Těhotenství - stejné příznaky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.12.21 11:19

Těhotenství - stejné příznaky

Hezký den všem :mavam:
Jsem po druhé těhotná, zatím o tom kromě manžela nikdo neví. Máme doma holčičku a chtěli bychom chlapečka, od každého jedno :D
Mám příznaky úplně stejné jako v předchozím těhotenství. Celodenní nevolnosti, pachuť v ústech po každém jídle, nedokážu sníst nic sladkého, protože se mi okamžitě zvedne kufr, takže bastim jen slané a nebo zeleninu. Hodně zeleniny. Prsa mě vůbec nebolí, jak někdo říká ze to je také příznak. Zkratka je to úplně do puntíku stejné.
Ale na co bych se chtěla zeptat. Měla jste některá stejné příznaky u dvou těhotenství a narodila se jednou holka a podruhé kluk?
Děkuji za zkušenosti

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
67635
29.12.21 11:20

2 x bez příznaků,1× šílené nevinnosti, mám 3 kluky. Příznaky neznamenají vůbec nic

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3690
29.12.21 11:35

2 těhotenství s kocovinou, prakticky žádné změny prsů, u obou že začátku únava, u obou těhotenská cukrovka. Příznaky skoro do puntíku stejné (jen u druhého mě mnohem víc bolela křížová kost, celkově záda a kyčle, ale to bylo spíš taháním staršího batolete). No a jednou kluk, podruhé holka. Vážně bych na příznaky nespolehlala. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8833
29.12.21 12:16

Dve totálně různá těhotenství, a obě holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4517
29.12.21 12:18

Dvě podobná těhotenství, třetí úplně jiné. Dva kluci a třetí holka. Ale to rozhodně není pravidlo. Kamarádka má dvě holky a každé těhotenství jiné. Druhá kamarádka má páreček a obě těhotenství stejné. Tady ti taky kazdej napíše encocjineho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1353
29.12.21 12:19

Těhotenství stejná, kousky různé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
29.12.21 12:22

2 těhotenství, stejné příznaky i průběh. První dcera a teď by to měl být kluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16158
29.12.21 13:21

Všechy 3 těhotenství sem měla skoro stejný a máme holka, kluk, holka. Podle příznaků pohlaví nepoznas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat