Těhotenství solárko + zkrášlujicí procedůry

Anonymní
9.6.20 10:19

Těhotenství solárko + zkrášlujicí procedůry

Zdravím, vím že je tu už téma „solárko v těhotenství“. Zajímají mě však nové postřehy, zkušenosti a také jaké zkrášlujicí procedůry během T. Podstupujete, představa že budu zanedbaná tlustá mamina s pletí 13 leté slečny mě děsí :D osobně do solárka chodím 1× týdne na 10-15 min. Doktor nemá nic proti a Ja nevydržím 9 měsíců být jak ředitelka vápenky :mrgreen: Dále mám problém s tím že mi rychle rostou chlupy na nohou je to masakr, ráno si oholim nohy a večer jako kdybych se 4dny neholila 8o Máte někdo podobne zkušenosti? :lol: Děkuju moc za rady a názory :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9.6.20 10:21

Tak tam bych se bála, že mi to vytáhne pigmentové skvrny, které se mohou v těhotenství tvořit i bez solarka…a podle těch chlupů máš asi i sklony přehánět…kolik je to mm?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 10:32
@DoktorkaZorkaHorká píše:
Tak tam bych se bála, že mi to vytáhne pigmentové skvrny, které se mohou v těhotenství tvořit i bez solarka…a podle těch chlupů máš asi i sklony přehánět…kolik je to mm? [/citace
To mě se nikdy nestalo a navíc je xy přípravků na pigmenťáky. Nic méně byla to nadsázka, ale dřív jsem si oholila nohy a 3 dny v pohodě a teď večer už strniště… To nepříjemné když si člověk přejede a strašně mi to vadí :see_no_evil:
  • Nahlásit
  • Citovat
9.6.20 10:35

Tak příště na chlupy laser. No v těhotenství je to dané hormonálně, tak nevím, jak by se s tím ty přípravky popraly. Hlavně je to další zbytečná chemie navíc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1104
9.6.20 10:37

Tak sice se Ti to nestalo, ale telo vlivem hormonu reaguje naprosto jinak.
Takze asi bych nechtela pigmentovou skvrnu nad hornim rtem, coz se v tehotenstvi stava casto. To uz je lepsi reditel vapenky, nez mit knirek pod nosem. Na solarko bych se vykaslala.

Co se tyka chlupu, tak ja si u obou tehotestvi nemusela ani jednou holit nohy. Chlupy mi proste nerostly. Po porodu zase jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12232
9.6.20 10:40

Na solárko bych byla v těhotenství fakt opatrná. Nikdy jsem pigmentové skvrny neměla a v těhotenství se mi udělaly i když jsem se opravdu chránila kremy i kloboukem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25552
9.6.20 10:49
@Anonymní píše:
Zdravím, vím že je tu už téma „solárko v těhotenství“. Zajímají mě však nové postřehy, zkušenosti a také jaké zkrášlujicí procedůry během T. Podstupujete, představa že budu zanedbaná tlustá mamina s pletí 13 leté slečny mě děsí :D osobně do solárka chodím 1× týdne na 10-15 min. Doktor nemá nic proti a Ja nevydržím 9 měsíců být jak ředitelka vápenky :mrgreen: Dále mám problém s tím že mi rychle rostou chlupy na nohou je to masakr, ráno si oholim nohy a večer jako kdybych se 4dny neholila 8o Máte někdo podobne zkušenosti? :lol: Děkuju moc za rady a názory :mavam:

Mně to prý v těhotenství slušelo, takže jsem zase ta samá zrůdička, co jsem byla předtím. Rodit už opravdu nebudu. Holení jsem zvládla i s břichem, bylo celkem malé až do porodu. Na příjmu v porodnici se mnou neměli žádnou práci. Neopalovala jsem se cíleně, ten rok jsem se nekoupala v přírodních vodách. Ač jsem vodouch. „Tlustá“ jsem byla tak akorát, přibrala jsem cca 9 kilo. Jediná zkrášlovací procedura byl dostatek spánku a kvalitní jídlo. Ostříhání nehtú a broušení pat k tomu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.20 10:55

@Russet to máš pravdu, vídám dost žen (spíše netěhotných), které mají různě blýskavé nehtíky v sandálkách a k tomu rozpraskané paty…anebo mají plesnivé nehty…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 11:15
@Russet to máš pravdu, vídám dost žen (spíše netěhotných), které mají různě blýskavé nehtíky v sandálkách a k tomu rozpraskané paty…anebo mají plesnivé nehty…

Mě přijde že spoustu ženských jak otěhotní na sebe začnou kašlat… což je škoda..každopádně s tím solárkem ja budu met radši opaleni pulinu s pigmenťákama :mrgreen: a hojí se mi rychleji akné hlavně :love_you_gesture:

• Nahlásit
  • Citovat
194
9.6.20 11:34

A co zkusit samoopalovaci krémy? Místo solarka… já jsem chodila na kosmetiku a ke kadernikovi. Stejně jako před těhotenstvím, nic jsem neprehanela, ale ani jsem na nic nezanevrela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5501
9.6.20 11:46
@Anonymní píše:
Mě přijde že spoustu ženských jak otěhotní na sebe začnou kašlat… což je škoda..každopádně s tím solárkem ja budu met radši opaleni pulinu s pigmenťákama :mrgreen: a hojí se mi rychleji akné hlavně :love_you_gesture:

Vidíš přímou úměru mezi : dbát o sebe a solárko? 8o No což, každý nemůže být myslitel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.6.20 11:57

@Kfětoslava taky to spíš tipuju na hájovnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25552
9.6.20 13:32
@Russet to máš pravdu, vídám dost žen (spíše netěhotných), které mají různě blýskavé nehtíky v sandálkách a k tomu rozpraskané paty…anebo mají plesnivé nehty…

To mi připomíná, že si mám udělat pedikúru. Má se oteplit. Plíseň naštěstí nemám. To je humus.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25552
9.6.20 13:33
@Kfětoslava taky to spíš tipuju na hájovnu…

Ale tam bydlel i Kája Mařík a to byl, panečku, číman.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.6.20 14:28
@Kfětoslava píše:
Vidíš přímou úměru mezi : dbát o sebe a solárko? 8o No což, každý nemůže být myslitel

Já si myslím že je na každém co bude dělat že svým tělem pokud mu to vyhovuje. Nač to moralizování? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama