotenství byly časté tvrdnutí břicha, takže jsem byla na neschopence. Přeji Ti, až máš brzy mimčo v náručí. :hug: :mavam:
 Míša

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Idioti, vydělávám více než vy a chlastám za vaše peníze! Bosák se opřel do kritiků

Jaromír Bosák je hvězda České televize a pravděpodobně nejoblíbenější... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Reklama