Těhotenství (test negativní) MS bolesti

Anonymní
1.10.20 12:39

Těhotenství (test negativní) MS bolesti

Zdravím, chci se zeptat měla jsem pohlavní styk s přítelem 3 dny před MS menstruační bolesti byli už v tu dobu bolest břicha jako každý měsíc teď už je to 7 den co jsem MS nedostala a bolesti první 4dny byli velké pak byl den klid a teď zase zacli už 2 den ale žádné ms neprisli. Muzu být těhotná? Udelala jsem si už 6 den test a zatím byla jedna carka.
Už s přítelem jsem se snažila dřív o miminko a zatím se nepovedlo takže se bojim. Snad to vyjde tentokrat :D :*

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3718
1.10.20 14:02

Kdy máš ovulaci víš? Tři dny před MS je to málo pravděpodobné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Zuzana1922
1.10.20 14:47

@Martha03 pravé ze nevím

• Citovat
  • Nahlásit
3718
1.10.20 18:49

No tak to se těžko řekne, jestli si těhotná. Pokud by šlo o klasický cyklus tak tři dny před MS ovulace není pravděpodobná. Tedy zřejmě těhotná nejsi a tím jak na to furt myslíš, tak si akorát oddaluješ MS. Testovat má smysl až 14 dni po styku. Pokud to nebudete dělat období ovulace tak těhotná nebudeš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
59
1.10.20 22:03

No, ja jsem po podobnem prubehu tehotna byla. Ale zalezi, jak pravidelny mas cyklus a zda vis, kdy mas ovulaci. Ja otěhotněla 30. den cyklu. Byl to treti cyklus po vysazeni HA a ty dva predchozi byly 28 a 33 dni. Pozitivni test jsem mela az 52. den. Do te doby menstruacni bolesti a natekla prsa (a negativní testy, vcetne navstevy gynekologa, ktery mi řekl, ze brzy dostanu ms.) Ale pokud te uz bricho bolelo pred stykem, tak se mi to nezda pravdepodobne, nicmene drzim palce, pokud si miminko prejes:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
5.10.20 15:59

Holky je to pozitivní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu