Těhotenství těsně před ovulací

Anonymní
4.12.20 12:15

Těhotenství těsně před ovulací

Dobrý den, mám dotaz. Mám 10 měsíční dítě, pořád kojím. Menstruaci jsem ještě neměla. V pátek jsme měli s manželem sex. Jenže on si není jistý, zda stihl vytáhnout včas (tvrdí, že max na kraj). Od pátku mi bylo divně, bolel mě podbřišek. Ve středu jsem byla u dr. Ta podle utz řekla, že mám nejspíše ovulaci a velkou děložní sliznici. Že mám očekávat MS každým dnem. Přesně za týden od styku se mi objevil průhledný hlen. Jaká je šance, že jsem těhotná? Sex byl v pátek a ovulace nejspíš týden po ve středu… 8o děkuji :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
780
4.12.20 12:23

Tak otázka jestli ovulace fakt byla až za týden. Pokud vím, tak zvětšená sliznice může značit i těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 12:31

@Nicole 1234 řekla mi, že mám vysokou sliznici a mám čekat MS. To mi řekla ve středu.. A minulý týden v pátek byl sex. Takže za 5 dní…

• Citovat
  • Nahlásit
1304
4.12.20 12:33

Mudr ti rekla ze mas nejspis ovulaci, tak to ber tak co rekla dr. A pouzivej ochranu, pokud nechces zase tehotnet :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.20 12:35

:pocitac: @migmina už si budu dávat pozor. Jen mě zajímá, jaká je pravděpodobnost otěhotnění 😳

• Citovat
  • Nahlásit
2601
4.12.20 12:47
@Anonymní píše: :pocitac: @migmina už si budu dávat pozor. Jen mě zajímá, jaká je pravděpodobnost otěhotnění 😳

To bys chtěla moc. Takové výzkumy se nedělají. Celý ten popis je divný. Ovulace a MS každým dnem? tak asi za 2 týdny, ne?
Prostě si kup test nebo počkej na MS, víc stejně nenaděláš. Ale zas tak bych se nebála.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
650
4.12.20 12:48

No tak jestli ti řekla ze máš očekávat MS každým dnem, tak už bylo po ovulaci, tj. jste se mohli klidně fakt trefit. Asi bych si udělala příští pátek test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1304
4.12.20 12:51
@Anonymní píše: :pocitac: @migmina už si budu dávat pozor. Jen mě zajímá, jaká je pravděpodobnost otěhotnění 😳

Kristalovou kouli nikdo nema, udelej test a uvidis

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24644
4.12.20 13:15

Doktorka si protiřečí. Pokud jsi měla v tu dobu ovulaci, tak ms by přišla tak za 10-14 dní. Pokud řekla, že je výstelka vysoká, že máš čekat každým dnem ms ( takže počítám do 2-3 dnů) tak ovulaci jsi měla minimálně před týdnem. Na druhou stranu, kojis, čekáš na první ms a obnovu cyklu, a to je běžná i kratší luteální fáze ( ale fakt ne dva tři dny, ale tak třeba 6-8). Věšteckou kouli nikdo nemá, tak holt zkus test, 14 dní od sexu.
Jinak spermie vydrží max tak 5 dní, týden ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.20 23:13

Sanca

Ahojte, chcem sa opýtať, mala som kratší cyklus ako zvyčajne 26-28 dňový… MS som dostala už na 20 deň, viem, že tým prišla aj ovulácia skôr, pravdepodobne tesne po MS, trvalo mi to 5 dní a následne dva dni potom sme s priateľom mali styk bez ochrany a naplno 🤔vlastne ani neviem co sa chcem opýtať, pretože je to viacmenej jasne… Je teda vysoká pravdepodobnosť vzhľadom k životnosti spermií a k mojim plodným dňom, že sa niečo z toho úrodi však? Vychádza mi, že sa to udialo tak cca 4 dní pred ovulaciou.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat